Įkraunama...
Įkraunama...

Nėščia 10-ą mėnesį

Sveikos visos nestuke.gif , galiu pasakyti, kad sunkiau yra psichologiškai, o ne fiziškai ištverti tas dienas "po termino". g.gif Nuotaika keičiasi kelis kartus per dieną, vakare guliesi su mintimi, kad gal jau šianakt, keliesi su mintim, kaip prastumti dar vieną dieną ir kuom smegenis prablaškyti, kad tik negalvot apie tai, kada. As jau irgi savaite po nustatytos dienos, turėjo būti liepos 16, sakė lauks iki 26 d. ir jei nieko - skatins. Kai pirmąją pagimdžiau savaitę anksčiau, tai ir laukiau beveik visą liepos mėnesį, va kaip būna. Kad pernešiosiu tikrai nesitikėjau. Kažkokia jaučiuosi nusivylusi ir kitus nuvylusi. Vyras net dirbti normaliai negali, turbūt labaiu už mane pačią nervuojasi. blink.gif O kaip jūsiškiai reaguoja ir elgiasi? Aš tai savąjį dar ir paraminti turiu, nors ir pačiai ne pyragai smile.gif
Atsakyti
mano vyras prisipazino kad paskutinem savaitem taip pat nelabai ka nudirbdavo darbe, taciau jis kaip tikras vyras mane vis ramindavo (nors pats itariu viduje spirgejo) kad kada bus laikas tada ir gims...o man vis atrode kad tas laikas niekad neateis doh.gif
Atsakyti
O pas mane jau 10 dienu po termino ir visiskai nieko. Rytoj einu pas gyd, bet jai pasakys dar laukt, tai isvis pulsiu i depresija. Labiausiai nervina aplinkiniu kalbos: tu nejuokauk- daryk ka nors, lyg nuo manes kas nors priklausytu... verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Dovyte @ 2007 07 22, 17:18)
O pas mane jau 10 dienu po termino ir visiskai nieko. Rytoj einu pas gyd, bet jai pasakys dar laukt, tai isvis pulsiu i depresija. Labiausiai nervina aplinkiniu kalbos: tu nejuokauk- daryk ka nors, lyg nuo manes kas nors priklausytu...  verysad.gif


Nors vaikelis ir aš jaučiamės gerai, bet daugiau kaip 10 dienų sakė nelauks, nes paskui jau rizika kūdikio sveikatai vis didėja. Bet vis tikimės, kad dar pats susipras anksčiau išsiperėti, vis tik tas skatinimas nėra natūralu. Stiprybės visoms ir gerų emocijų belaukiant nestuke.gif smile.gif
Atsakyti
Jungiuosi prie pernesiojusiuju 4u.gif
Siandien mums terminas, bet kol kas niekur nieko. Buvau pas gydytoja - gimdos kaklelis neatsidarineja ir vos vos tik suminkstejas verysad.gif Jau israse siuntima kitam pirmadieniui i ligonine jeigu iki to laiko nepagimdysiu verysad.gif Geriau jau mazutis sugalvotu gimti anksciau, nei as tu ligoniniu noriu, nei noriu kad ji per prievarta krapstytu schmoll.gif
Atsakyti
O manes skatint gyd neskuba. Lauks iki paskutinio- 2 sav po termino verysad.gif
Be proto pergyvenu, tiek visokiu istoriju prisiskaiciau, tiek visko prigalvojau. Bijau, kad vaikiukui nepakenktu verysad.gif Jauciu kad gimdymas savaime neprasides ir bus labai sunkus verysad.gif
Atsakyti
Na mane irgi ramina, kad nepaisant to kad paguldys i ligonine jau 41sav. bet lauks iki pacio galo t.y. iki 42 sav. ir tik tada imsis priemoniu, aiskui cia tuo atveju jeigu viskas gerai man ir mazyliui 4u.gif
Atsakyti
mes jau irgi veluojame 7 dienas. terminas liepos 28 buvo o maziuask vis dar mamos pilvelyje gyvena nestuke.gif ir net nesiruosia mus pradziuginti savo buvimu su mumis. tai pirmadieni pas gydytojus ir tikiuosi kad guldys jau nes manau adk ramiua buti salia daktaru nei vienai namuose. nes kad ir kaip bandai save raminti vis tiek neramu darosi o ypac kai ilgiau nei valanda nejauti jokiu judeseliu doh.gif tada jau is baimes pajudinu pilva ir tada jau kaip gaunu i sona spyri kad atstociau ir leisciau miegoti tongue.gif bet uz tai ramiau sirdyje apsidaro kai zinai adk viskas gerai. blush2.gif
o del aplinkiniu tai ats tiesa turbut visa ta psichologini nerima ir sukelia visu aplinkiniu skambuciai ar susitykus kur gatveje nustebimo zvilgsniai kad dar tu nescia lyg turetum pradeti jaustis kalta.
musu maziukams gera mamytes pilvuke tai ir neskuba i si pasauli kad ir kaip mes ju lauktume wub.gif
Atsakyti
Lengvo visoms gimdymo 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Magdute @ 2007 07 22, 15:14)
Sveikos visos  nestuke.gif , galiu pasakyti, kad sunkiau yra psichologiškai, o ne fiziškai ištverti tas dienas "po termino". g.gif Nuotaika keičiasi kelis kartus per dieną, vakare guliesi su mintimi, kad gal jau šianakt, )

