Įkraunama...
Įkraunama...

Stresas nėštumo metu

Sveikutes, pirmadieni suzinojau kad esu nescia. Neslepsiu, kudikio su draugu dar tikrai neplanavom. verysad.gif Su ginekologe nutareme kad turiu iki penktadienio (rytojaus) apsispresti tureti kudiki ar ne. g.gif Visos sios pastarosios dienos buvo labai itemtos, ejau is proto negaledama apsispresti. Esu ketvirtakurse, jau padaviau dokumentus del magistro studiju londone ir se tau kad nori. Dabar 6 nestumo savaite. Su draugu visada sakem kad pries nuspresdami tureti kudiki kuri laika nevartosim alkoholio ir tt, o vaikuti "darem" siek tiek isgere, taip pat negalvodama kad laukiuosi, pries pora savaiciu isgeriau ne viena taure sampano. Siandien pagaliau nusprendeme kad vaikeli vis del to turesime. Noriu paklausti ar nepakenkiau savo kudikiui taip eidama is proto, dvejodama tureti ji ar ne. Is karto aciu uz atsakyma. Taip pat prasausi priimama i jusu gretas smile.gif
Atsakyti
sweikos mergaites ir as pagaliau galiu pasakyti ka reiskia stresas nestumo metu nes tik pirma diena po ligonines sedziu namuose. praeita savaite palaidojom labai mylima teveli, buvo streso asaru ir viso ko tikrai nelinkeciau nestumo metu. pasakysiu tokioj situacijoj laikiausi kaip galima ramiau bet manau tokia situacija ramioj busenoj nesuvokiama, todel palyginus ramiai kaukiau. ir ka gi mano stresiukas pagulde mane trim dienelem i ligoninenes palata. Prasidejo maudimas pilvo apacioje, pilvo meslungis(to net nepavadinciau spazmais), pilvukas daresi kaip akmuo kietas.nulekiau pas savo daktarele o ji man faktas i akis kad 31 savaites prasideda prieslaikinis gimdymas. aciu dievui kad musu rajoniniai gydytojai nerizikuoja ir siuncia i didmiescius. Gulejau antakalnio ligoninej. gydymas buvo toks dvi injekcijos i minkstuosius raumenis biggrin.gif vaisiaus brandinimui ir dideles dozes magvito. Na tikiuosi kad leliukas ateis ramiai ir laiku, taciau stresas manau yra neisvengiamas, priklauso tik streso stiprumas ir streso daznumas.
Atsakyti
sveikutes. esu nestuke.gif jau 9 savaites. kai nezinojau, kad laukiuosi, irgi gyvenau nuodemingai - rukiau, pabaliavodavau. su vyru remontavom namus, tai buvo ivairiu kvapu (dazu, skiedikliu) ir dulkiu. dabar gyvenu sveikai, bet nuo streso niekur negaliu pabegt... esu bedarbe, o darbo nerandu, vyras isvaziaves ir iki nauju negris. cry.gif daznai jauciuosi vienisa ir niekam tikus, kad darbo negaliu susirast

user posted image
Atsakyti
QUOTE(vyturiuke @ 2009 11 19, 20:48)
Sveikutes, pirmadieni suzinojau kad esu nescia. Neslepsiu, kudikio su draugu dar tikrai neplanavom. verysad.gif  Su ginekologe nutareme kad turiu iki penktadienio (rytojaus) apsispresti tureti kudiki ar ne.  g.gif Visos sios pastarosios dienos buvo labai itemtos, ejau is proto negaledama apsispresti. Esu ketvirtakurse, jau padaviau dokumentus del magistro studiju londone ir se tau kad nori. Dabar 6 nestumo savaite. Su draugu visada sakem kad pries nuspresdami tureti kudiki kuri laika nevartosim alkoholio ir tt, o vaikuti "darem" siek tiek isgere, taip pat negalvodama kad laukiuosi, pries pora savaiciu isgeriau ne viena taure sampano. Siandien pagaliau nusprendeme kad vaikeli vis del to turesime. Noriu paklausti ar nepakenkiau savo kudikiui taip eidama is proto, dvejodama tureti ji ar ne. Is karto aciu uz atsakyma. Taip pat prasausi priimama i jusu gretas smile.gif




