Įkraunama...
Įkraunama...

Stresas nėštumo metu

QUOTE(Nightwish19 @ 2008 04 09, 18:00)
Sakykite, o jei lepinsim ir labai rūpinsimės vaikais po gimimo, nejaugi tai nepadės ištaisyti to, stresų padaryto poveikio?


Gal ir iseitu istaisyti,bet kai vaikas gimsta ramus nereikia nieko taisyti...manau praktiskai neimanoma per 9men.nepatirti streso,nesusinervinti....as tai stengiausi nekreipti demesio ,susinervinus greitai save pagauti-man dabar negalima,nes mano maziukui del to negera...ir tiesa pasakius tokios mintys labai padedavo
Atsakyti
tenka ir man patirti streso nestumo metu, manau, kad tai neisvengiama.

patekau i avarija, praeita savaite su vyru buvom uzpulti ir apsaudyti is dujinio pistoleto tada isgyvenau baisu soka, tai sakom su vyru musu merga bus viskam uzsigrudinusi tongue.gif, nes gydytojas sake, kad as stresuoju labiau nei mano lelka
dabar reikai sulaukti gimimo ir tikiuosi tai neatsilieps jai veliau gyvenime wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Asencija @ 2008 04 10, 13:58)
As taip pat patyriau streso  verysad.gif  Nors man dar tik 2 menesiukai.. Kai tik pacioj pradzioj suzinojau kad lukiuosi, maniskis to vaikucio nenorejo, sake kad dar anksti (nors mes kartu jau beveik 4metai). Tada labai stresavau, pergyvenau ir verkiau, nieko nesinorejo. Po poros dienu jis atsigavo ir pasake kad tai jam sokas buvo, nusprendem vaikuti auginti. Dabar jis labai laimingas smile.gif Na buna juk visokiu situaciju.. Kad ir suo koks isgazdina ar taip kazko issigastu.Bet tikiuosi kad viskas bus gerai 4u.gif


Na man ir panasi situacija.. Tik blogiausia, kad mes su MB istisai pykdavomes, daznai svarstydavom apie skyrybas, bet kazkaip dar tempem kartu. Ir stai jis man pranese, kad nori skirtis, as jam - kad laukiuosi. Kitokios reakcijos tikejausi.. Jis man pasiule aborta, o kai atsisakiau, eme svarstyt, kad iki 3 menesiu vistiek dar gal persileisiu, nes didziausia tikimybe (dabar man 6 savaites).
Jis visiskai nuo manes atsalo, nes per diena susipazino su kita mergina, labai smagiai praleido laika, nors nieko neuvo, bet tiesiog sake suprato, kad jau su manimi nieko gero nebebus. Dabar jis nenori nei su manim buti, nei to vaiko.. O as tik lieju asaras per dienas, apetito nera, svoris krenta. Tik meldziuosi, kad vaikutis augtu toliau stiprus ir sveikas, nes pati nesusitvarkau su savo nervais, naktim beveik nemiegu.. Tikiuosi viskas bus gerai..
Gal yra patyrusiu panasiu stresu, bet viskas su vaikeliu tvarkoj buvo?
Atsakyti
[quote=Izolda,2008 05 06, 15:12]
Na man ir panasi situacija.. Tik blogiausia, kad mes su MB istisai pykdavomes, daznai svarstydavom apie skyrybas, bet kazkaip dar tempem kartu. Ir stai jis man pranese, kad nori skirtis, as jam - kad laukiuosi. Kitokios reakcijos tikejausi.. Jis man pasiule aborta, o kai atsisakiau, eme svarstyt, kad iki 3 menesiu vistiek dar gal persileisiu, nes didziausia tikimybe (dabar man 6 savaites).
Jis visiskai nuo manes atsalo, nes per diena susipazino su kita mergina, labai smagiai praleido laika, nors nieko neuvo, bet tiesiog sake suprato, kad jau su manimi nieko gero nebebus. Dabar jis nenori nei su manim buti, nei to vaiko.. O as tik lieju asaras per dienas, apetito nera, svoris krenta. Tik meldziuosi, kad vaikutis augtu toliau stiprus ir sveikas, nes pati nesusitvarkau su savo nervais, naktim beveik nemiegu.. Tikiuosi viskas bus gerai..
Gal yra patyrusiu panasiu stresu, bet viskas su vaikeliu tvarkoj buvo?
[/quot

