Įkraunama...
Įkraunama...

Nuo kada anksčiausiai į darželį?

Ar priima lopšeliai nuo 1 m. vaikučius? Jei taip, ką jie turi mokėti?
Atsakyti
Kaune vienas toks tikrai yra, o daugiau nezinau. Lopselis
Nu ka turi moket metuku vaikutis??? Kaip tokiam pasakysi, kad jis turi kazka moket g.gif
Atsakyti
priima, tik ne visi lopseliai. Vaikas neturi moketi nieko, tenai ji moko - svarbiausia, kad vaikas lopselyje priprastu, o toliau jau aukletojos ji ismoko visko, kas jam reikalinga grupeje. Pati buvau nustebusi kaip rimtai mano panele sedi uz stalo ir pati is buteliuko geria.
Atsakyti
man irgi aktuali si tema... gaila kad kol kas nera jokiu konkreciu darzeliu... mane tai domintu darzeliai vilniuje...
Atsakyti
Visa informacija kur Vilniuje ir kokie yra lopseliai, darzeliai, mokyklos ir pan. galite surasti Internete www.vilnius.lt, svietimo istaigos, ir, pvz. lopseliai-darzeliai.
Visi LOPSELIAI privalo priimti vaikucius nuo metuku. Deja realybe tokia, kad beveik visi LOPSELIAI, svelniai tariant, del tokiu mazu vaikiuku "issipisineja" (atsiprasau, bet labai pikta). As pati pries dvi savaites apvaziavau daug lopseliu, ieskojau tinkamo savo leliui, deja, nuo metu niekas nenori priimti. Daugumas teisinasi, kad pas juos grupese tokiu maziuku nera, kazka mala, kad nera tokiu grupiu ir pan. mad.gif . Zodziu, visiska lopseliu vedeju savivale.
Atsakyti
lopselis darzelis "Pelene" priima vaikus ir nuo metuku. Dabar grupeje yra 7-8 vaikai sarasiniai, bet jau vasara ir tiek grupeje nebuna. Tiesa, vienas minusas - darzelis rusu.
Atsakyti
Pasilaiciuose yra lopselis darzelis "Vejelis". Ten irgi nuo metuku priima tikrai. Darzelis rusu-lenku, bet maziausiuju grupese aukletoja sneka lietuviskai (taip tvirtino vedeja). Ten irgi grupeje mazai vaiku.
Atsakyti
Pelesos gatvėje darželis "Du gaideliai"- grynai lietuviškas- be problemų nuo metukų priima..Jau antra savaitę einam- kol kas esu labai patenkinta....
Atsakyti

manau kad vaiksciot , bent jau turi? o kiti dar metu dar nevaiksto? o pats valgyt ? turi ar aukletojos pamaitina .
Atsakyti
QUOTE (happymother @ 2004 06 11, 13:12)
manau kad vaiksciot , bent jau turi? o kiti dar metu dar nevaiksto? o pats valgyt ? turi ar aukletojos pamaitina .

manau cia jau nuo darzelio priklauso. Atrodo, Silvute vede dar nevaisciojanci dukryte, ar as nusisneku? blink.gif
del valgymo - tai nemanau, kad butina, kur vaikucius nuo 1m priima. Ismoks jei ateis nemokedamas, o aukletojos pamaitina gi, kurie dar nemoka.
Puoduko irgi dar gali nepazinot. "Vejely", sake, kad ima mokyti vasara (jei ateina nemokedami).
Atsakyti
aha, vedziau dar nevaiksciojancia... o tik ropojancia. Laikydavo ant ranku, manieze, jei leisdavo ant grindu, tai stengdavosi, kad aplinkui kitu vaiku nebuvo.
Viena mergaite zinau ispradziu su vaikstukais vedziojo, kol jinai ismoko vaikscioti. Galvojau ir saviskei vaikstukus tempti, bet po to persigalvojau - su vaikstukais jinai kaip tankas eina, pagailejau kitu vaiku
Atsakyti
Na ir as esu priversta savo greit gimsianti leliuka vest darzan nuo metu. Norejau pasiteiraut, nuo kada vaika reikia registruot darzan??pazystami minejo, kad tik gimusi, jau reikia kazkokion eilen irasyt, nes i darzus eiles nerealios???gal cia jie nesamone pasake, bet noreciau tiksliai zinot, kad netektu sukt galvos, kam metuku leliuka palikt.
Atsakyti