Įkraunama...
Įkraunama...

Cezaris: komplikacijos, randai, apžiūra

Ar cia kalba eina apie isvarzos pasalinima tuo paciu per cezari?
Atsakyti
QUOTE(BituteJ @ 2014 03 09, 16:22)
Ar cia kalba eina apie isvarzos pasalinima tuo paciu per cezari?


Ne, cia apie tai kad prasiskyria raumenys , ir po gimdymo ten kur bamba buna skyle, i kuria telpa 3 ar daugiau pirstu. ir kai itrauki pilva iskila gumbas kaip kiausynis
Atsakyti
Kažkodėl man atrodo, kad tai jau yra pilvo plastikų chirurgų sritis. g.gif
Atsakyti
QUOTE(Vaivos juosta @ 2014 03 09, 18:51)
Kažkodėl man atrodo, kad tai jau yra pilvo plastikų chirurgų sritis.  g.gif


Kiek zinau, jei butu isvarza , tai CP metu neiperuoja juos, bet tas raumenu susiuvimas labai paprastas, tik sukabina juos keliom siulem ir tiek , kad greiciau atsistatytu. aisku gali ir plastikos chirurgas operuoti, bet kam 2 operacijos jei per viena galima...
Man gynekolige sake , kad pries anksciau raumenys visoms siudavo CP metu, nes juk juos praskiria isimant vaika, dabar sako , gali susiuti, nebent prasai. Tik tai skausminga gijimo prasme. Todel ir ydomu ar kam siuvo. Bet kurio atveju, kita savaite einu del CP tartis galutinai, tai ir parasysiu kas ir kaip. O veliau galesiu pasidalinti ispudziais del pacio susiuvymo smile.gif
Atsakyti
O iš kur Jūs žinot, kad pas Jus tie raumenys bus prasiskyrę?
Tris cezarius turėjau, nė karto raumenys neišsiskyrė. Randas gimdos plyšo, bet ne pilvo raumenys.
Atsakyti
QUOTE(Vaivos juosta @ 2014 03 10, 12:28)
O iš kur Jūs žinot, kad pas Jus tie raumenys bus prasiskyrę?
Tris cezarius turėjau, nė karto raumenys neišsiskyrė. Randas gimdos plyšo, bet ne pilvo raumenys.


