Įkraunama...
Įkraunama...

Želdiniai ir dizainas

QUOTE(Demokratija @ 2008 08 21, 16:06)
Sveiki. NOreciau prisijungti prie jusu diskusijos, nes istojau ir siais metais pradesiu mokytis KAUKO specialybe "Želdiniai ir jų dizainas". Noreciau paklausti ar sunku mokintis neakivaizdiniame skyriuje? IStojau 4 numeriu tai tikiuosi kad papuoliau i VF vieta, kiek zinau 30 vietu visiskai arba dalinai finansuojamos nek.sk. Idomu kaip reikes i sesijas nusigauti i MAstaicius, ar neakivaizdininkams duoda pagyventi sesijos metu bendrabutyje?  4u.gif


Mokaus inžinerijos dieniniame, tai galiu pasakyti, kad ten lb lengva smile.gif , o dizaino neakivaizdiniame tikrai neturėtų būti dar legviau mirksiukas.gif
Kadangi atrašau jau įpusėjus rugsėjui, tai turbūt neverta aiškinti kaip nusigauti į Mastaičius biggrin.gif
Prašyk bendrabučio, turėtų duoti g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Turbo_duracka: 08 rugsėjo 2008 - 19:36
QUOTE(Demokratija @ 2008 08 26, 10:35)
Gaila kad neatsiranda bendrastudijuojančių šį mokslą  verysad.gif


Tik dabar atsidariau sia temele blush2.gif gerokai paveluotai 4u.gif As pati esu baigus sia specialibe, tik dienini. smile.gif galiu drasiai pasakyti mokytis nesunku , destytojai super (aisku kaip ir visur yra .....). bet siaip thumbup.gif . jei reikes pagalbos rasykyt, tik as ne visada bunu prie kompo, bet kai galesiu atsakysiu mirksiukas.gif
Atsakyti
Dabar kaip tik vyksta mums neakivaizdininkams sesija, tai viskas kaip ir normaliai, per ta menesi reikia ir paskaitas lankyti ir kontrolinius rasyti, o jei dar dirbi>? Namu darbu ir begales priduoda, destytojai faini, gal tik ekonomike isskirciau- labai jau griezta reikalavimai nerealus, susidare ispudis kad per pusmeti visa ekonomika ismoksim kaip 2kart2. Kad lengva labai nepasakyciau, mokintis reikia kazkiek nes kitaip nepraslysi, kaip sakoma mokslo saknys karcios, vaisiai- saldus ax.gif
Papildyta:
QUOTE(Dobilas @ 2008 09 23, 14:40)
Tik dabar atsidariau sia temele  blush2.gif gerokai paveluotai 4u.gif  As pati esu baigus sia specialibe, tik dienini. smile.gif  galiu drasiai pasakyti mokytis nesunku , destytojai super (aisku kaip ir visur yra .....). bet siaip  thumbup.gif . jei reikes pagalbos rasykyt, tik as ne visada bunu prie kompo, bet kai galesiu atsakysiu  mirksiukas.gif



Pries kiek laiko baigei sia specialybe? smile.gif
Atsakyti
4u.gif 4u.gif 4u.gif vel biski prapuoliau. baigiau pries 2metus. O del mokymosi, tai mokytis zinoma reikia. Pirmame kurse as irgi buvau stropiausia, po to pajunti kur reikia kur ne. Ekonomike viena is griestesniu. Dar pas Makuna durniaus nepavoliose. bet per egzus visiems padeda ir nei vieno nesodino. Dar angliste reikli, bet protingai. Bet siaip be speru beveik ne vieno egzo nelaikau ax.gif lotuliukas.gif
jei ka i asm.zinute pamajakink mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveikos studentes mokaus pirmam kurse želdynu dizaina girionise tai nera ten lengva mokintis šiaip labai faini dėstitojai,bet reik pasimokintis šiaip aukšto lygio kolegija reikalavimai nemaži labai graži vieta mokausi rojaus kampeli thumbup.gif smile.gif ir kiek girdėjau mes stipriau mokomes negu mastaičiose aš tokias nuomones girdėjau tik nezinau kaip ištikruju smile.gif
Atsakyti
Sveikos įstojusios į kraštotvarkos fakultetą 4u.gif , ar tikrai įžanginė savaitė ištęstinėse studijose prasidės tik spalio mėnesį g.gif
Atsakyti
QUOTE(Turbo_duracka @ 2008 07 04, 13:47)
Mokaus želdinamųjų teritorijų inžineriją, tai kol kas, galiu pasakyt, nieko gero  schmoll.gif
Imu gailėtis...  verysad.gif
Jaučiu prašysiuos, kad leistų imti gretutines studijas..tą dizainą ax.gif , jei taip galima  g.gif
O šiaip siuntinėjau CV firmoms, kur ieško darbuotojų, tai visi tyli... Reikia jiems vyrioku, kad dirbtų fizinį darbą..  rolleyes.gif