Sveikute, na pirmiausia noriu pasveikinti Tave su priimtu sprendimu, tai labai teisingas Tavo zingnis. Kudikis - Dievo dovana, priimk ja 4u.gif Yra moteru, kurios negali sulaukti sio stebuklo, ka tokiu atveju daryti? Niekas gyvenime neatsitinka siaip sau, ir ne visada musu susikurti planai realizuojasi, na galbut ne tuo momentu, kada tikiesi. Yra aukstesne jega, kuri kitakart pakoreguoja musu planus. Tad stenkis visas blogas mintis ir stresa vyti i sali, Tavyje auga Tavo kudikis, kuris padarys Tavo gyvenima spalvingesni, laimingesni, dziaukis sia netiketa staigmena, nes nuo Tavo minciu, jausmu priklauso sio zmogiuko vystymasis. Nedvejok! thumbup.gif Dabar Tu ataskinga ne tik uz save, Tu atsakinga uz Tavyje esanti stebukla smile.gif
Nusiteik pozityviai ir kiek imanoma ramiau, be streso lauk susitikimo su savo KUDIKIU ax.gif
Sveikinu istojus i SUPERMAMU kluba thumbup.gif Busi sauni mama 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(L'aurora @ 2009 11 20, 21:38)
sveikutes. esu  nestuke.gif jau 9 savaites. kai nezinojau, kad laukiuosi, irgi gyvenau nuodemingai - rukiau, pabaliavodavau. su vyru remontavom namus, tai buvo ivairiu kvapu (dazu, skiedikliu) ir dulkiu. dabar gyvenu sveikai, bet nuo streso niekur negaliu pabegt... esu bedarbe, o darbo nerandu, vyras isvaziaves ir iki nauju negris.  cry.gif daznai jauciuosi vienisa ir niekam tikus, kad darbo negaliu susirast

user posted image


Sveikute,
Mes, besilaukiancios savo kudikiu, esam labai jautrios, trapios moterytes. Puikiai suprantu Tavo busena, bet pasistenk galvoti pozityviai del Tavyje gyvenancio stebukliuko. Kad ir kaip sunku, visada reikia zvelgti i prieki su optimizmu, nes kas buvo - nesugrazinsi, yra kaip yra.
Nusiramink! gal turi galimybe nuvaziuoti pas tau artima zmogu, iki kol vyras sugris, kad ne taip butu liudna vienai. O del darbo nepergyvenk, ne ta dabar svarbiausia. Nera padeties be iseities 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(vyturiuke @ 2009 11 19, 18:48)
Sveikutes, pirmadieni suzinojau kad esu nescia. Neslepsiu, kudikio su draugu dar tikrai neplanavom. verysad.gif  Su ginekologe nutareme kad turiu iki penktadienio (rytojaus) apsispresti tureti kudiki ar ne.  g.gif Visos sios pastarosios dienos buvo labai itemtos, ejau is proto negaledama apsispresti. Esu ketvirtakurse, jau padaviau dokumentus del magistro studiju londone ir se tau kad nori. Dabar 6 nestumo savaite. Su draugu visada sakem kad pries nuspresdami tureti kudiki kuri laika nevartosim alkoholio ir tt, o vaikuti "darem" siek tiek isgere, taip pat negalvodama kad laukiuosi, pries pora savaiciu isgeriau ne viena taure sampano. Siandien pagaliau nusprendeme kad vaikeli vis del to turesime. Noriu paklausti ar nepakenkiau savo kudikiui taip eidama is proto, dvejodama tureti ji ar ne. Is karto aciu uz atsakyma. Taip pat prasausi priimama i jusu gretas smile.gif


