Įkraunama...
Įkraunama...

Nėščia 10-ą mėnesį

sveikutes,
mano mazule irgi veluoja islyst jau keleta dieneliu. Terminas buvo 8-12 vasario, bet jai nieko tas nesako ir ji nusprende, matyt, lysti lauk tada kai pati nores lotuliukas.gif As kazkaip irgi galvojau, kad pagimdysiu anksciau, nes labai didelis pilvas blink.gif Jau nuo antro-trecio men. pradejo po biskiuka matytis, o dabar tai doh.gif nestuke.gif Tai nuo sausio vidurio laukiau, bet dar nieko frusty.gif O aplinkiniai, tai jau bash.gif va kaip uzkniso su savo ''ar dar nepagimdei?'', bet dabar pasiziurejau pagal nestumo planuokli, tai rodo, kad 16 vasario tureciau gimdyti ivedus menesiniu data, tai dar lauksiu, o gydytojas tai musu Kaune, o mes is Taurages, tai sirdeles tonu negaliu eiti pas save klausytis, nes dar cia paguldys tie Taurages daktarai stupid.gif , nes kaklelis jau buvo pries savaite 3cm. prasiveres, o gleives isejo pries 4 dienas, tai jie sakytu gultis ir gimdyti, garantuoju fool.gif o as maciau kokios gimdyklos cia is baimes vien galima nepragimdyt surrender.gif Nu, bet katyte mano juda, tai tikiuosi, kad viskas gerai wub.gif
Sekmes visoms sulaukti leliuku 4u.gif
Ir su Sv. Valentino dienele ! 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Svarbiausia, kad per valentina negime, nes nenorejau labai, kad mazytei dvi sventes susilietu i viena tongue.gif
Dar pasiziurejus pagal liniuote irgi reiktu palaukti, bet cia nzn. kaip gavos, neatsimenu kodel taip datas suvedziau unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo TheSweetest: 14 vasario 2008 - 20:57
Man terminas (pagal paskutinių mėnesinių datą) prieš dvi dienas buvo, jau irgi nerimauju. Nors realiai pagal mano paskaičiavimus, kaip čia jau rašė merginos, tai apie 2 sav. vėliau turėtų būti, nes irgi žinau datą, kada viskas prasidėjo.
Bet vis tiek kažkaip neramu. Nuo 28 savaitės stabdančius gėriau, su gresiančiu gulėjau, vis tausojantis režimas, o dabar štai tau... Nebesiskubina. Nors stabdančių jau tris savaites nebegeriu.
Mano ginekologė sakė po termino važiuoti jau į tą įstaigą, kur noriu gimdyti, o pas ją jau atseit nebereikia... g.gif Keistai man čia viskas, toks nedėmesingumas, ypač, kai nėštumas toks sunkus buvo visą laiką, su skausmais, ir apskritai...
O gimdyt planuoju Trakuose, naktim nebemiegu, dienom tokia išvargusi, neturiu jėgų, kad jau nebežinau, kaip man iki tų Trakų nusigauti...
Atsakyti
Man abu kartus leido skatinamuosius, ir ką vaikai gimė sveiki, todėl nebijokite ir pasitikėkite savo gydytojais.
Atsakyti
Mano dukrytė irgi neskubėjo gimti, todėl praėjus 7 dienom po nustatyto termino, jau kvietėme ją vaistukų pagalba. O skambučiai ar dar nepagimdei doh.gif kaip buvo užknisę.. Ne tik kad pati nerimauji, kodėl čia negimdai ir taip toliau, dar artimųjų spaudimas... Atrodo jie pagreitins gimdymą.
Kantrybės ir ramaus laukimo 4u.gif
Atsakyti
Man terminas balandžio 5 d., bet aš visai nesiruošiu tą dieną gimdyti tongue.gif Pagal O bent iki 10 d. turėčiau ištraukti 4u.gif Pirmą kartą labai jaudinausi, kai vėlavo, bet dabar manau - matyt taipo reikia smile.gif
Sekmės ir kantrybės laukiančioms, svarbiausia, tausoti jėgas tam svarbiam įvykiui ir užsikimšti ausis doctor.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif

