Įkraunama...
Įkraunama...

Želdiniai ir dizainas

QUOTE(ausryte @ 2007 09 11, 08:15)
Labas mergaitės  4u.gif Labai noriu studijuoti kažką apie apželdinimą. Iš to ką čia papasakojot pastebėjau, jog mano norai sutampa su Želdinamų teritorijų inžinerijos specialybe. Tai va klausimėlis įstojusioms į šią spec. (Mastaičiuose). Kokių dalykų reikia stojant? Kaip suprantu paskaitos dieninės arba neakivaizdinės? Kaip tvarkaraščiai dieniniams? Labai "baisiai" išdėstytos paskaitos? Gal žinot kiek kainuoja pusmetis neakivaizdininkams?

Mokytis noriu tik dėl savęs, nes ši sritis labai labai traukia.


Esu pirmakursė blush2.gif ..ką tik pradėjome, kuom galėsiu-padėsiu.. mirksiukas.gif
Dalykai : Lietuvių k. egzaminas
Matematikos egzaminas
Biologijos egzaminas
Anglų k. metinis pažimys
Stojamąjį balą galima pasiskaiciuoti http://www.studijos.lt
Taip, yra ir dieninės ir neakivaizdinės studijos
Dėl neakivaizdinių nelabai kuom galiu padėti unsure.gif nesidomėjau ax.gif
Šiaip paskaitos labai normalios, normaliu tvarkaraščiu, manau, stengiamasi nedėti langų (jų net ir nėra nė vienam tvarkarašty), kadangi dauguma studentų gyvena toli smile.gif
Dalykai nesunkūs, dėstytojai nespaudžia, kasdien vidutiniskai 4 paskaitos, kurios vyksta apytikriai iki 15h.
Kai ką pridursiu :
šiais metais bent jau į vieną grupę sustojo 34 studentai, pusei valstybė finansuoja mokslą.
Balai tikrai nėra aukšti. Kad orentuotumeisi, tai aukščiausias - 15, poto 13 ir visi kiti 9 ir maziau ..
visa info http://www.kauko.lt/ , o konkrečiau kraštotvarkos fakuliteto http://kk.kauko.lt/~zak/ tinklalapy
Atsakyti
As kai pernai stojau tai buvo didelis konkursas doh.gif istojom apie 70 mazdaug, tai konkurencija labai didele doh.gif o siemet truputi yra sunkiau mokintis nei pirmam kurse, nesakau buvo ka veikt ir pirmam mirksiukas.gif bet jej tas mokslas patinka, tai viskas bus ciki mirksiukas.gif thumbup.gif
Atsakyti
baigiau interjero dizaina, bet visai domintu ir zeldiniu dizainas, tik labai jau atkalbineja mane... kazkaip nera tvirtos nuomones apie sia spec ir darbas veliau negarantuotas smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Turbo_duracka @ 2007 08 30, 21:44)
Istojau ir as  thumbup.gif (i Mastaicius) 1 numeriu  blink.gif

Fantastika! Dieninį ar neakivaizdinį? Aš neakivaizdžiai, tad jau ruošiuosi sesijai...



QUOTE(ausryte @ 2007 09 11, 09:15)
Gal žinot kiek kainuoja pusmetis neakivaizdininkams?


Priklauso nuo stojamojo balo. Pirmos 15 vietų yra valstybės pilnai finansuojamos, sekančios 15 - dalinai finansuojamos (520lt), o paskutinieji 30 studijuoja savomis lėšomis (1200Lt). P kiekvieno semestro studentai pagal pasiekimus sustatomi 5 eil3 ir ta pačia tvarka sprendžiama, kas kiek mokės sekantį semestrą.
Atsakyti
QUOTE(vilkesnamai @ 2007 09 13, 15:02)
Priklauso nuo stojamojo balo. Pirmos 15 vietų yra valstybės pilnai finansuojamos, sekančios 15 - dalinai finansuojamos (520lt), o paskutinieji 30 studijuoja savomis lėšomis (1200Lt). P kiekvieno semestro studentai pagal pasiekimus sustatomi 5 eil3 ir ta pačia tvarka sprendžiama, kas kiek mokės sekantį semestrą.