Kelios taures sampano tikrai nepakenke, gali buti rami bigsmile.gif , o ir tavo sprendimas pilnai kompensuos ta eima is proto! Sveikinu priemus teisinga sprendima, linkiu lengvo nestumo, o kai jau laikysi savo mazyli ant ranku, dekosi Dievui, kad butent taip apsisprendei, o ne kitaip. Sekmes 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(naitas @ 2007 06 29, 23:04)
Aš savo darbe, laukdamasi pirmo vaiko, patyriau didelių stresų, įtampos. Mieliems "kolegoms" buvo labai pavydu mano pakėlimas į aukštesnes pareigas ir atitinkamai atlyginimo didėjimas. Tai virte virė intrigos. Aš labai pergyvenau, tiesiog negalėjau patikėt, kad buvę tokie neblogi žmonės taip staiga pasikeitė.
Todėl kai dabar vėluoja vaiko raida, stipriai vėluoja, jis pats yra gana nervingas, dažnai daktarai suveda dalį vaiko sveikatos bėdų į mano patirtą nėštumo metu stresą.

verysad.gif verysad.gif vajei...mano pirmas nestumas nenusiseke,patyriau daug stresu ,asaru..galbut de to... verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(demonija @ 2009 10 11, 10:11)
Pradek su juo itin maloniai elgtis, snekek su sypsena, nors ir jis ant taves rektu. Kai pamatysi jog tavo elgesys musa virsininka is veziu, paciai nuotaika pasitaisys biggrin.gif


labai geras patarimas kai susiduri su piktais zmonemis thumbup.gif
Atsakyti
Kartais tokia busena kaip stresas atrodo gali isproto isvaryti,ir niekas nepadeda, esu su tuo susidurusi, tai man gydytoja leido pavartoti Regustress vaistuka, jis sake nekenkia kudikeliui, bei neslopina ir nesukelia priklausomybes,tai deka sio vaistuko apsiraminau ir suvokiau kad stresa galima iveikti.Svarbiausia saugoti save ir kudikeli!!!
Atsakyti
Sveikos. vakar tiek daug streso patyriau..verkiau gal tris valandas, asaras tiesiog ryjau..niekaip negalejau nurimt...visa laika mano maziuks buvo ramus, bet stai ta nakty po streso jo sirdis labai smrakiai plake ir pats raitesi, as net negalejau uzmigt nes taip aiskiai girdejau sirdies plakima...gal galit patart kokiu pigiu raminamuju kurie nekenkia vaikuciui ar ko kito?
Atsakyti
QUOTE(Angel_of_Death @ 2010 01 09, 11:53)
Sveikos. vakar tiek daug streso patyriau..verkiau gal tris valandas, asaras tiesiog ryjau..niekaip negalejau nurimt...visa laika mano maziuks buvo ramus, bet stai ta nakty po streso jo sirdis labai smrakiai plake ir pats raitesi, as net negalejau uzmigt nes taip aiskiai girdejau sirdies plakima...gal galit patart kokiu pigiu raminamuju kurie nekenkia vaikuciui ar ko kito?

ramuneliu arbata man rodos nekenkia vaisiui...
Atsakyti

user posted image

kazkur skaiciau, kad lengvas stresas grudina vaikeli,nes patirdamas truputi streso jis mokosi ji iveikti
Atsakyti
o kaip nesinervuoti ir isvenkti streso kai viskas tik blogai???
mums va jau 10 savaiciu, bet labai bijau kad maziukui kas nors bus negerai, nes labai daug nervuojuosi... o kur nesinervuosi kai tevelis susirado kita o mus paliko, ir dar isvadino melage kad as issigalvojau... meldes meldes dievulio kad tik pastotau o paskui nx siuncia... po 5 metu draugystes taip elgtis, ir net kad net nerupetu tavo vaikas ziauru... r kur nesinervuoti...
Atsakyti