Sveikutė, na ir kaip sekasi studijuoti želdinamųjų teritorijų inžineriją, ar pasiėmei gretutines studijas, aš taip pat šiais metais įstojau ax.gif , bet man kol kas nelabai schmoll.gif , atrodo labiau vyriška specialybė, norėčiau pereiti į dizainą, ką galėtum patarti, ar verta, kur tavo manymu perspektyviau, negaliu apsispręsti ...
Atsakyti

Labukas,as du metelius ir tai mokiausi,Kauno misku ir Aplinkos indzinerijos kolegijoje,Girionyse.Pirmus kandau mokslus Zeldynu ir dizaino specialybej,o antrus perejau i rekreacija,o dabar maziuke auginu tai po kolkas mano mokslai baikti. doh.gif Siaip tikrai nera lengva mokytis sio dalyko.Na man diziausias kosmaras budavo su Zenonu Janulaiciu lakstyt ir rinkt medziu lapus. doh.gif blink.gif Kas turi gera atminti tai tikrai nesunku butu ismokt,visu 280 lapuociu ir 160 spygliuciu medeliu pavadinimus lietuviskus ir lotyniskus.O dar juos visus atskirt.Oj vargo man buvo su jais. doh.gif O dar visi pauksteliasi,vabaliukai ir t.t.
Papildyta:
QUOTE(karolina18 @ 2008 10 07, 20:12)
Sveikos studentes mokaus pirmam kurse želdynu dizaina girionise tai nera ten lengva mokintis šiaip labai faini dėstitojai,bet reik pasimokintis šiaip aukšto lygio kolegija reikalavimai nemaži labai graži vieta mokausi rojaus kampeli thumbup.gif  smile.gif ir kiek girdėjau mes stipriau mokomes negu mastaičiose aš tokias nuomones girdėjau tik nezinau kaip ištikruju smile.gif

Jau vieta tai tikrai grazi,pasaka. smile.gif thumbup.gif Na o apie destytojus tai nepasakyciau kad visi tokie jau lb faini yra,gal neteko dar susipazint su visais ar pacioj pradzioj tik taip atrodo. smile.gif Pries tris metus ir as ta pati girdedavau is destytoju,kad jau musu kolegija yra aukstesnio lygio,negu mastaiciu,na bet negaliu palygint,nes kitoj neesu mokinusis. smile.gif
Atsakyti
Yra viena kitas bjaurus destitojas,bet siaip faini ir susitart galima jo pas Zenona tai grieztai spaudzia,bet galima susitart ir viska atsiskaityt aisku pavaiksciot pas ji reik,bet paskiui pasiraso dabar jau 2 kurse ir antras kursas net nelengvesnis negu 1.O siaip patenkinta as tik neaisku baigus ar darba turesiu.
Atsakyti
Noriu pasiteirauti - baigus kolegijoje spec. "Želdiniai ir jų dizainas" ar yra galimybė stoti kur nors į išlyginamaąsias studijas, kad įgyti bakalauro laipsnį? Būsiu dėkinga už atsakymą 4u.gif
Atsakyti
Labas 4u.gif
Rasote apie Kauno mokyklas, o ka galite pakomentuoti apie Vilniaus kolegija? Labai gundausi sitomis studijomis http://atf.viko.lt/u...DIZAINAS_LT.pdf


Buciau dekinga uz bet kokias pastabas smile.gif
Atsakyti