Įkraunama...
Įkraunama...

Stresas nėštumo metu

Stresas nestumo metu tikrai ne i nauda, tik kaip jo isvengti va ir pati nezinau. Galvojimas apie grazius dalykus gerai, bet tuo metu kai sunervina kas nors,-ka tada galvoti? Kokie grazus zodziai ir grazus veiksmai? As vakar nusprendziau - bendrausiu tik su tais zmonem, su kuriais man gera buti, ir kurie man linki tik gero. Galu gale leliukas linki gero, ir geriau jau dabar pasaka jam paskaitysiu, negu analizuoti stresa sukelusias situacijas, taip ir pati nusiraminsiu rolleyes.gif
Atsakyti
Sveikutes mirksiukas.gif mum jau daugiau negu 6 menesiukai,ir esame daug isgyvene, darbe stresas,namie stresas,per ta laika tik 2,5 kg priaugau,bet jau po biski viskas tvarkos, i darba nereikia,nes atostogos thumbup.gif o seip tai turiu labai "puiku" vyra, kuris pries menesi pareiske,kad manes nemyli ir nori skirtis..is pradziu buvo asaru pakalne,bet suemiau save i rankas ir pagalvojau nevertas jis tu asaru, o jei nervinsiuos bus tik blogiau man ir mazyliui,beto artimi zmones labai padejo man isgyvent tas dienas... tai dabar gyvenu sau viena,jau apsipratau prie esamos padeties,neuzilgo laukia skyrybu procesas,kurio visai nebijau...vadovaujuosi dviem posakiais:viskas kas vyksta - tik i gera...ir kitiems buna dar blogiau smile.gif pagalvokit kokios mes esam laimingos,kad ir atsiranda mazu nesusipratimu, bet mes nelikom naslem su 7 mln skola,mazais vaikais ir turim kur gyvent ka valgyt...kai sunku prisimenu sita istorija ir nervai iskart nusiramina ax.gif
Beja viena pazistama kai laukes ir buvo laaaabai nervuota,bet vaikas gime nerealus,labai ramus ir geras mirksiukas.gif
Atsakyti
[quote=kristama,2009 09 18, 16:12]
Sveikutes mirksiukas.gif mum jau daugiau negu 6 menesiukai,ir esame daug isgyvene, darbe stresas,namie stresas,per ta laika tik 2,5 kg priaugau,bet jau po biski viskas tvarkos, i darba nereikia,nes atostogos thumbup.gif o seip tai turiu labai "puiku" vyra, kuris pries menesi pareiske,kad manes nemyli ir nori skirtis..is pradziu buvo asaru pakalne,bet suemiau save i rankas ir pagalvojau nevertas jis tu asaru, o jei nervinsiuos bus tik blogiau man ir mazyliui,beto artimi zmones labai padejo man isgyvent tas dienas... tai dabar gyvenu sau

tokius "puikius" vyrus, tiesiai i menuli g.gif
as girdejau , kad jei nervuota mamyte bus, kol nescia, vaikelis neramus bus, verksniukas, betgi su tais hormonais irgi nepakovosi. schmoll.gif lb jautri pasidariau, ir gali bet kas pravirkdyti verysad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Nike***: 22 rugsėjo 2009 - 17:01
QUOTE(kristama @ 2009 09 18, 16:12)
Sveikutes mirksiukas.gif mum jau daugiau negu 6 menesiukai,ir esame daug isgyvene, darbe stresas,namie stresas,per ta laika tik 2,5 kg priaugau,bet jau po biski viskas tvarkos, i darba nereikia,nes atostogos thumbup.gif o seip tai turiu labai "puiku" vyra, kuris pries menesi pareiske,kad manes nemyli ir nori skirtis..is pradziu buvo asaru pakalne,bet suemiau save i rankas ir pagalvojau nevertas jis tu asaru, o jei nervinsiuos bus tik blogiau man ir mazyliui,beto artimi zmones labai padejo man isgyvent tas dienas... tai dabar gyvenu sau viena,jau apsipratau prie esamos padeties,neuzilgo laukia skyrybu procesas,kurio visai nebijau...vadovaujuosi dviem posakiais:viskas kas vyksta - tik i gera...ir kitiems buna dar blogiau  smile.gif pagalvokit kokios mes esam laimingos,kad ir atsiranda mazu nesusipratimu, bet mes nelikom naslem su 7 mln skola,mazais vaikais ir turim kur gyvent ka valgyt...kai sunku prisimenu sita istorija ir nervai iskart nusiramina  ax.gif
Beja viena pazistama kai laukes ir buvo laaaabai nervuota,bet vaikas gime nerealus,labai ramus ir geras  mirksiukas.gif