Na zinai...Kokie tie vyrai,man zodziu truksta!Kaip jis galejo su tavim taip pasielgti?!Bet zinok tik viena- jis nevertas tu asaru.Mano drauge visa nestuma prasikankino su saviskiu,o dabar galima sakyti vaika augina viena.Kas is to kad vyras yra,bet jis nesirupina seima verysad.gif as manau kad tu istversi visa ta pragara.Linkiu tau stiprybes drinks_cheers.gif mirksiukas.gif Neliudek!
Atsakyti
Sveikutes!
Kankinuosi ir as nuo pat pirmos nestumo dienos:vaikinas paliko,darbe kasdien problemos,nori atleisti mane.rytoj net pas advokata eisiu,jau nebegaliu pakelti tos itampos.nera dienos,kad neverkciau.puikiai suprantu,kad kenkiu savo brangenybei,bet nebesusitvarkau su nervais.kreipiausi i gydytoja,jam viskas normalu.ai,jiems cia viskas normalu.jei nestudijuociau koledze,tai jau seniausiai buciau parvaziavusi i gimtine ramai laukti savo kleckiuko.na,bet dabar kitos iseities neturiu.tai ir kankinuosi.kazin,ar galiu koki valerijona pavartoti?ka jus manot apie tai?
Atsakyti
QUOTE(sigita salkauske @ 2008 05 06, 20:30)
Sveikutes!
Kankinuosi ir as nuo pat pirmos nestumo dienos:vaikinas paliko,darbe kasdien problemos,nori atleisti mane.rytoj net pas advokata eisiu,jau nebegaliu pakelti tos itampos.nera dienos,kad neverkciau.puikiai suprantu,kad kenkiu savo brangenybei,bet nebesusitvarkau su nervais.kreipiausi i gydytoja,jam viskas normalu.ai,jiems cia viskas normalu.jei nestudijuociau koledze,tai jau seniausiai buciau parvaziavusi i gimtine ramai laukti savo kleckiuko.na,bet dabar kitos iseities neturiu.tai ir kankinuosi.kazin,ar galiu koki valerijona pavartoti?ka jus manot apie tai?

Sveikute 4u.gif Mano manymu valerijonas tikrai nepakenks.Stiprybės 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(sigita salkauske @ 2008 05 06, 20:30)
Sveikutes!
Kankinuosi ir as nuo pat pirmos nestumo dienos:vaikinas paliko,darbe kasdien problemos,nori atleisti mane.rytoj net pas advokata eisiu,jau nebegaliu pakelti tos itampos.nera dienos,kad neverkciau.puikiai suprantu,kad kenkiu savo brangenybei,bet nebesusitvarkau su nervais.kreipiausi i gydytoja,jam viskas normalu.ai,jiems cia viskas normalu.jei nestudijuociau koledze,tai jau seniausiai buciau parvaziavusi i gimtine ramai laukti savo kleckiuko.na,bet dabar kitos iseities neturiu.tai ir kankinuosi.kazin,ar galiu koki valerijona pavartoti?ka jus manot apie tai?


