Įkraunama...
Įkraunama...

Vidurių, pilvo pūtimas

Sveikutes 000164.gif .AGFA man ir taip sake,nesuvirskintas maistas iki galo,o tie daktarai ne dievai visokiu nesamoniu gali pripaisyti fool.gif ,kovok uz save nes nieks tau nepades! gun_smilie.gif
Atsakyti
QUOTE(Kamille @ 2005 06 08, 14:01)
Sveikutes 000164.gif .AGFA man ir taip sake,nesuvirskintas maistas iki galo,o tie daktarai ne dievai visokiu nesamoniu gali pripaisyti fool.gif ,kovok uz save nes nieks tau nepades! gun_smilie.gif

O TAI KĄ MAN DABAR DARYTI? g.gif
Atsakyti
tongue.gif PRIGĄZDINO, PRIGĄZDINO, GAVO GRYBĄ IR DINGO. DĖJE IR AŠ JAU JĮ TURIU. tongue.gif
Atsakyti
Sveikos. biggrin.gif Agfa as tai dar neturiu grybuko tongue.gif ,bet greit turesiu tik kita savaite.O seip norejau oasakyti, kad nepasiduotum ir kovotum uz save, nes kaip vienas zmogus pasake, kad sergant sita liga nedaug lieka iki isprotejimo.Ziurek sveik thumbup.gif
Atsakyti
paskaitinejau jusu pasakojimus ir nutariau parasyti, nes neseniai ir man panasiai viskas darosi sad.gif daznai skauda pilva ir tada lekiu i tualeta, nors ne visada ( bet taip nutinka kai susinervinu arba galvoju kad tik vel neskaudetu) verysad.gif dingo noras kurnors eiti, jauciuosi tikrai prastai, gal galite ka nors man patarti? cool.gif
Atsakyti
Skaiciau, kad nuo sios problemos padeda svelnus pilvo masazas (galima masazuoti su sepeciu) pagal laikrodzio rodykle. Kadangi manes tai nekamuoja, tai nebandziau, bet gal padetu doh.gif
Atsakyti
Mane sita problemyte kamuoja pries menesines, kazin ar tai sutapimas ar kazkas ten susije.
Atsakyti
QUOTE(^^liutuke @ 2005 09 05, 20:28)
paskaitinejau jusu pasakojimus ir nutariau parasyti, nes neseniai ir man panasiai viskas darosi sad.gif  daznai skauda pilva ir tada lekiu i tualeta, nors ne visada ( bet taip nutinka kai susinervinu arba galvoju kad tik vel neskaudetu) verysad.gif dingo noras kurnors eiti, jauciuosi tikrai prastai, gal galite ka nors man patarti? cool.gif

O aš vis dar gyvenu su šia problema. Neskaitant kad rijų visokius papildus. Ir tikrai pasakysiu kad bent jau man tai nerviškai. doh.gif
Atsakyti

g.gif Pasiskaitykite čia:

http://www.medicinav...rID=31&subj=str
Atsakyti
Na man ši problema išsisprendė pakoregavus mitybą: mėsą valgant tik su daržovėm(nevalgyt mėsos su duona,bulvėm),atsisakiau pieno(varškė,sūris tinka),obuolių,mažiau kavos ir poveikis thumbup.gif Užsimiršti,neatsilaikai doh.gif ir vėl t.p
Atsakyti
...mane irgi panasios problemos kamuoja del viduriu putimo sad.gif KAip as sakau, tai nuolat pilve uraganas buna sad.gif
Reikes paskaitineti apie ta Tibeto gryba ir pabandyti isigyti..Norisi gerai jaustis smile.gif

Atrodo ir maista bandau derinti ir neprisivalgyti bet deja sad.gif

Bet dabar bandau sudelioti visa situacija ir is tikruju pilvo negalivimai pasiresikia kai labiau nervuojuosi...Gal tai tikrai susije? Anksciau man visada skrnadi mausdavo kai susinervindavau..o gal dabar i vidurius persimete ?!
Atsakyti
Prasau padekite, neradau informacijos apie Tibeto gryba..Kur ieskoti viso aprasymo ir kaip ji isigyti? smile.gif
Atsakyti