Įkraunama...
Įkraunama...

Nėščia 10-ą mėnesį

Dar sako, kad padeda vaiksciojimas laiptais i virsu... Zinoma, nereikia lipti i paskutini savivaldybes auksta, bet tris kartus pamirsti ka nors nusipirkti parduotuveje (aisku, jei gyvenat kokiam IV aukste be lifto) biggrin.gif
O siaip sako, kad nestumas skaitosi normalus iki 42 sav. Savaime suprantama, jei mamyte ir vaikelis jauciasi gerai.
Kantrybes jums mamytes, ypatingai per tokius karscius... smile.gif
Atsakyti
QUOTE(sapokiene @ 2007 06 04, 20:44)
man ir tas pats veluoja  penkios dienos jau visiskai  esu  nepatenkinta pirma  pagimdziau dviem sav anksciau  o dabar  g.gif  kaip skatinti jau net neisivaizduoju  net po miesta ejau  pasivaikscioti  ir namus dar aptvarkau  be to jau  radau rusvu isskyru kaklelis ketvirta diena prasiveres 2cm.bet nieko nevyksta  unsure.gif gal kas zino kaip greiciua  pagimdyti  mirksiukas.gif

nepergyvenk mano terminas buvo lapkricio 30d.pagulde i ligonine draske draske ta kakleli kad pati gimdyciau,bet nieko kaip nelenda taip nelenda verysad.gif tai pragulejau iki gruodzio 10d.ir suleido skatinamuosius tai ta vakara ir laikiau savo dukryte smile.gif nepergyvenk viskas bus ok
Atsakyti
ziauru ,kai jau reike lysti prie kaklelio ir skatinti visaip ta gimdyma.Nes atrodo taip gamtos sutverta ,kad vistiek laikas ateiti turi ir gimsta vistiek tas vaikelis mirksiukas.gif Aisku jai mamos ir kudikio gera bukle??Nes buna atveju kai tiesiog nori nenori tai turi daryti doh.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Margareta @ 2007 05 13, 17:14)
Mano kleckas neskuba gimti. Vėluoja jau 5 diena. Kuo toliau tuo sunkiau.. nuovargis vis puškuoti su dideliu pilvu ir kiekvieną dieną tikėtis gal jau šiandien. Tačiau praeina diena, naktis kita diena....vis einu i GN matuoti vaikučio širdies tonu o akušerės palydi sakydamos "iki, gal sia nakti sugriši". Kaip jus laukėte ar laukiate savo vėluojančiu mažylių ir kaip susidorojat su aplinkiniu klausinėjimais "gal jau?"

Va būtent, su tais terminais; man nustatė gimdymą pagal mėnesines dviem savaitėm anksčiau, nors aš žinojau tikslią pastojimo datą; ( papuoliau pas tokias ginekologes, kad aiškino man, nežinau aš kada su vyru miegu...)
pirmus du mėnesiu įtarinėjo ir kad nėštumas nesivystantis ir pan, ir su valymais gąsdino, kol radau savąją ginekologę thumbup.gif ji pakoregavo visas gimimo datas, juolab, kad vaisiaus vystymasis buvo idealus pagal mano pasakytą datą.

Taigi, gal apsiriko su datom, labai nesirūpinkit 4u.gif kenkia mirksiukas.gif
Jei jaučiatės abu gerai ( tiek, žinoma, kiek nėščioji devintame mėnesyje gali jaustis ), tai viskas thumbup.gif
Atsakyti
Labai intriguojanti tema - Nėščia 10-ą mėnesį rolleyes.gif
Manieji anksčiau 2 ir 3 sav "išsirito". Tai spėju, jog truputį lengviau taip, kai dar terminas nepasiektas, nes po to tai jaudulys turėtų imti g.gif
Ir aplinkiniai užknisa su savo "kada" cool.gif
Kai anksčiau, tai sakai, jog gimdysi 28 dieną, o žiūrėk, 12-13 jau ir turi ant rankų 2.gif
Atsakyti
Sveikos visur skaitau ir niekur nera temos apie pernesiojima kiek laiko pernesiojot?ar teko skatint?idomu kadangi pati vis nesulaukiu kada gims doh.gif
Atsakyti
Kol kas veluojam tik 1 diena, bet jau darosi neramu...
Atsakyti
Pagimdziau lygiai 41 savaite, t.y. praejus 7 dienoms po numatyto termino smile.gif
Kazin, ar tai tas tikrasis pernesiojimas, bet buvau issigandusi, kad liksiu amzinai nescia biggrin.gif
Atsakyti
pernesiojimas jau skaitosi po 42 sav.
nors maniske gime savaite po termino taciau visiskai nepernesiota...pagal echoskopijos data davosi 40 savaite nors pagal menesines butu 41 g.gif
Atsakyti
QUOTE(Jura_j @ 2007 07 08, 11:43)
..., bet buvau issigandusi, kad liksiu amzinai nescia  biggrin.gif


Man irgi atrodo, kad liksiu amžinai neščia lotuliukas.gif Terminas buvo liepos 4d. ,dar nepagimdžiau unsure.gif Gydytojai sakė,kad jei per šias dienas nepagimdysiu, tai 11d.skatins unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(evelidu @ 2007 07 08, 13:49)
Man irgi atrodo, kad liksiu amžinai neščia lotuliukas.gif Terminas buvo liepos 4d. ,dar nepagimdžiau unsure.gif Gydytojai sakė,kad jei per šias dienas nepagimdysiu, tai 11d.skatins unsure.gif

o mano buvo liepos 5d ir vis dar jokiu naujienu daktare sake kad 12 skatins doh.gif
Atsakyti
Na dabar jai ir mane apeme depresija. Jau vaikstau virs termino 5 dienas ir neatrodo, kad kazkas vyktu verysad.gif Norisi telefona sudauzyti, nors visiems buvo pasakyta, kad netrukdytu, nes patys pranesim kai bus naujienu. Na kaip zmones nesupranta gun_bandana.gif gun_bandana.gif
Atsakyti