Įkraunama...
Įkraunama...

Namo aplinka

QUOTE(Sraunius @ 2007 05 25, 09:38)
P.S. o Ju.Ju turbūt naudojo prieš kurklius Diakil G Esca ( pasiskaitymui), nuo skruzdžių taip pat tinka. Tik negalima naudoti ant vandens telkinių krantų, ganyklose bei žemėje, kurioje auginami maistiniai ir pašariniai augalai.

g.gif pati buvau radus sia nuoroda, tik nepavaizduotas ipakavimas, tai nzn blush2.gif Pavadinimo neprisimenu, o seniuose draugystej (kaune) nebuvo kai vaziavau pirkt unsure.gif Bet pagal aprasyma lyg ir jie ax.gif
O kas liecia ta buda su bonku ikasimu, tai mes ikasinejom sloikas. Pamatom kur yra ju takas, ir zemiau tako ikasam....na sugavom kelias. Kaip ir rase, gal visu taip nesugausi, bet apmazint galima 4u.gif Tik reikia sloika imti gilesne, ir vandens pripilti siek tiek i ja, nes tos rupuzes islenda blink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ju.Ju: 25 gegužės 2007 - 10:31
QUOTE(Ena @ 2007 05 25, 09:24)
Papasakok ir man kaip nuo skruzdžių apsiginti, nebežinau ką daryti  doh.gif  doh.gif


Aš pernai metais pirkau Stoties turguj miltelius rusiškus, ten moteriškė juos veža iš Rusijos, tai man tik pabarstyti užteko, ir dingo visos, nes oi kokie takai ant manos naujai užsėtos vejos buvo. doh.gif
O šiemet prie laiptų šį namus, ant trinkelių pilna jų, tai šiandien pirkau skystį skiedžiamą su vandeniu ir purkšiu aš jas vakare, nes juokiamės su vyru, sakau tuoj smegt trinkelės pradės, kai jos ten tokius urvus rausia.
Taip pat ji prekiauja ir granulėm kurkliams, pas tėvus sode daug be proto jų, tai tikrai sumažėjo. bet ų miltukų turės tik po birželio 7d.
Atsakyti
jei nesupyksit isiterpsiu 4u.gif
mes perkam namuka, atsikeliam nuo birz 1d. zinau kad velu bet teks bandyt pasigrazint aplinka ir darzovyciu bandysiu nors kazka kas imanoma wub.gif
tik va aplaksciau parduotuves o svogunu sodinuku niekur nebera verysad.gif aisku pati kalta - galejau seniau pasirupint doh.gif gelyciu tai turiu bute dabartiniam ant palanges pasisejus, tai auga po truputi wub.gif o vat darzoviu tai tik seklu visokiu turiu...
Gal kuri netycia turit uzsilikusiu svoguniuku ax.gif ir galetumet man pagelbet? Nes pirmi metai savo kieme o as net svogunu laisku neturesiu doh.gif
beje turiu raudonuju svogunu seklu nusipirkus, bet ar uzaugintu jos man laisku g.gif jei ir taip tai kogero laabai ilgai reiketu ju laikti doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Goniuke @ 2007 05 25, 12:00)
jei nesupyksit isiterpsiu 4u.gif
Gal kuri netycia turit uzsilikusiu svoguniuku ax.gif ir galetumet man pagelbet? Nes pirmi metai savo kieme o as net svogunu laisku neturesiu doh.gif
beje turiu raudonuju svogunu seklu nusipirkus, bet ar uzaugintu jos man laisku g.gif jei ir taip tai kogero laabai ilgai reiketu ju laikti doh.gif

Iš sėklų tai manau nieko greitai nebus, o svoguniuku mazu maciau Kalvariju turgaus kioskuose. Ar gal turgelyje is bobuciu svogunu (naminiu) galima kelis pasodinti.
Atsakyti
nu jo reikes i turgu dar pabandyt... tik kad intensyvus persikraustymai vyksta nezinau kaip iseis nukakt doh.gif
Atsakyti
Siauliuose girdejau pliatkus kad svoguneliai 30 litu kilogramas kainuoja
Atsakyti
kalvarijų turguj nemačiau jau seniai svogūniukų sėjinukų
gali pabandyt iš sėklų, aišku jų reiks ilgokai palaukt, nes sudygsta kaip porai, kol paauga daug laiko praeina, bet rudenį turėtum laiškų derlių biggrin.gif
Atsakyti
preita savaitgali Kaune turguj uz baltieji svoguneliai ir raudonieji kainavo kilogramas - 24 lt. o tu geltonuju ir nebuvo niekur!
Atsakyti
QUOTE(makausike @ 2007 05 25, 12:50)
Siauliuose girdejau pliatkus kad svoguneliai 30 litu kilogramas kainuoja

Nu ir aš kažką tokio girdėjau doh.gif
Atsakyti
tai uz tokia kaina pirkti svogunelius ir auginti neapsmoka uz trisdesim litu rudeni pusei ziemos nusipirksi paaugintu
Atsakyti
QUOTE(makausike @ 2007 05 25, 17:30)
tai uz tokia kaina pirkti svogunelius ir auginti neapsmoka uz trisdesim litu rudeni pusei ziemos nusipirksi paaugintu

drinks_cheers.gif Mes niekada nesodinam schmoll.gif Tiek kiek mum reikia - neapsimoka. Dar nzn ar uzaugs g.gif
Atsakyti
Mes tai labai daug svogūnų sunaudojam,tiek neprisiauginčiau irnesakyk.gif Pasisodinau dėl laiškų tik ax.gif rolleyes.gif
Atsakyti