Įkraunama...
Įkraunama...

Namo aplinka

QUOTE(Manyka @ 2007 05 24, 11:01)
Sodinti tikrai galima, va, Knifofija i paroda-pardavima siandien issiruose smile.gif

o kur yra ta paroda-pardavimas gal zinai? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(kauniete31 @ 2007 05 24, 11:06)
o kur yra ta paroda-pardavimas gal zinai?  blush2.gif


neberandu lapelio, kur buvau užsirašius.... doh.gif blush2.gif
bet čia mergaitės kažkur apie tai kalbėjo, paieškok, jei niekas dabar neatsilieps, tikrai rasi kažkuriame psl...
Atsakyti
QUOTE(Manyka @ 2007 05 24, 11:09)
neberandu lapelio, kur buvau užsirašius....  doh.gif  blush2.gif
bet čia mergaitės kažkur apie tai kalbėjo, paieškok, jei niekas dabar neatsilieps, tikrai rasi kažkuriame psl...

pabandysiu paieskoti smile.gif aciu uz info ax.gif
Atsakyti
QUOTE(kauniete31 @ 2007 05 24, 11:21)
pabandysiu paieskoti smile.gif aciu uz info  ax.gif


nėr už ką smile.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(kauniete31 @ 2007 05 24, 12:06)
o kur yra ta paroda-pardavimas gal zinai?  blush2.gif



Vilniuje, Kojelavičiaus gatvėje, Gėlininkystės bandymų stotyje gegužės 25-27 d., o VU botanikos sode Kairėnuose gegužės 26 d. Biologinės įvairovės diena mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Ausma @ 2007 05 24, 11:41)
Vilniuje, Kojelavičiaus gatvėje, Gėlininkystės bandymų stotyje gegužės 25-27 d., o VU botanikos sode Kairėnuose gegužės 26 d. Biologinės įvairovės diena mirksiukas.gif

didelis aciukas mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Manyka @ 2007 05 24, 09:14)
Aš nelabai žinau gėlių pavadinimus ir nelabai išmanau apželdinimo reikalus, bet: už akmenų l.gražiai atrodo daugiametės viksvelės, tarp jų - įvairiausios samanėles, tiek žydinčios, tiek ne; dekoratyvinis čiobrelis, raktažolės, krokai, snieguolės - pavasarį. Ant akmenėlių - tos perkūno samanėlės smile.gif
Čia jau kas tau labiau gražu. Gali net kokių žemuogyčių pasisodinti - eisi pasivaikščioti, ir užkasi tuo pačiu:)))

taip pat yra gi visokių viržių, ereičinų, sėk aubretes labai greitai plečiasi ir gražiai ilgai žydi. Bet pirmiausia tai reikėtų apsižiūrėti kokių nori augalėlių pasidėlioti kaip jie atrodytų juk vieni aukštesni kiti žemesni. O kai pradėsi ieškoti tai pamatysi kiek yra daug gėlių kurias galima sodinti į alpinariumą.
Papildyta:
QUOTE(kauniete31 @ 2007 05 24, 11:00)
labas visoms mergaites  4u.gif as kaip pradedanti sodinike norejau jusu paklausti ar galima dabar siuo metu sodinti gelytes,medelius kokius? ir gal patartumet kokias geriau sodinti pas mane toj pusej namo kur noreciau sodinti saulute buna iki pat 6-7 vakaro poto pavesis,o kokios gelytes megsta saulute? ir nelepia zeme, oj kiek prirasiau tikiuosiu padesite man aciukas is anksto  ax.gif

tai su saulute mėgstančiom gėlytėm paprasčiau negu su pavėsyje augančiom. Pirmiausia tai reikia apsispresti kokių gėlių nori ar vasarinių ar daugiamečių. o gal nori daryti kompoziciją gėlių ir spygliuočių prie kurių gražu ir patogu auginti ir krumus.tai va pirmiausia sukonkretinti norus reikia
Atsakyti
QUOTE(Manyka @ 2007 05 24, 09:03)
Pažadukas!  bigsmile.gif

Nea, va tik grišiu namo ir papaveiksluosiu, dar vieną rododendra šiandien nusipirkau, negalėjau atsilaikyti, o dar ir kaina nedidelė. doh.gif

QUOTE(Manyka @ 2007 05 24, 09:14)
Aš nelabai žinau gėlių pavadinimus ir nelabai išmanau apželdinimo reikalus, bet: už akmenų l.gražiai atrodo daugiametės viksvelės, tarp jų - įvairiausios samanėles, tiek žydinčios, tiek ne; dekoratyvinis čiobrelis, raktažolės, krokai, snieguolės - pavasarį. Ant akmenėlių - tos perkūno samanėlės smile.gif
Čia jau kas tau labiau gražu. Gali net kokių žemuogyčių pasisodinti - eisi pasivaikščioti, ir užkasi tuo pačiu:)))

Ačiū bandysiu kažką ieškot, tik va tada pasakykit kur Kaune man ieškot daugiamečių augalėlių.

Wolke, labai graži rožė, turiu aš dvi bet vieną ant stiebo, o kita šiaip nedidelė, na man jos labai gražu, o dar kai pirkau sakė žydi iki spalio mėn. ech busg gražu visą vasarą. blush2.gif

QUOTE(ilonadz @ 2007 05 24, 11:52)
taip pat yra gi visokių viržių, ereičinų, sėk aubretes labai greitai plečiasi ir gražiai ilgai žydi. Bet pirmiausia tai reikėtų apsižiūrėti kokių nori augalėlių pasidėlioti kaip jie atrodytų juk vieni aukštesni kiti žemesni. O kai pradėsi ieškoti tai pamatysi kiek yra daug gėlių kurias galima sodinti į alpinariumą.

Ačiū pabandysiu paieškot. drinks_cheers.gif
Atsakyti
kriss kur perki kaune rodadendrus????kiek mokejai?? kokio dydzio????
Atsakyti
QUOTE(Lexi 04 @ 2007 05 24, 12:57)
kriss kur perki kaune rodadendrus????kiek mokejai?? kokio dydzio????


Ai pirkau Maximoje, nežinau kaip jie peržiemos, bet svarbu nors šiais metais žydės. o šiaip nemažas, kokio 50cm aukščio, mokėjau 24,99 o šiaip kainuoja 38. Vienas kur anksčiau pirkau, jau žydi gražiausiai, šiandien dar Thomas Philipse pirkau trašų rododendrams, darausi tikra ūkininkė.
Atsakyti
QUOTE(Manyka @ 2007 05 24, 10:01)
Sodinti tikrai galima, va, Knifofija i paroda-pardavima siandien issiruose smile.gif


O kaip Knifofija galima atpazinti? As planuoju uzlekti i ta muge, tai gal nusipirkciau ka nors is "savu"....
Atsakyti
QUOTE(Krisss @ 2007 05 24, 12:56)
Ačiū bandysiu kažką ieškot, tik va tada pasakykit kur Kaune man ieškot daugiamečių augalėlių.




Paprastu ( tiksliau mums iprastu ir pas bobutes auginamu ) daugiameciu geliu yra botanikos sode, ten gali pasiskambnt suzinot kokiu. Stoties turguje irgi yra, bet ivairove siuo metu kukli. Daugiausia kiek man pavyko rasti yra kely link Jonavos. Kuriam kilometre nepasakysiu, tiesiog vaziuot reik ir ziuret i desine puse ten visai prie kelio yra vieno ukininko, kuris didmeniskai augina geles prekyviete. Seniau jie buvo isikure Magnuso kieme. Jie dirba iki 19val vakaro ( bent jau pernai taip dirbo).
Atsakyti