Įkraunama...
Įkraunama...

Namo aplinka

QUOTE(makausike @ 2007 05 25, 09:17)
Saunu kad jokios alergijos ar komplikaciju nera mazikei, mano tai buvo mamos plecianciu vaistu prigerusi , buvo sirdeles darbas labai suletejes galvojau isdurnesiu.....

blink.gif doh.gif oi,tie mūsų smalsučiai wub.gif

QUOTE(Ena @ 2007 05 25, 09:24)
Papasakok ir man kaip nuo skruzdžių apsiginti, nebežinau ką daryti  doh.gif  doh.gif

Aš tokius miltukus barstau,tai jos tikrai bijo,po vieno pabarstymo nebelieka mad.gif Gaila nebeatsimenu pavadinimo,bet jei įdomu,pažiūrėsiu ir parašysiu kaip jie vadinasi mirksiukas.gif

Merginos,nepykit,kad išsiplėčiau čia su savo problemom ax.gif Žinau,kad ne vietoj rolleyes.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Ena @ 2007 05 25, 09:24)
Papasakok ir man kaip nuo skruzdžių apsiginti, nebežinau ką daryti  doh.gif  doh.gif

pirkau tokį brudą Mettox, skiedžiasi vandeniu ir purškiau. Dar pridėliojau gaudyklių, kur ir tarakonams tinka - važiuosiu šian pažiūrėt kaip pavyko vakarykštė akcija.
Tiesa, kam įdomu, mačiau yra seniuose pirkti ir prieš kurklius, pavadinimas rusiškas, kažkaip med'vedka... vadinas. Instrukcijos nepaskaičiau, bet pabandyt verta ( nelabai didelė kaina buvo).
P.S. o Ju.Ju turbūt naudojo prieš kurklius Diakil G Esca ( pasiskaitymui), nuo skruzdžių taip pat tinka. Tik negalima naudoti ant vandens telkinių krantų, ganyklose bei žemėje, kurioje auginami maistiniai ir pašariniai augalai.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sraunius: 25 gegužės 2007 - 08:56
sveikos, augalų mylėtojos ir aplinkos gražintojos 4u.gif aš neesu jau tokia didelė mylėtoja, mano vyriškis labiau rūpinasi tokiais dalykais, bet visokios info dažniau ieškau aš ax.gif paskaičius jūsų skyrelį radau labai daug naudingos info ir patarimų, ačiū 4u.gif thumbup.gif

srauniau, ar tu ir augalus nupurškiai su tuo tirpalu ar tik ant žolyno? šian pažiūrėjau, kad mano rododendras baisiausiai užpultas, reiktų kažkaip tai gelbėt unsure.gif šiaip nuo skruzdžių yra labai neblogi milteliai "direx" (o gal direks rašosi, tiksliai nepamenu) tik bėda ta, kad iš vienos vietos pabėga ir nulekia į kitą, tai taip ir vaikomės po pievelę doh.gif (nors kapinėse dingo suvisam) o suvisam išnaikina boro rūgštis+cukraus pudra, tik dar didesnė bėda, kad pas mus boro rūgšties niekur nepardavinėja verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(nengamo @ 2007 05 25, 09:32)
Aš tokius miltukus barstau,tai jos tikrai bijo,po vieno pabarstymo nebelieka mad.gif Gaila nebeatsimenu pavadinimo,bet jei įdomu,pažiūrėsiu ir parašysiu kaip jie vadinasi mirksiukas.gif


Žinoma įdomu, parašyk kai atrasi biggrin.gif

Srauniau, ačiū 4u.gif , prisirinksiu info ir skelbsiu karą skruzdėm gun_bandana.gif gun_bandana.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ena: 25 gegužės 2007 - 09:34
QUOTE(akbr @ 2007 05 25, 10:24)
ar tu ir augalus nupurškiai su tuo tirpalu ar tik ant žolyno? šian pažiūrėjau, kad mano rododendras baisiausiai užpultas, reiktų kažkaip tai gelbėt  unsure.gif 

obelų kamienus nupurškiau, nes per tuos judančius takelius net balinimo nesimatė doh.gif O rododendrai ir mano turi draugių, tai šalia jų tas gaudykles padėjau, nes biocidų-insekticidų info lapelyje radau, kad ten yra chloro (neturėjau po ranka pasižiūrėt ar nekenkia jis rododendrams, bet kažkur atminty buvo likę, kad nelabai gerai šis ch. elementas). Bandysiu taip pat ieškot borakso ir gamint skanėstus draugėms.
O pas draugę sode ( aišku, kai ji nematė blush2.gif ) pyliau verdantį vandenį, ten tų draugių tarp trinkelių buvo. Reiks paklaust ar šiemet ten dar jų yra laugh.gif
Atsakyti
QUOTE(išdykėlė @ 2007 05 24, 22:50)
Aš šiandien naujų daugiamečių augaliukų (miniatiūrinių) nusipi

g.gif ar jauni daigeliai ,kad miniatiuriniai,ar daugiametes zemauges geles g.gif


QUOTE(akbr @ 2007 05 25, 10:24)
  šiaip nuo skruzdžių yra labai neblogi milteliai "direx" (o gal direks rašosi, tiksliai nepamenu) tik bėda ta, kad iš vienos vietos pabėga ir nulekia į kitą, tai taip ir vaikomės po pievelę 

