Įkraunama...
Įkraunama...

Namo aplinka

Sakykit o surfinijas ir petunijas su trąšom laistyti kai jau paaugusios ir žydi ar galima ir mažus daigelius jau laistyti g.gif
Atsakyti
mano manymu, galima palaistyti ir mažus daigelius, bent jau aš taip darau, kadangi jie turėtų būt stipresni...manau trąšos, kaip žmogui vitaminai..... thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(smth1 @ 2007 05 24, 13:53)
Paprastu ( tiksliau mums iprastu ir pas bobutes auginamu ) daugiameciu geliu yra botanikos sode, ten gali pasiskambnt suzinot kokiu. Stoties turguje irgi yra, bet ivairove siuo metu kukli. Daugiausia kiek man pavyko rasti yra kely link Jonavos. Kuriam kilometre nepasakysiu, tiesiog vaziuot reik ir ziuret i desine puse ten visai prie kelio yra vieno ukininko, kuris didmeniskai augina geles prekyviete. Seniau jie buvo isikure Magnuso kieme. Jie dirba iki 19val vakaro ( bent jau pernai taip dirbo).


Ačiū, pradėsiu rimtą paiešką, tik baigiu mokslus. nes per darbus, mokslus ir vaikus žiūriu niekur nebespėju. doh.gif
Atsakyti
[quote=Krisss,2007 05 24, 12:56]
Nea, va tik grišiu namo ir papaveiksluosiu, dar vieną rododendra šiandien nusipirkau, negalėjau atsilaikyti, o dar ir kaina nedidelė. doh.gif
Ačiū bandysiu kažką ieškot, tik va tada pasakykit kur Kaune man ieškot daugiamečių augalėlių.

dar šilainių turguje galima kai ką nusipirkti, o botanikos sodo yra internete netgi su kainom gėlytės sudėtos. dar kai ką galima bandyti sėti iš sėklų šiemet sudygs tai va kitiems metams jau gražiai žydės. tik reikia kantrybės ir viskas yra imanoma. o paskui apsodinsi vasarinėmis gėlytėmis kurios labai greitai subujoje ir bus gražu.dar gali bandyti į zapyškio medelyną jie jau turi visokių viržių prekiauja dar prie molo.

Papildyta:
QUOTE(Flowwer @ 2007 05 24, 14:48)
Sakykit o surfinijas ir petunijas su trąšom laistyti kai jau paaugusios ir žydi ar galima ir mažus daigelius jau laistyti g.gif

o aš tai prisiskaičiusi gal šiose forumose o gal nežinau pridėjau trašų lazdelių į vazonėlius nes su tuo trašų laistymu tai labai pamirštu.o ant lazdelių rašė kad užtenka veikimo 100 dienų. tai pokolkas bujoje o kaip bus toliau matysiu. bet aišku sukišau ir mažom dar nežydinčiom
Atsakyti
g.gif Na bet jus idomios biggrin.gif Kodel laukiat herbicidu poveikio jau vos ne sekancia diena, o nesulaukusios pjaunat zole doh.gif Na tai gi nieko ir nebus schmoll.gif
Juk berods ne viena karta rasiau, kad reikia nepjauti zoles 10-14 dienu. Taip, ir iki tol reikia biski paauginti pitzoles, kad butu ka purkst. Per tokius orus kai buvo iki siol zole auga nezmoniskai greit doh.gif Tai tikrai per dvi savaites uzaugs ohoho kokia blink.gif Bet ka padarysi rolleyes.gif

Idedu siemet pirktos azalijos nuotraukyte ax.gif

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ju.Ju: 24 gegužės 2007 - 17:44
QUOTE(Krisss @ 2007 05 24, 12:56)
pasakykit kur Kaune man ieškot daugiamečių augalėlių.


aš tai prisipirkau iš sėklyčių.. Ramunėlių, čiobrelį, laumenę, linų, krokų, žemuogyčių, levandos dar šiltamyje dygsta:)
Dar kai ką iš tėvų sodo kaimynės, brolienės, bendradarbių gavau:)
Čia kai pradedi žaist, paskui ima ir paaiškėja, kad nebėra laisvų plotų visom grožybėm pasodint! doh.gif biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Manyka: 24 gegužės 2007 - 20:21
QUOTE(Ju.Ju @ 2007 05 24, 18:27)
Idedu siemet pirktos azalijos nuotraukyte  ax.gif

labai labai graži azalija 4u.gif

Buvau kelioms valandoms nulėkus, bjaurybės uodai tik sukandžiojo kol nuo skruzdžių antplūdžio gelbėjau obelis ir gėlyną doh.gif
O nuo piktžolių dar nepurškiau: per karšta, o dar ir šunas laksto ( teks taikyt progą be to padaro važiuot hihihi.gif )
Atsakyti
QUOTE(Sraunius @ 2007 05 24, 22:00)
labai labai graži azalija  4u.gif

Buvau kelioms valandoms nulėkus, bjaurybės uodai tik sukandžiojo ...

doh.gif As ir neseniai grizau is lauko, trumpam buvau isbegus braskes pasodinti blink.gif Vyras idomumo delei suskaiciavo 23 ikandimus ant mano vargso kunelio. Dabar tokia taskuota vaikstau ir kasausi kaip nzn kas unsure.gif
Naktele garantuota verysad.gif Dar vaikiukas susirgo unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Ju.Ju @ 2007 05 24, 22:03)
doh.gif As ir neseniai grizau is lauko, trumpam buvau isbegus  braskes pasodinti  blink.gif Vyras idomumo delei suskaiciavo 23 ikandimus ant mano vargso kunelio. Dabar tokia taskuota vaikstau ir kasausi kaip nzn kas  unsure.gif
Naktele garantuota  verysad.gif Dar vaikiukas susirgo  unsure.gif


o dieve, vargšiukė.. verysad.gif console.gif
pasitepk kokiu tepaliuku nuo niežėjimo, jei turi, biški nuima tą bjaurumą.
Atsakyti
QUOTE(Manyka @ 2007 05 24, 22:05)
o dieve, vargšiukė..  verysad.gif  console.gif
pasitepk kokiu tepaliuku nuo niežėjimo, jei turi, biški nuima tą bjaurumą.

wub.gif Na bet as irgi turejau proto vakare su maudomu iseit i lauka fool.gif
O tepaliuka tai turiu irnesakyk.gif Tik galvoju g.gif Ipakavimas tik 20g tubele, sakau, gal gamintojui pasiulyt, kad padidintu pakuote, ir pardavinetu kaip kuno balzama po 200 ml lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Ju.Ju @ 2007 05 24, 22:27)
wub.gif Na bet as irgi turejau proto vakare su maudomu iseit i lauka fool.gif
O tepaliuka tai turiu irnesakyk.gif Tik galvoju  g.gif Ipakavimas tik 20g tubele, sakau, gal gamintojui pasiulyt, kad padidintu pakuote, ir pardavinetu kaip kuno balzama po 200 ml  lotuliukas.gif


oi, tikrai nelabai pataikei.... mirksiukas.gif


prajuokinai!!!
lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Aš šiandien naujų daugiamečių augaliukų (miniatiūrinių) nusipirkau gelžinkelio turguje ax.gif Dar mačiau ko noriu, bet kitus pirksiu po sekmadienio (apgaudinėju save - atrodo kad mažiau pinigų išleisiu).
Atsakyti