Įkraunama...
Įkraunama...

Depiliacija: įvairios priemonės, patarimai

4u.gif
sena tema
Atsakyti
QUOTE(Bajm @ 2007 05 14, 07:54)
jei plaukai įauginėja grįžkit prie skutimo
kito būdo nėr ax.gif

Oi, ne, tik ne tai... ph34r.gif
Vakar pati pabandžiau su pincetu pasiskabyti save ten... O, vargeli wacko.gif fear.gif
Kiek prisikentėjau... Viršutinėje dalyje, kur dabar tik juostelė likusi, jau senai su pincetu praeita, dar janystėje pasidarbavau, po truputį, po truputį ir neliko nieko. Net nebeauga thumbup.gif
O vat dabar man reikia, kad ir visur būtų plika, tik juostelė viršuje liktų. Skutant negerai, toks nemalonus ežiukas būna, reiktų skusti kiekvieną dieną, kad nei man, nei jam nebadytų...
Iki elastinio vaško niekaip nenukeliauju. Ir tai vis problemų yra su pastoviu jo nebuvimu. Bet vistiek artimiausiu metu bandysiu jo įsigyti. thumbup.gif Nuostabus dalykėlis atmetus skausmą.
Tik, kad man linkę plaukeliai įauginėti doh.gif Kai prakrapštau juos, tai skylė lieka, šašas paskui užsideda, po to dėmelė lieka...
Bet vistiek negryšiu prie skutimo. Galvojau ir į saloną eiti, bet va vis dėlto skausmo (jau rašiau, kad matyt pabėgčiau iš kosmetologinio, jeigu neištverčiau, pusiau lupta...) neprisiruošiau. O kai jau susikaupiau, numatyta mano pirmoji procedūra taip ir neįvyko, nes išėjo Akvilė... Ech...
Tai va, skabiau aš vakar save, skabiau, bet tik kokį trečdalį gal ir nusiskabiau... Skamba tai tikrai labai mazochistiškai, bet tai buvo tiesa. Daugiau nepajėgiau taip savęs kankinti ir likau pusiau pešta... Vaje vaje, gryš maniškis iš komandiruotės ir pamatys mane tokią cry.gif bijau.gif
Oi, kad išsiliejau doh.gif Bet geriau pasidarė. smile.gif
Atsakyti
geltoniausia, kraupiai aprašei blink.gif
aš derinu vašką ir peiliukus
1 kartą viską nusidepiliuoju vašku (kojas, pažastis, bikini)
po to kelis kartus skutu, plaukai nelabai greitai auga, nes vaškas lėtina augimą ir plonina plaukus, tai kad tikrai nereikia kasdien skusti
ir nebekrapštau niekur, nes dar baisiau nuo to būna wink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Bajm: 14 gegužės 2007 - 10:41
QUOTE(Bajm @ 2007 05 14, 11:40)
geltoniausia, kraupiai aprašei blink.gif
aš derinu vašką ir peiliukus
1 kartą viską nusidepiliuoju vašku (kojas, pažastis, bikini)
po to kelis kartus skutu, plaukai nelabai greitai auga, nes vaškas lėtina augimą ir plonina plaukus, tai kad tikrai nereikia kasdien skusti
ir nebekrapštau niekur, nes dar baisiau nuo to būna wink.gif

O kaip depiliuoji, su tuo elastiniu vasku? Jei taip, kaip vyksta visa procedura, jei ne paslaptis? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(creative @ 2007 05 14, 17:50)
O kaip depiliuoji, su tuo elastiniu vasku? Jei taip, kaip vyksta visa procedura, jei ne paslaptis?  ax.gif



čia aprašyta

http://www.supermama...?...=Bajm&st=96

Atsakyti
Aš norėjau paklausti tų, kurios depiliuoja kojas vašku - kaip jūs iškenčiate kol tie plaukeliai pakankamai užauga? artėje kelionė, buvau sugalvojus, kad būtų patogu nusidepiliuot, kad kelionės metu nereikėtų su peiliuku žaist, bet pažiūrėjau, kad tris savaites reikia augint iki depiliacijos, o man jau po trijų dienų nesmagu būna.. g.gif
Atsakyti
Ką darote su plaukeliais ant šlaunų? ar nieko nedarot?
Atsakyti
QUOTE(s@gute @ 2007 05 16, 10:55)
Ką darote su plaukeliais ant šlaunų? ar nieko nedarot?



dažniausiai nieko, kelis kartus per metus nuraviu vašku
ganuasi pilingas ax.gif
Atsakyti
QUOTE(s@gute @ 2007 05 16, 10:55)
Ką darote su plaukeliais ant šlaunų? ar nieko nedarot?


šaltuoju metų laiku tai dažniausiai nieko, nes ataugę braukiant ranka beveik nesijaučia, tai leidžiu odai pailsėt, nes kai anksčiau kelis kartus iš eilės epiliatorium pereidavau, tai dažnai tose vietose įaugdavo doh.gif tiesą sakant nežinau ką dabar reiks daryt, mat kai paskutinį sykį bandžiau su vašku nuimt, tai buvo per silpni ir nutrūkinėjo, o skust nenoriu schmoll.gif
Atsakyti
Patarkit kokį nusipirkti vašką, kad namie galėčiau depiliuotis kojas? aš norėčiau karšto vaško.
Atsakyti
Ir dar patarkit koks geresnis elastinis (tradicinis) vaškas ar juostelinis (kuris nusiplėšia su juostelėmis) vaškas. Kiek buvau kosmetologiniuose kabinetuose visos kosmetologės naudodavo juostelinį, tai gal sakau su tuo elastiniu prasčiau nusiplėšia?
Atsakyti
QUOTE(sssaule @ 2007 05 16, 21:53)
Ir dar patarkit koks geresnis elastinis (tradicinis) vaškas ar juostelinis (kuris nusiplėšia su juostelėmis) vaškas. Kiek buvau kosmetologiniuose kabinetuose visos kosmetologės naudodavo juostelinį, tai gal sakau su tuo elastiniu prasčiau nusiplėšia?


Šiaip kiek žinau tai tas skystas, be jokių popierių nuplėšiamas vaškas daugiau skirtas stipresniems plaukams ir paprastai naudojamas pvz bikini sričiai.. O tas kur ant popieriaus tepas ir paskui juo reikia nuplėšti tai va jau naudojamas kojoms, rankoms.. 4u.gif bet aš ne kosmetologė, tik kažkada man kosmetologė aiškino (dabar jau gal kažką maišau)..
Atsakyti