kokias cia skruzdes vaikotes...pas mane per terasos duris i kambari tokiu nedideliu juodu prilindo,nusipirkau kazkoki chemikala purskikli apipurskiau slenksti -neliko,bet dabar ziuriu terasoj,gelyne i visus geliu puodus ir lovelius ju pilna doh.gif nezinau g.gif geliu gi nepurksi...
Papildyta:
na kurgi jusu zydinciu grozybiu nuotraukos...negi nieks nezydi
Atsakyti
QUOTE(Ena @ 2007 05 25, 10:32)
Žinoma įdomu, parašyk kai atrasi  biggrin.gif

akbr apie tuos pačius miltukus kalba. Direx (irgi nežinau kaip tiksliai rašosi) Nežinau,gal ir išsikelia jos kitur,bet išnaikinau didžiausius skruzdėlynus su šitais milteliais thumbup.gif Prieš mus kur gyveno šeimininkė tiek ant visko taupė,visai jų nenaikino doh.gif Aš pavasarį kai pamačiau kas daros su skruzdėm,šoką gavau doh.gif O kai su kaimyne pakalbėjau,tai papasakojo,kad ta bobelė guodėsi,jog nieko negalinti padaryt skruzdėm,kad jau į namus kraustosi...... doh.gif Išsigandau ne juokais. Nesamonė,kur pabarsčiau,nesimato nė vienos skruzdės. Nežinau su kuo ji ten taip naikino. Nežmoniškas taupymas iki skūpumo,tiek metų gyveno,o net šiukšlių konteinerio neturėjo doh.gif Kainuoja gi cool.gif
Atsakyti
nengamo, bet tai čia name ar ir vejoje, gėlynuose barstei miltukus? g.gif
Atsakyti
[quote=nengamo,2007 05 25, 10:46]
akbr apie tuos pačius miltukus kalba. Direx (irgi nežinau kaip tiksliai rašosi) Nežinau,gal ir išsikelia jos kitur,bet išnaikinau didžiausius skruzdėlynus su šitais milteliais

O ar galima tuos miltelius siltnamyje barstyti , Kaip JU-JU kad rase visus gerus zmones visokie gyvuniukai myli , tai as matyt nepakartojama , negana, kad kurkliai šiltnamyje karaliauja vakar ziuriu ir skruzdes apipuole, schmoll.gif schmoll.gif schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Sraunius @ 2007 05 25, 10:55)
nengamo, bet tai čia name ar ir vejoje, gėlynuose barstei miltukus?  g.gif


Barsčiau palei namą,nes ten jau ištisas skruzdėlynas buvo doh.gif Viduj nemačiau kolkas nė vienos. Barsčiau ir gėlyne ax.gif Nežinau kas bus,vistiek kai skruzdės karaliauja,niekas neauga doh.gif
QUOTE(makausike @ 2007 05 25, 10:56)
O ar galima tuos miltelius siltnamyje barstyti , Kaip JU-JU kad rase visus gerus zmones visokie gyvuniukai myli , tai as matyt nepakartojama , negana, kad kurkliai šiltnamyje karaliauja vakar ziuriu ir skruzdes apipuole,  schmoll.gif  schmoll.gif  schmoll.gif

lotuliukas.gif lotuliukas.gif Nežinau ar galima,bet mano anyta sakė barstė. Jos šiltnamį irgi apipuolė. Net nežinau su kuo čia reik pasikonsultuoti,nes parduotuvėse kartais į pievas nušneka doh.gif Gal mūsų Knifofija žino g.gif ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo nengamo: 25 gegužės 2007 - 10:04
QUOTE(Wolke @ 2007 05 25, 09:43)
kokias cia skruzdes vaikotes...pas mane per terasos duris i kambari tokiu nedideliu juodu prilindo,nusipirkau kazkoki chemikala purskikli apipurskiau slenksti -neliko,bet dabar ziuriu terasoj,gelyne i visus geliu puodus ir lovelius ju pilna  doh.gif nezinau  g.gif geliu gi nepurksi...


tas pačias mažas juodas ir vaikomės, pas mus ir buvo skruzdžių takeliai iš rūsio-per laiptinę-gyvenamą kambarį-žiemos sodą ir į lauką, purškalai padėdavo tam kartui, o su milčiukais buvom visai išsinaikinę, tiesa šiemet kelias radau antram aukšte, vonioj blink.gif doh.gif ir kokio velnio ten ir kaip užsikabariojo, biesas jas žino, bet.... dabar vėl nusipirkau miltelių, bersiu aplink visą namą smile.gif

gėlių, tai aišku, kad nepurkši, bet turbūt ir tų miltelių nereikėtų berti pvs. į vazoną ar lovelį, nes paliejus, tai kaži kaip ten gėlių šaknytėm baigtusi g.gif gal geriau aplink vazoną pabarstyti g.gif
Atsakyti
Vos vėl nepamiršau doh.gif Norėjau paklaust,gal jūs susidūrusios. Mano juodųjų serbentų lapai gelsta,nemoku net paaiškint,tie,kurie lyg vidiniai,mažesni tokie. Paskolinau fotiką,negalėjau pafotkint,gal šiandien pavyks tai padaryt. Gal čia kokia liga g.gif gal reikia purkšt su kažkuo g.gif
Atsakyti