ilindau ir as pas jus biggrin.gif laukiuosi antro ir galvojau kad ji pagimdysiu siek tiek anksciau nei duotas terminas smile.gif bet pasirodo galiu ir velintis doh.gif man beliko viana diena... su mama sakom: stebuklas butu, jei pagimdyciau nurodyta diena thumbup.gif ar nakti thumbup.gif maza dalis nestuke.gif pagimdo tiksliaja data. Savo pirmaja turejau isvysti gruodzio 4d., isvydau 07d. biggrin.gif taigi tuose terminuose taisykliu nera nebuvo ir nebus smile.gif

linkiu visoms nerimaujancioms kantrybes ir lengvo gimdymo thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ritukas696: 01 balandžio 2008 - 00:15
Sveiki, mano leliukas turėjo gimti balandžio 11, taigi vėluoja dar nedaug. Prieš gimdymo terminą jaučiau po keletą skausmingų sąrėmių, tačiau dabar nieko nebejaučiu. Pilvas šiaip kietėja dažnai, bet neskausmingai, kaip visą nėštumo galą. O aš norėjau pasklaust ar kai gimdymą skatina būna skaudžiau nei šiaip gimdyt savo eiga?
Atsakyti
QUOTE(kosminute @ 2008 04 14, 18:12)
Sveiki, mano leliukas turėjo gimti balandžio 11, taigi vėluoja dar nedaug. Prieš gimdymo terminą jaučiau po keletą skausmingų sąrėmių, tačiau dabar nieko nebejaučiu. Pilvas šiaip kietėja dažnai, bet neskausmingai, kaip visą nėštumo galą. O aš norėjau pasklaust ar kai gimdymą skatina būna skaudžiau nei šiaip gimdyt savo eiga?

Sveikutes,
ir as prie visu prisijungiu su pernesiojimu. Mano terminas balandzio 16-18d, o siandien 19d, bet gydytoja sake, kad takai dar visai nepasiruose gimdymui, tai vel eisiu pas gydytoja uz keliu dienu. Kazkaip galvojau, kad anksciau pasirodys lelyte, bet pasirodo ji veluoja. Ilgai eina tos paskutines dienos, jau keleta savaiciu kasdien galvoju kada bus. Gulu i lova ir pagalvoju, gal jau sianakt prasides, bet atsikeliu ryte - nieko g.gif . Siaip jegu antpludis atsirado paskutine savaite kazkoks, visur lakstau, noriu vis kazka veikti. Tik nugara greitai paskausta. doh.gif Nu laukiam toliau.