Na išties puikus vyras.. Net nežinau, ką pasakyt, nors sutinku su mintim, kad viskas, kas vyksta - tik į gerą drinks_cheers.gif Šaunu, jei turi palaikymą, nepalūžti, ir dar šviesių minčių yra.. Man, nors situacija nėra itin bloga(aišku, gerumu irgi nekvepia nė iš tolo..), nepavyksta streso išvengt, dažnokai viskas taip susideda, kad jau jokių nei minčių nelieka, nei galvojimo apie ką nors.. unsure.gif todėl kai viskas šiek tiek aprimsta - pagalvoju apie vaikelį, kad jam turbūt ne į naudą tokios mano savijautos verysad.gif Tik va nežinau, kaip visą tai suvaldyt..
Atsakyti
QUOTE(fashion @ 2009 09 16, 10:55)
Stresas nestumo metu tikrai ne i nauda, tik kaip jo isvengti va ir pati nezinau. Galvojimas apie grazius dalykus gerai, bet tuo metu kai sunervina kas nors,-ka tada galvoti? Kokie grazus zodziai ir grazus veiksmai? As vakar nusprendziau - bendrausiu tik su tais zmonem, su kuriais man gera buti, ir kurie man linki tik gero. Galu gale leliukas linki gero, ir geriau jau dabar pasaka jam paskaitysiu, negu analizuoti stresa sukelusias situacijas, taip ir pati nusiraminsiu  rolleyes.gif

O ka daryti kai tu stresa kelianciu asmenu neisvengsi-pvz virsininko doh.gif pastaruoju metu visai trenktas pasidares doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Puma84 @ 2009 10 10, 21:36)
O ka daryti kai tu stresa kelianciu asmenu neisvengsi-pvz virsininko doh.gif  pastaruoju metu visai trenktas pasidares doh.gif


Pradek su juo itin maloniai elgtis, snekek su sypsena, nors ir jis ant taves rektu. Kai pamatysi jog tavo elgesys musa virsininka is veziu, paciai nuotaika pasitaisys biggrin.gif
Atsakyti
esu 24sav. ir payriau avarija, gerai kad nestipria ,bet verkiau gal puse dienos. dabar net nezinau ko tiketis. gal kazkuriai buvo panasiai? verysad.gif
Atsakyti
kaip gerai, pasiskaitai ir nusiramini, kad ne tu viena cia sedi, verki ir valerijonus geri...tuo metu, kai laukiesi smile.gif ir kad maziukui ne taip jau daug itakos tures visi tie patirti stresai clap.gif
visada svajodavau, kad kai lauksiuos - tai bus mano geriausi gyvenime menesiai - nuolat sypsosiuos, busiu apsupta tik geru zmoniu, darysiu tik malonius dalykus..bet yra kaip yra: namie - stresas ir asaros, darbe - itampa, o dar magistrinis dega.. verkiu ir nervuojuosi beveik kasdien del to, kad nervuojuosi, nes juk dabar del savo maziuko tureciau tik gerom emocijom gyventi.. Viskas, nusprendziau - nuo lapkricio pradesiu lankyti joga victory.gif juk svarbiausia pozityviai nusiteikti ir ismokti atsipalaiduoti!?
Atsakyti
QUOTE(kristama @ 2009 09 18, 16:12)
Sveikutes mirksiukas.gif mum jau daugiau negu 6 menesiukai,ir esame daug isgyvene, darbe stresas,namie stresas,per ta laika tik 2,5 kg priaugau,bet jau po biski viskas tvarkos, i darba nereikia,nes atostogos thumbup.gif o seip tai turiu labai "puiku" vyra, kuris pries menesi pareiske,kad manes nemyli ir nori skirtis..is pradziu buvo asaru pakalne,bet suemiau save i rankas ir pagalvojau nevertas jis tu asaru, o jei nervinsiuos bus tik blogiau man ir mazyliui,beto artimi zmones labai padejo man isgyvent tas dienas... tai dabar gyvenu sau viena,jau apsipratau prie esamos padeties,neuzilgo laukia skyrybu procesas,kurio visai nebijau...vadovaujuosi dviem posakiais:viskas kas vyksta - tik i gera...ir kitiems buna dar blogiau  smile.gif pagalvokit kokios mes esam laimingos,kad ir atsiranda mazu nesusipratimu, bet mes nelikom naslem su 7 mln skola,mazais vaikais ir turim kur gyvent ka valgyt...kai sunku prisimenu sita istorija ir nervai iskart nusiramina  ax.gif
Beja viena pazistama kai laukes ir buvo laaaabai nervuota,bet vaikas gime nerealus,labai ramus ir geras  mirksiukas.gif

