Įkraunama...
Įkraunama...

Namo aplinka

QUOTE(nengamo @ 2007 05 25, 17:47)
Mes tai labai daug svogūnų sunaudojam,tiek neprisiauginčiau  irnesakyk.gif  Pasisodinau dėl laiškų tik ax.gif  rolleyes.gif

O laiskam auginam cesnakinius svogunus thumbup.gif Jie daugiameciai ir laikus jau valgom nuo kovo men tongue.gif Iki velyvo rudens, nupjauni juos, o jie vel atauga ir skonis svelnesnis uz svoguninius laiskus, ir joks brudas ju nepuola ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ju.Ju: 25 gegužės 2007 - 17:24
QUOTE(Ju.Ju @ 2007 05 25, 18:16)
O laiskam auginam cesnakinius svogunus  thumbup.gif Jie daugiameciai ir laikus jau valgom nuo kovo men  tongue.gif Iki velyvo rudens, nupjauni juos, o jie vel atauga ir skonis svelnesnis uz svoguninius laiskus, ir joks brudas ju nepuola  ax.gif


ar čia tie tokie, kurie žiemoja ir laiškai siaurom triubelėm auga?? smile.gif)
Atsakyti
QUOTE(Manyka @ 2007 05 25, 19:37)
ar čia tie tokie, kurie žiemoja ir laiškai siaurom triubelėm auga?? smile.gif)

mastau.gif Na kaip ir jo...
Atsakyti
QUOTE(Ju.Ju @ 2007 05 25, 20:16)
mastau.gif Na kaip ir jo...


Geeeeras... Mums tokių ex-šeimininkai paliko, bet mes visiškai nenaudojom..... doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Manyka @ 2007 05 25, 19:37)
ar čia tie tokie, kurie žiemoja ir laiškai siaurom triubelėm auga?? smile.gif)

Man ir šitie labai patinka ir dar todėl kad jie tokie siauručiai thumbup.gif
Atsakyti
O aš šiandien buvau Dauparų medelyne, tai labai patiko ir kainos tikrai normalios... ir augalų pasirinkimas nemažas thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Manyka @ 2007 05 25, 07:41)
scare.gif  daug privalgė??? o ka darėt?? g.gif

Vylėmės, kad nei vieno - nes tai buvo akimirka, bet lėkėm į klinikas plauti skrandį doh.gif O ar nurijo - taip ir nesužinojom, sako - būtų gomurys išdegintas

QUOTE(nengamo @ 2007 05 25, 08:05)
blink.gif  blink.gif  blink.gif  Siaubas unsure.gif  Jėzau,kaip reikia saugot visokius nuodus ir trąšas nuo vaikų unsure.gif  doh.gif

Ne tas žodis doh.gif
O mes šiandien prisipirkom augalėlių....
Visą dieną sugaišom kol npirkom, susodinom doh.gif
Einu laistyti biggrin.gif
Atsakyti
pas mus tai virtuvė pusrusyje tai kiekviena pavasarį sulaukiame skruzdėlių tai aš takus priberiu cinamono ir iškeliauja iki kito pavasario.Kitą pavasarį vėl sugrįžta, o šiltnamyje tai citrinos žievelių padėlioju irgi padeda. o dar papasakosiu anekdotą viena bobutė kažkur nugirdo kad skruzdės bijo kavos tirščių tai vis išgeria kavą ir tirščius susiberia paskui supylė šiltnamyje tai viso kaimo skruzdės suėjo, maty bobutė nedasigalvojo kad kavą geria su cukrumi.
Atsakyti
QUOTE(ilonadz @ 2007 05 25, 21:39)
....viena bobutė kažkur nugirdo kad skruzdės bijo kavos tirščių tai vis išgeria kavą ir tirščius susiberia paskui supylė šiltnamyje tai viso kaimo skruzdės suėjo, maty bobutė nedasigalvojo kad kavą geria su cukrumi.

lotuliukas.gif
Bet jei visos skruzdes pas ja atbego, reiskias kaimynam tikrai padejo babules kavos tirsiai mirksiukas.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(ilonadz @ 2007 05 25, 21:39)
pas mus tai virtuvė pusrusyje tai kiekviena pavasarį sulaukiame skruzdėlių tai aš takus priberiu cinamono ir iškeliauja iki kito pavasario.Kitą pavasarį vėl sugrįžta, o šiltnamyje tai citrinos žievelių padėlioju irgi padeda. o dar papasakosiu anekdotą viena bobutė kažkur nugirdo kad skruzdės bijo kavos tirščių tai vis išgeria kavą ir tirščius susiberia paskui supylė šiltnamyje tai viso kaimo skruzdės suėjo, maty bobutė nedasigalvojo kad kavą geria su cukrumi.

lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif cia geras o gal artais kas zinot ka kurkliai eda tai pas kaimynus kur prideciau gal iseitu blush2.gif blush2.gif blush2.gif
Ju ju sakykit kiek vidutiniskai augalu jums suvaro kurkliai , man tai tris pomidorai , vienas kopustas ir dar manau ne pabaiga blink.gif
Atsakyti
QUOTE(makausike @ 2007 05 25, 22:09)
Ju ju sakykit kiek vidutiniskai augalu jums suvaro kurkliai , man tai tris pomidorai , vienas kopustas ir dar manau ne pabaiga  blink.gif

JuJu sakyK 4u.gif Nesendinkit manes anksciau laiko irnesakyk.gif Man dar nera 25 tongue.gif
Na siaip tfutfutfu siemet dar neiko cool.gif bet jau matosi kad ju pilna doh.gif Nes kai laistai labai gerai isriskeja ju takai dry.gif
Siaip kas liecia pomidorus ir paprikas, sodinkite i vazonus 4u.gif ir ikaskite i zeme mirksiukas.gif Aisku jei nenukas eidamas zeme doh.gif
Atsakyti
Sveikos.. 4u.gif
QUOTE(Ju.Ju @ 2007 05 25, 15:16)
O laiskam auginam cesnakinius svogunus  thumbup.gif Jie daugiameciai ir laikus jau valgom nuo kovo men  tongue.gif Iki velyvo rudens, nupjauni juos, o jie vel atauga ir skonis svelnesnis uz svoguninius laiskus, ir joks brudas ju nepuola  ax.gif

o is parduotuves nusipirkus cesnaka ir ikisus in zeme ir isaugtu tie laiskiukai apie kuriuos kalbi? jeigu dabar pasodinciau tai kada butu galima laiskiukus valgyti jau? ar greit jie uzauga?
Atsakyti