Esu girdejus, kad jei skatina, tai skaudziau gimdymas vyksta, aisku, jei gimdysi pati ir be epiduro (nuskausminamuju i nugara).
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo raptor: 19 balandžio 2008 - 22:37
zodziu,papasakosiu savo 10 menesi...
37 savaite...atsidarymas 2,5cm
40 savaite. nestumas buvo atsibodes jau tiek...kiek dar niekas nebuvo atsibodes. buvau stora (95kg),lauke -25.nieko nelieka kaip tik kiurksoti namuose.
prisiskaiciau visokiu kaimisku patarimu kaip paankstinti.
taigi...ejo 40 savaite. nesvarbu, kad lauke -25,pasiimu suni ir varau "pasivaikscioti" apie 10 km doh.gif
ir taip kiekviena ryta.
nepadeda.
gerai..kas dar? kambarius plauti rankomis...gerai...plaunam.
kiekviena diena pries gristant vyrui isplaunu rankomis 140kmv
nepadeda....
gerai...kas dar?
uzuolaidos!
o
gerai
spalbiu uzuolaidas rankomis, jas kabinu (lubu aukstis virs 3 metru) reikia nepamirsti, kad srovi 95,pilvo apimtis nenuspejama as uzsikeberiokslinu ant stalo ir kabinu uzuolaidas (kaimynes tik galva uzsiemusios ziuri)
aha,5 kambariai, isskalbiam visas!
gerai, skambiam...
tik reikia neuzmirsti, kad ryte su suniu 3 valandas einu pasivaikscioti ir pries griztant vyrui 140 kmv issiplaunu rankomis.
dar MB uzlauziu vakarais, nes skaiciau,kad padeda...
aha,jau reikia pas gydytoja.
gerai, laukiam, ka pasakys biggrin.gif
atsidarymas 2,5cm,jokiu gimdymo artejimo zenklu
taip variau dar 3 savaites iki 42 pabaigos.
ir taip 3 savaites kaip poterius:pasivaiksciojimas, uzuolaidos (ne kiekviena diena), grindu plovimas, vyro uzlauzimas (nesipriesino, vare kaip i darba hihihi.gif)
baigesi tuo, kad placenta per mano persistengima nukrito per zemai. praskatino 7 val ir ispjove lauk mano vaika.
zodziu uzauginciau dar 2 vaikus, bet but nescia nuo 8 iki 10 men nebenoriu mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Laurencija2: 19 balandžio 2008 - 23:19
QUOTE(Laurencija2 @ 2008 04 20, 00:13)
zodziu,papasakosiu savo 10 menesi...
37 savaite...atsidarymas 2,5cm
40 savaite. nestumas buvo atsibodes jau tiek...kiek dar niekas nebuvo atsibodes. buvau stora (95kg),lauke -25.nieko nelieka kaip tik kiurksoti namuose.
prisiskaiciau visokiu kaimisku patarimu kaip paankstinti.
taigi...ejo 40 savaite. nesvarbu, kad lauke -25,pasiimu suni ir varau "pasivaikscioti" apie 10 km  doh.gif
ir taip kiekviena ryta.
nepadeda.
gerai..kas dar? kambarius plauti rankomis...gerai...plaunam.
kiekviena diena pries gristant vyrui isplaunu rankomis 140kmv
nepadeda....
gerai...kas dar?
uzuolaidos!
o
gerai
spalbiu uzuolaidas rankomis, jas kabinu (lubu aukstis virs 3 metru) reikia nepamirsti, kad srovi 95,pilvo apimtis nenuspejama as uzsikeberiokslinu ant stalo ir kabinu uzuolaidas (kaimynes tik galva uzsiemusios ziuri)
aha,5 kambariai, isskalbiam visas!
gerai, skambiam...
tik reikia neuzmirsti, kad ryte su suniu 3 valandas einu pasivaikscioti ir pries griztant vyrui 140 kmv issiplaunu rankomis.
dar MB uzlauziu vakarais, nes skaiciau,kad padeda...
aha,jau reikia pas gydytoja.
gerai, laukiam, ka pasakys  biggrin.gif
atsidarymas 2,5cm,jokiu gimdymo artejimo zenklu
taip variau dar 3 savaites iki 42 pabaigos.
ir taip 3 savaites kaip poterius:pasivaiksciojimas, uzuolaidos (ne kiekviena diena), grindu plovimas, vyro uzlauzimas (nesipriesino, vare kaip i darba hihihi.gif)
baigesi tuo, kad placenta per mano persistengima nukrito per zemai. praskatino 7  val ir ispjove lauk mano vaika.
zodziu uzauginciau dar 2 vaikus, bet but nescia nuo 8 iki 10 men nebenoriu  mirksiukas.gif

na, super...ypac su tuo vyro uzlauzimu...
Atsakyti
biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif thumbup.gif atomine mamyte
Atsakyti
Atrodo ir man teks prisijungti prie nesulaukianciuju ax.gif Nors terminas siandien,bet jauciu,kad jau nespesiu unsure.gif Mano angeleliui turbut labai silta ir gera pilvelyje, tai dar neplanuoja lyst lauk schmoll.gif O jau taip noriu, taip laukiu verysad.gif O ir aplinkiniai baigia uzknist su savo nesibaigianciu AR JAU? unsure.gif
Atsakyti