Gyd sake , kad prasiskyre, nes kai keliuosi is gulimos padeties , ties bamba islenda kiausynio formos guzas. Galima tu raumenu ir nesiuti, turetu jie sugristi i vieta patys, bet man jau po pirmojo CP nelabai susitvarke
Atsakyti
o nuo ko priklauso tas raumenu atsiskyrimas? del ko? as menesiukui praejus jau tasiau-nesiojau viska ir sportavau..neramu net pasidare perskaicius blink.gif
Atsakyti
Pries 2men ir as turejau CP. Turejo buti planinis, bet vaikelis nusprende paskubeti, tad teko atkentet saremius beveik iki pilno atsidarymo. Bande daryt spinaline nejautra, bet del kreivo stuburo nepavyko greitai ivesti kateterio, o laiko terliotis jau nebebuvo, todel gavau pilna narkoze. Kateteri i slapimo pusle ivede neperspeje, nors kenciau saremius, bet net pasokau nes jausmas tikrai ne is maloniuju.
Para neleido keltis, leido nuskausminamuosius. Po to duodavo zvakutes nuo skausmo. Viskas ne taip jau blogai kaip tikejausi. Na, bent jau man taip atrode palyginus su pirmu gimdymu, kuris buvo labai ilgas ir su komplikacijom.
Randas vis dar raudonas, bet gyja, lyginasi ir svieseja. Tik virs rando yra vieta, kur nejautri oda, tai ganetinai nemalonu. Bet su laiku tikiuosi, kad atsistatys. Dar vienas diskomfortas yra rando niezejimas. Fe. Irgi tikiuosi, kad greitai praeis. Gal kam yra taip buve? Per kiek laiko nustojo niezet? Buvau pas gine apziurai, sake viskas gerai gyja. Pamirsau del to niezejimo paklaust. Ir ar jau galiu eit I pirti nepaklausiau. Siaubingai noreciau smile.gif
Sportuoti, sake, kad jau galiu. Jokiu apciuopiamu raumenu skyliu pas mane nesijaute ir jokie guzai niekur neissoko. Tik pacioj siulej buvo tokiu guziuku, na viduje po oda, bet jie vis mazeja ir dabar jau vos apciuopiami.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Miera: 30 kovo 2014 - 22:23
QUOTE(Miera @ 2014 03 30, 23:17)
Pries 2men ir as turejau CP. Turejo buti planinis, bet vaikelis nusprende paskubeti, tad teko atkentet saremius beveik iki pilno atsidarymo. Bande daryt spinaline nejautra, bet del kreivo stuburo nepavyko greitai ivesti kateterio, o laiko terliotis jau nebebuvo, todel gavau pilna narkoze. Kateteri i slapimo pusle ivede neperspeje, nors kenciau saremius, bet net pasokau nes jausmas tikrai ne is maloniuju.
Para neleido keltis, leido nuskausminamuosius. Po to duodavo zvakutes nuo skausmo. Viskas ne taip jau blogai kaip tikejausi. Na, bent jau man taip atrode palyginus su pirmu gimdymu, kuris buvo labai ilgas ir su komplikacijom.
Randas vis dar raudonas, bet gyja, lyginasi ir svieseja. Tik virs rando yra vieta, kur  nejautri oda, tai ganetinai nemalonu. Bet su laiku tikiuosi, kad atsistatys. Dar vienas diskomfortas yra rando niezejimas. Fe. Irgi tikiuosi, kad greitai praeis. Gal kam yra taip buve? Per kiek laiko nustojo niezet? Buvau pas gine apziurai, sake viskas gerai gyja. Pamirsau del to niezejimo paklaust. Ir ar jau galiu eit I pirti nepaklausiau. Siaubingai noreciau  smile.gif
Sportuoti, sake, kad jau galiu. Jokiu apciuopiamu raumenu skyliu pas mane nesijaute ir jokie guzai niekur neissoko. Tik pacioj siulej buvo tokiu guziuku, na viduje po oda, bet jie vis mazeja ir dabar jau vos apciuopiami.


Niezejimas ir reiskia gera gyjima. Kai viskas sugis, tuomet ir nebeniezes smile.gif
Atsakyti
manes irgi laukia planinis CP, rankiojusi info ir patirtis, esu bailys, tikrai mieliau vel pati gimdyciau, pirmaja pati gimdziau be jokiu vaistu, skaudejo, bet viskas iskenciama ir greit praeina, tik kraujavau ilgai, geras 3 sav ( juokiausi, 9 men be menesiniu uztai atsigriebiau pagimdziusi biggrin.gif ), bet cia taip valesi gimda, tad teko bisko gelezies pagert, nes hemoglobinas per dau nurito. Bet deja si karta placenta auga tiesiai ant gimdymo taku, jokiu sansu paciai gimdyti, tik pasirode keista, nes santariskese sake, kad mano atveju as tik ten busiu operuojama, nes cia 3 lygio ligonine, o mano CP tik tokioje gali atlikti, tai ir susimasciau kodel buna daroma ir kitur g.gif
Atsakyti
Gal kas zinot kada po CP kudikiui nukerpama virkstele, ar is karto, ar galima sutarti, kad nukirps tada kai baigs pulsuoti?
Atsakyti
QUOTE(Azazella @ 2014 07 25, 16:43)
Gal kas zinot kada po CP kudikiui nukerpama virkstele, ar is karto, ar galima sutarti, kad nukirps tada kai baigs pulsuoti?

As net nepaklausiau, kada nukirpo doh.gif , bet esu tikra, kad galima paprasyti, kad nukirptu kai baigs pulsuoti smile.gif
Atsakyti