Įkraunama...
Įkraunama...

Cezaris: komplikacijos, randai, apžiūra

QUOTE(Vaka @ 2014 07 26, 15:07)
As net nepaklausiau, kada nukirpo  doh.gif , bet esu tikra, kad galima paprasyti, kad nukirptu kai baigs pulsuoti  smile.gif

Ačiū už nuomonę 4u.gif
Gal dar kas turit kokios patirties šiuo klausimu?
Atsakyti
aš randui naudojau NewGel+ ir klijavau pleistra tos pacios firmos. Poveikis superinis. Likau patenkinta ir aplamai cezario pjuvis didelio diskomforto nesukele.
Atsakyti
QUOTE(Baltute2 @ 2014 05 07, 15:08)
manes irgi laukia planinis CP, rankiojusi info ir patirtis, esu bailys, tikrai mieliau vel pati gimdyciau, pirmaja pati gimdziau be jokiu vaistu, skaudejo, bet viskas iskenciama ir greit praeina, tik kraujavau ilgai, geras 3 sav ( juokiausi, 9 men be menesiniu uztai atsigriebiau pagimdziusi  biggrin.gif ), bet cia taip valesi gimda, tad teko bisko gelezies pagert, nes hemoglobinas per dau nurito. Bet deja si karta placenta auga tiesiai ant gimdymo taku, jokiu sansu paciai gimdyti, tik pasirode keista, nes santariskese sake, kad mano atveju as tik ten busiu operuojama, nes cia 3 lygio ligonine, o mano CP tik tokioje gali atlikti, tai ir susimasciau kodel buna daroma ir kitur  g.gif


Man planinis CP irgi buvo atliktas dėl tos pačios problemos - pirmeigės placentos.Nenoriu dabar nestuke.gif tavęs gasdinti, bet tai gana pavojinga nėštumo komplikacija, man CP irgi atliko ne eilinėje ligoninėje, o universitetinėje, aukštesnio lygio.
O kraujuoti, tai kraujuosi ir po CP, aš irgi po CP kraujavau apie tris savaites ir po to iškart atėjo mėnesinės, nes nemaitinau.
Atsakyti
Man dare extra cp, kita diena jau normaliai judejau, nuskausminamuju nevartojau. Randas gijo gerai ir zinot, naturaliai gimdyti nei uz ka nebenoreciau, nes po cp diskomforto buvo labai mazai, jokiu tarpvietes problemu, o randas taip zemai, kad kiti jo nematys niekada, savijauta gera, matyt mano organizmas toks.
Atsakyti
Sveiki
Gal kas pasidalintų patirtim apie 3 CP? Ar operacija daro tik aukštesnio lygio ligoninėj ? Ir ar kam kilo kokiu komplikacijų nėštumo metu (išplovėjai gimda, rando itrukimas ar pan.)?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo JJN: 13 birželio 2016 - 14:19
QUOTE(JJN @ 2016 06 13, 15:18)
Sveiki
Gal kas pasidalintų patirtim apie 3 CP? Ar operacija daro tik aukštesnio lygio ligoninėj ? Ir ar kam kilo kokiu komplikacijų nėštumo metu (išplovėjai gimda, rando itrukimas ar pan.)?


Man visas tris operacijas darė Klaipėdoje. Su trečiu galvojau apie Tauragę, bet nepriėmė, nes pirmi du Klaipėdoj daryti (pakeitėm gyvenamą vietą, Tauragė truputį arčiau) smile.gif Man jokių komplikacijų nebuvo, nors labai bijojau smile.gif Teko pagulėt ligoninėj 33-33sav ir 37-38, bet labiau dėl savo baimių nuvažiavau, o ten iškart guldo doh.gif Operavo 39sav planiškai smile.gif

Tarp CP buvo 3m 6mėn ir 1m 9,5mėn. Trečiojo norėjom vėliau, bet užkibo iš pirmo bandymo doh.gif Pabandėm nesitikėdami sėkmės, kai antram vaikui buvo 1m, nes antrąjį planavom 1m 9mėn ir per tą laiką patyriau 2persileidimus...
Atsakyti
QUOTE(IruteB @ 2016 07 06, 11:44)
Man jokių komplikacijų nebuvo, nors labai bijojau smile.gif Teko pagulėt ligoninėj 33-33sav ir 37-38, bet labiau dėl savo baimių nuvažiavau, o ten iškart guldo doh.gif Operavo 39sav planiškai smile.gif

O tai vistiek kazkas negerai buvo del ko gulde i ligonine? Ar tik ant stebejimo ir tepagulde?
Atsakyti
QUOTE(JJN @ 2016 07 06, 13:52)
O tai vistiek kazkas negerai buvo del ko gulde i ligonine? Ar tik ant stebejimo ir tepagulde?


Pirmą kartą guldė, nes skaudėdavo tą šoną, kur kepenys (dėl kažkokios ligos tyrė, bet nieko nerado, tai "diagnozė", kad mama per kūda ir vaikas spaudžia). Antrą kartą nuvažiavau, nes visą naktį skaudėjo ir praktiškai nemiegojau - irgi nieko nerado, tai nepasakė, bet manau, kad diagnozė ta pati doh.gif Abu kartus ilgai nelaikė - pastebėjo ir tiek...
Atsakyti
Ar kam nors buvo iaugusi placenta i gimdos randa (po seniau daryto CP) ?
Jei kas galite pasidalinkit bet kokia info sia tema, niekur nieko nerandu.
Atsakyti
QUOTE(JJN @ 2016 07 20, 19:45)
Ar kam nors buvo iaugusi placenta i gimdos randa (po seniau daryto CP) ?
Jei kas galite pasidalinkit bet kokia info sia tema, niekur nieko nerandu.


Man ne, nes placenta būdavo gimdos dugne. Žinau, kam buvo randas suaugęs su šlapimo pūsle - operacija buvo komplikuota...
Atsakyti
Sveikos,

noriu paklausti tu kurioms jau praejo laiko po operacijos del estetines puses, man 3 sav po cezario o virs rando tokia nedidele riebi juostele, kai paspaudi virs rando lyg minkstoka, ar galima tiketis,kad ji isnyks? kazkuri cia gerai pavadino sterble. Ar cia jau visam laikui "dovana" ir reikes plastikos chirurgo pagalbos fear.gif
Atsakyti
QUOTE(Juoda777 @ 2016 07 28, 22:03)
Sveikos,

noriu paklausti tu kurioms jau praejo laiko po operacijos del estetines puses, man 3 sav po cezario o virs rando tokia nedidele riebi juostele, kai paspaudi virs rando lyg minkstoka, ar galima tiketis,kad ji isnyks? kazkuri cia gerai pavadino sterble. Ar cia jau visam laikui "dovana" ir reikes plastikos chirurgo pagalbos  fear.gif


Man taip lyg ir nebuvo nei vieną kartą, bet juk dar labai mažai laiko praėjo... Kai lankysies pas ginekologę apžiūrai (7-8sav po gimdymo turėtum eit, kaip ir visos pagimdžiusios), paklausk jos nuomonės apie tai smile.gif Yra kažkoks tepalas randams - vaistinėj paklausk, gal ir jis kažkiek pagerintų situaciją...
Atsakyti