Labas vakaras

Pasirodė, kad mano istoriją perpasakojai. Labai skaudu ir liūdna, kai visos šios problemos užgriūna, kai esi labiausiai pažeidžiama, kai savyje nešioji brangiausią turtą. Kaip žema ir niekinga, kad kiti tokiu metu "atsigriebia" ant tavęs. Laikykis, mieloji. Tu - nevieniša... 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Izolda @ 2008 05 06, 14:12)
Na man ir panasi situacija.. Tik blogiausia, kad mes su MB istisai pykdavomes, daznai svarstydavom apie skyrybas, bet kazkaip dar tempem kartu. Ir stai jis man pranese, kad nori skirtis, as jam - kad laukiuosi. Kitokios reakcijos tikejausi.. Jis man pasiule aborta, o kai atsisakiau, eme svarstyt, kad iki 3 menesiu vistiek dar gal persileisiu, nes didziausia tikimybe (dabar man 6 savaites).
Jis visiskai nuo manes atsalo, nes per diena susipazino su kita mergina, labai smagiai praleido laika, nors nieko neuvo, bet tiesiog sake suprato, kad jau su manimi nieko gero nebebus. Dabar jis nenori nei su manim buti, nei to vaiko.. O as tik lieju asaras per dienas, apetito nera, svoris krenta. Tik meldziuosi, kad vaikutis augtu toliau stiprus ir sveikas, nes pati nesusitvarkau su savo nervais, naktim beveik nemiegu.. Tikiuosi viskas bus gerai..
Gal yra patyrusiu panasiu stresu, bet viskas su vaikeliu tvarkoj buvo?

Uzjauciu verysad.gif
As patarciau tau daryti taip: visu pirma nutraukti visokius santykius su vaikinu, bendravima irgi visiskai. Suprantu, kad tai nera lengva, bet pasistenk del busimo vaikelio. Galvok, kad savo leliukui tu esi labai reikalinga, kad tik nuo taves priklausys jo tolimesnis gyvenimas: laimingas jis bus ar ne. Nes jau pilvuke vaikuciai jauciasi taip pat, kaip ir mamos... Jei yra galimybe pasistenk kur nors isvaziuoti: pas gimines, pas draugus, kuo toliau nuo tu santykiu, gerai butu, kad salia visa laika butu tavo mama... Kuo greiciau baigsi santykius su vaikinu, tuo greiciai nusiraminsi ir galesi visa laika skirti sau ir savo busimam leliukui.
Antra, pasisnekek su savo gydytoja, kad ji patartu kokias nors zolyciu arbatas, relaksacinius pratimus, gal kokias knygas, kursus ir t.t. Vaikinas (ypac atsizvelgiant i jo elgesi) tikrai nevertas taves ir laimes tapti teciu tavo vaikui. Buk stipri, dabar tu esi reikalinga labai-labai mazam, bet jau brangiam zmogeliukui wub.gif Sekmes tau! 4u.gif
Atsakyti
Laikykitės console.gif siaubas isivaizduoju kaip nelengva,tokiu metu pergyvent tokius dalykus,nes pati del menkniekiu isgyvenu baisiausiai o tokie dalykai dabar kai pasikeite hormonai,gali atrodyt katastrofa,bet laikykites viskas bus gerai...
Atsakyti
na as tai irgi si savaitgali streso nemazai turejau, tai suprantyu jus visas. irgi auginsiu vaikuti viena. Kai isvadina pilka pele istraukta is ziurkyno, tai ar gali su tokiu zmogum ka nors dar noreti ir tiketis...
jau geriau tada viena auginsiu savo turta ir jis augs stiprutis ir grazutis:)

stiprybes ir pasitikejimo visoms:)
Atsakyti
Sveikos, paskaiciau tai net siurpas nukrete. Mamoms, vienoms auginancioms vaikelius oi kaip nelengva. Laime, kad dabar finansuoja padoriai 2 metus. Cia bus rimta pagalba. Jus saunuoles, susitvarkysite.
Atsakyti
Sveika,auksine zuvele georgia!Suprantu,kaip tau sunku.As siu metu ta pati pergyvenu.Dabar svarbiausia viena,mes turim galvoti apie savo kleckiukus.reikia susiimti i rankas ir buti stipriom.
Atsakyti