Sveikutės , kokia pažystama situacija, nes ir man jau šiandien 7 dienos po termino verysad.gif ax.gif Pati jau jaučiuosi pavargusi ir pikta, atrodo dėl menkiausio žodelio apsviverkti galėčiau blush2.gif ax.gif Nors stengiuosi tvardytis ir raminti save, kad leliui pas mane labai gera, bet jau nebe visada išeina.Rytoj eisiu pas gydytoją, tai ydomu, ką ji pasakys g.gif
Atsakyti
QUOTE(sapokiene @ 2007 06 04, 20:44)
man ir tas pats veluoja  penkios dienos jau visiskai  esu  nepatenkinta pirma  pagimdziau dviem sav anksciau  o dabar  g.gif  kaip skatinti jau net neisivaizduoju  net po miesta ejau  pasivaikscioti  ir namus dar aptvarkau  be to jau  radau rusvu isskyru kaklelis ketvirta diena prasiveres 2cm.bet nieko nevyksta  unsure.gif gal kas zino kaip greiciua  pagimdyti  mirksiukas.gif

As irgi nejauciau jokiu pozymiu ax.gif Leliukas velavo savaite. Kai buvau pas savo gine, tai ji pasake, kad vaikiukas neisistate i dubeni schmoll.gif ir greiciausiai reikes daryti Cezari verysad.gif Parase man siuntima i ligonine kitai dienai. Labai del to nepergyvenau: reikia tai reikia Ramiai sau nuvaziau iskarto po gines i univera iskaitos laikyti biggrin.gif Is univero namo vaziavom su mikriuku, atsisedom gale. Bet zinote kaip tie mikriukai vazineja - pastoviai gi skuba kazkur doh.gif Tai mus ten ant galines sedynes taip gerai pakrate doh.gif kad mes su drauge vis juokavom, kad taip tikrai vaiko galvyte isistatys lotuliukas.gif Na ir ka jus manote? O gi tikrai nakti pradejo man nugara labai skaudeti, atsikeliau i tulika biski vandenu nubego unsure.gif Poryciais jau jauciau saremius, 9 ryte nuejau i GN ir 21 vakare pati pagimdziau savo leliuka wub.gif Tai va mano toks receptas kaip greiciau pagimdyti - vazinekite su mikriukais ant galines sedynes lotuliukas.gif
Atsakyti
Pirma pagimdziua 35 sav. paskubejo, nors visa nestuma buvo tai gresiantis persileidimas tai pirmalaikis...
su siuo velgi gavau gulima rezima, daktaras maldavo nors iki gruodzio 1 dienos isnesioti kaip nors, taigi siandien jau ir terminas, bet vis dar 2 in 1 nestuke.gif biggrin.gif
Vis laukiam maziuko smile.gif
Atsakyti