Ačiū už info 4u.gif Na pasiskaičiavau, tai mano tas stojimo balas gana aukštas gaunasi rolleyes.gif Bet manau niekas man neleis valstybės finansuojamoj vietoj studijuoti, nes jau turiu vieną diplomą, šiemet gausiu antrą g.gif Na bet ir tie 1200 nėra baisingi thumbup.gif Ko dėl svajonės nepadarysi.. bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(ausryte @ 2007 09 13, 16:07)
Ačiū už info  4u.gif Na pasiskaičiavau, tai mano tas stojimo balas gana aukštas gaunasi  rolleyes.gif Bet manau niekas man neleis valstybės finansuojamoj vietoj studijuoti, nes jau turiu vieną diplomą, šiemet gausiu antrą  g.gif Na bet ir tie 1200 nėra baisingi  thumbup.gif Ko dėl svajonės nepadarysi..  bigsmile.gif


Na taip, į v.f. pretenduoti, tamsta, nebegali, bet, kaipir sakai, ko nepadarysi vardan svajonės. Aš taip pat ilgai laukiau, daug ko atsisakiau, ir po keleto dienų skubėsiu į auditoriją. Vis dar negaliu patokėti lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(vilkesnamai @ 2007 09 13, 14:02)
Fantastika! Dieninį ar neakivaizdinį? Aš neakivaizdžiai, tad jau ruošiuosi sesijai...

Dieninį ax.gif
Atsakyti
Sveikutės, želdinių dizainas mano svajonė thumbup.gif , noriu paklausti studijuojančių neakivaizdiniu, kokio amžiaus žmonės čia studijuoja, ir ką galvojate veikti pabaigę, nes neapsisprendžiu, ar stoti kur širdžiai mieliau, ar kur perspektyviau, pvz. į kokią nors buhalteriją g.gif
Atsakyti
sveiki,galiu rasyti referatus,kas studijuoja zeldinius,agronomija,botanika.
taip pat galiu rasyti referatus moksleiviams.
kreipkites padesiu...
kainos nedideles lotuliukas.gif
Atsakyti
sveika,man nereikia paslaugu,bet tik seip ydomu ka esi baigusi.as pati esu baigusi zeldiniu ir ju dizaino specialybe,taciau pagal sia specialybe nedirbu.butu saunu pabendraut 4u.gif
Atsakyti
Sveikos merginos,na jus cia graziai visos plepat ir as prisijunksiu.As esu pabaigusi Mastaiciu kolegija jau 3 metai.Ka galiu pasakyti :ystojimas lengvas,studentavimo laikas buvo superinis,destytojai saunus,studijuoti tikrai nesunku.Na jei bent ydomi ta specialybe ka studijuojat tada be problemu.Dabar is blogos puses,visi destytojai gieda ,kad super perspektyvi specialybe,taciau pabaigus jau tris metus neteko dirbti pagal savo specialybe doh.gif .Gal didesniuose miestuose kaip kaunas vilnius klaipeda siauliai ir kt.galima ilysti i kazkur.Bet tokiam kaip marijampole ir aplinkiniai miesteliai be sansu.Kas turi zeldinimo versla privatu,neisileidzia nes tam versle sukasi visa seima,o valstybines vietos visos uzmustos,o floriste dirbti uz 600lt tai net vieno asmens seimai nepakankami pinigeliai.Kalbu is savo patirties.Beja cia tik mano nuomone.O pradeti savo versla tai reik nemazai investiciju ir nevisi tai gali sau leisti.Dabar pati esu uzsienyje,bet mastau seis metais stoti i paklausesnia specialybe,taciau dar neapsisprendziau kur. 4u.gif Tai buvo mano nuomone smile.gif
Atsakyti
sveikos merginos, teko mesti man zeldiniu dizaino mokslus, bet dabar ieskausi kas mokosi toliau ar jau pabaige, noreciau bendrom jegom sukurti apzledinimo plana, gal kas turit kokia landsafto diziano programa? ismatavmus, augalus, ju vietas as viska zinau, tik man reiketu kompiuteriu paruost keleta variantu.
Kas susidmes rasykit az 4u.gif
Atsakyti