Tikrai balionelis tau kad esi stipri 4u.gif Kartais ir mano vyras palepina savo nesamonem, megejas paflirtuot ant durniaus, taip ir uzverda visas kunas ta minute, negerai stresuot, bet kad niekas neklausia, nori to streso ar ne...
Papildyta:
QUOTE(pieniu_medus @ 2009 10 22, 11:02)

visada svajodavau, kad kai lauksiuos - tai bus mano geriausi gyvenime menesiai - nuolat sypsosiuos, busiu apsupta tik geru zmoniu, darysiu tik malonius dalykus..bet yra kaip yra: namie - stresas ir asaros, darbe - itampa, o dar magistrinis dega.. verkiu ir nervuojuosi beveik kasdien del to, kad nervuojuosi, nes juk dabar del savo maziuko tureciau tik gerom emocijom gyventi.. Viskas, nusprendziau - nuo lapkricio pradesiu lankyti joga  victory.gif  juk svarbiausia pozityviai nusiteikti ir ismokti atsipalaiduoti!?

as ir visada svajojau apie idealu nestuma drinks_cheers.gif bet yra kaip yra, isejus i dekretines streso tikrai sumazejo, liko tik buitinis naminis stresas, nes vyrai apkiauteliai, ne visada elgiasi apgalvotai smile.gif bet darbe tai kosmaras buvo ypac ant galo kai reikejo darbus i prieki ale nudirbti... o dar magistrinio gynimas - zinau ka tai reiskiaa - man buvo 16 savaiciu tada, vemiau, pries gynima gulejau ligoninej net, kantrybes ir aisku neveltui sakoma geros emocijos daro savo, man labai padejo po biskiuka pirkti leliukui po koki smulkdaikti wub.gif pvz dabar man nebera jegu tam, ir dziaugsmo tiek tai nebeteikia doh.gif
Atsakyti
Na man irgi buvo daug visko vienu metu supuole-stresas darbe, sesija universitete, tai net buvo pradeje pilveli mausti nuo visu situ pervargimu doh.gif Tai gydytoja liepe Acosedum lasiuku pagerti (ten irgi su valerijonu), tik keista kad spiritinius, o nestuke.gif rekomenduoja g.gif na bet tikrai su jais atsigavau thumbup.gif o dabar darbe viskas aprimo, sesija baigesi, tai ir stresai pasibaige smile.gif
Atsakyti
QUOTE(pieniu_medus @ 2009 10 22, 11:02)
kaip gerai, pasiskaitai ir nusiramini, kad ne tu viena cia sedi, verki ir valerijonus geri...tuo metu, kai laukiesi smile.gif ir kad maziukui ne taip jau daug itakos tures visi tie patirti stresai clap.gif


As irgi manau, kad naujas gyvybes ciklas yra toks paslaptingas - kas negali is tiesu zinoti, kaip ir kas ir kiek kenkia. Gyvenkim taip, kaip mums geriausiai iseina wink.gif jei norisi kartais issiverkt, tai ir reikia, kad viskas nesikauptu viduj. blush2.gif
Atsakyti
as ir buvau pradejus stresuot kad leliukui visi mano nervavimaisi pakenks o kiek asaru isliejau, beveik per visa nestuma teko zliumti o uz tai "dekinga" turiu but leliuko teveliui nes jis labiau stresavo uz mane ir seip mego y "kaire vaziuot" verysad.gif bet db stengiuos nustumti blogas mintis y sona ir kuo daugiau patirti geru emociju lotuliukas.gif
Atsakyti