Įkraunama...
Įkraunama...

Namo aplinka

QUOTE(Mama! @ 2007 05 23, 19:53)
dabar telefonu kaip tik kalbėjau su viena gėlininke- mėgėja, tai ji irgi sakė palergonijas ir patarė ne pilnavidures, sakė ne tokios lepios, kažin tiesa?
o kažin verta pilti į lovelio dugną tuos sulaikančius drėgmę molio rutuliukus, nežinau kaip jie tiksliai vadinasi  blush2.gif

Nežinau kaip dėl lepumo g.gif Turiu ir tokių ir kitokių.Auga smile.gif
Aš irgi nežinau,kaip vadinas tie rutuliukai,bet manau būtų neblogai biggrin.gif Tik molio rutuliukai tai drenažas,o tie kur sulaiko vandenį,iš kažko kito pagaminti g.gif Neteko man jų naudot schmoll.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo nengamo: 24 gegužės 2007 - 08:10
QUOTE(Krisss @ 2007 05 24, 08:55)
Taii va kad kaip tik klausiu jūsų patarimo, dar stovi manasis kiemas apytuštis, nelabai yra  ką rodyti.  doh.gif


Aš nelabai žinau gėlių pavadinimus ir nelabai išmanau apželdinimo reikalus, bet: už akmenų l.gražiai atrodo daugiametės viksvelės, tarp jų - įvairiausios samanėles, tiek žydinčios, tiek ne; dekoratyvinis čiobrelis, raktažolės, krokai, snieguolės - pavasarį. Ant akmenėlių - tos perkūno samanėlės smile.gif
Čia jau kas tau labiau gražu. Gali net kokių žemuogyčių pasisodinti - eisi pasivaikščioti, ir užkasi tuo pačiu:)))
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Manyka: 24 gegužės 2007 - 08:17
QUOTE(damute31 @ 2007 05 24, 08:40)
as tai pyliau negailedama  blink.gif 10ml ant 10 litru  blink.gif nu bet nukando, jai nebuciau nupjovusi zoles manau butu jos visai sunykusios  doh.gif vis per ta skubejima  doh.gif


O tai zolytes nenudegino , nes kiek atsimenu Knifofija rase kad tokia koncentracija per stipri ir gali nudeginti , ir kad uztenka max 5 ml. jeigu jau labai dideles zoles g.gif . Arba as jau visai susimaisiau tose koncentracijose
Atsakyti
na, gelininkes ir darzininkesuser posted imageretai beuzeinu ax.gif bet vis probegom paskaitau,zydi ir zaliuoja jau ir pas jus viskas,tikrai smagu but, kad savo zydinciu grozybiu nuotraukyciu imestumet mirksiukas.gif parodysiu kokiu petuniju loveli turiu ax.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Knifofija @ 2007 05 23, 23:34)
NA IR PRIRAŠĖT, NESPĖJU SKAITYTI. SMILTIS, ČESNAKO NEIŠRAUK, JIS TURĖTŲ IŠDYGTI KITĄ MET. pER SAVAITGALĮ DAUG NEPRIRAŠYKIT, NES GRYŽUS IŠ MUGĖS GALĄ GAUSIU SKAITYDAMA.  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

Būsi Vilniuje? Kaip tave pažinti? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(nengamo @ 2007 05 24, 09:09)
Nežinau kaip dėl lepumo g.gif Turiu ir tokių ir kitokių.Auga smile.gif
Aš irgi nežinau,kaip vadinas tie rutuliukai,bet manau būtų neblogai biggrin.gif  Tik molio rutuliukai tai drenažas,o tie kur sulaiko vandenį,iš kažko kito pagaminti g.gif  Neteko man jų naudot schmoll.gif

yra specialios vandens granulės taip ir vadinasi pasižiūrėti galite čia super tikrai mažiau reikia laistyti http://www.schetelig...=...d=42&lng=lt
Atsakyti
4u.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Wolke @ 2007 05 24, 09:24)
na, gelininkes ir darzininkesuser posted imageretai beuzeinu ax.gif bet vis probegom paskaitau,zydi ir zaliuoja jau ir pas jus viskas,tikrai smagu but, kad savo zydinciu grozybiu nuotraukyciu imestumet  mirksiukas.gif parodysiu kokiu  petuniju loveli turiu  ax.gif
user posted image

na labai jau gražios petunijos

Papildyta:
QUOTE(Wolke @ 2007 05 24, 09:39)

vau kokia graži rožė o mano tai užpernai iššalo ir nebeatsigavo irgi labai noriu bet dar bus statybų tai nepirksiu nes paskui reiks apie namą su ta rože lakstyti tai ten trukdys tai ten
Atsakyti
QUOTE(ADA @ 2007 05 24, 09:25)
Būsi Vilniuje? Kaip tave pažinti? blush2.gif

Stovėsiu tarp šiltnamių šį kartą būsiu su juodu passtatu. Pamatysi daug dėžių su daugiametėm gėlėm. O jei ką i AŽ įmesiu telefoną. Ir iki visoms aš jau einu kraut mašinos. Gero savaitgalio.
Atsakyti
QUOTE(Knifofija @ 2007 05 24, 10:08)
Stovėsiu tarp šiltnamių šį kartą būsiu  su juodu passtatu. Pamatysi daug dėžių su daugiametėm gėlėm. O jei ką i AŽ įmesiu telefoną. Ir iki visoms aš jau einu kraut mašinos. Gero savaitgalio.

Geros kelionės ir sėkmės prekyboje 4u.gif Lauksim sugrįžtančios smile.gif

Wolke,nu jau rožės gražumas bigsmile.gif bigsmile.gif
Atsakyti
labas visoms mergaites 4u.gif as kaip pradedanti sodinike norejau jusu paklausti ar galima dabar siuo metu sodinti gelytes,medelius kokius? ir gal patartumet kokias geriau sodinti pas mane toj pusej namo kur noreciau sodinti saulute buna iki pat 6-7 vakaro poto pavesis,o kokios gelytes megsta saulute? ir nelepia zeme, oj kiek prirasiau tikiuosiu padesite man aciukas is anksto ax.gif
Atsakyti
QUOTE(kauniete31 @ 2007 05 24, 11:00)
labas visoms mergaites  4u.gif as kaip pradedanti sodinike norejau jusu paklausti ar galima dabar siuo metu sodinti gelytes,medelius kokius? ir gal patartumet kokias geriau sodinti pas mane toj pusej namo kur noreciau sodinti saulute buna iki pat 6-7 vakaro poto pavesis,o kokios gelytes megsta saulute? ir nelepia zeme, oj kiek prirasiau tikiuosiu padesite man aciukas is anksto  ax.gif


Sodinti tikrai galima, va, Knifofija i paroda-pardavima siandien issiruose smile.gif
Atsakyti