Įkraunama...
Įkraunama...

Moterų nesolidarumas

QUOTE(Dios @ 2007 05 22, 14:26)
esu tikra feministė, bet ne radikali. ir tiesą sakant, man visai nesvarbu, kad vyras padėtų apsirengt ar kad duris atidarytų. tą moku ir pati. taipogi ir pirkinių maišus iš parduotuvės galiu atsinešt, man tai jokia tragedija.
tos smulkmenos gal ir mielos, bet manau, kad gyvenime jos iš tikro nieko nereiškia.


Kaip liaudies išmintis byloja, stipri ir savarankiška boba viskų sugeba pasidaryt pati. A gerai savy vertinanti nemata raikala šitepos draskytis i persistorot. Ana in tų vagelį da i aplinkinius inkinka smile.gif I tep, kad anys tatai dara su malonumu kap savaimi suprantamų dalykų. Ale būt savy gerai vertinančia i nesidraskančia yr labai nefeministiška schmoll.gif

Man nigdy gyvenimi netrukdė tasai faktas, kad esu boba a ne diedas.
Atsakyti
QUOTE(Peliauckų Jadzė @ 2007 05 22, 15:06)
Man nigdy gyvenimi netrukdė tasai faktas, kad esu boba a ne diedas.


Man irgi. mirksiukas.gif
Dabar dėl tų savokų ir jų painiavos. Pvz. liberalusis feminizmas "kovojo" už galimybių lygybę t.y., kad moterys lygiai kaip ir vyrai, turėtų teisę mokytis, dirbti, gauti panašų atlygį už tą patį darbą ir t.t. Ir tik feministinių judėjimų dėka keitėsi supratimas apie moterį ir jos vietą pasaulyje. Tik palyginti neseniai gavome teisę balsuoti, dirbti ir užsidirbti. Nežinau, ar kuri nors moteris norėtų grįžti į laikus, kai buvo priklausomos nuo vyro malonės, kai joms buvo suteikta tik židinio saugotojos ir gimdytojos (prigimtinė ? g.gif ) teisė. Nekalbu apie Antikos laikus, kada piliečiu buvo laikomas tik vyras, o visa kita buvo ūkis - vergai, vaikai, moterys, galvijai ir t.t. Kas kita radikalusis feminizmas, kuris painioja lygias galimybes su vyriško elgesio stereotipais. Manau, kad moteris turi išlikti moterimi ir nekartoti vyriško elgesio (agresyvaus /kontorliuojančio ) šablonų, nors tai paprasčiausia išeitis, ypač dirbant vadovaujamą darbą. g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo madam Taro: 22 gegužės 2007 - 15:29
QUOTE(Limcamca @ 2007 05 22, 14:41)
Ai, o man visai patinka būti gležna, silpna moterimi. Nesakau, kad be vyro neišgyvenčiau, išgyvenčiau, - bet nenoriu. Man gera, kai išsiverkti galiu ant vyro, o ne ant draugės peties. O kas čia blogo? Kas blogo mūsų moteriškume? Ir išvis kas jis toks ir ar jo belikę šiais feminizmo laikais?
Tiesą sakant dar nesu sutikusi feministės ar lesbietės, kurios atrodytų žavingai moteriškos.  blush2.gif

Gimdymas - kitas dalykas. Čia gamtos mums suteikta dovana, ir nė negalvoju, prašyti vyro dėkingumo už tai, kad pagimdžiau vaikus.

pritariu smile.gif visiskai kiekvienam zodziui... 4u.gif
esu stipri moteris is salies ziurint ( ne fiziskai) - viena auginau vaikus, dirbu atsakinga darba ir t.t Taciau tiktai nori pabuti ir silpna, ir glezna ir norisi kad apkabintu ir kazka uz mane nusprestu.. noriu buti moteris ir kad salia butu tikras vyras-stiprus ir vyriskas smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Lane @ 2007 05 22, 13:35)
Įdiomus mąstymas g.gif O man reiškia pagarbą man ir lepinimą tongue.gif Nešti maišus iš parduotuvės pačiai... ph34r.gif Pakilnojus maišus, kuriuos mama tempia, tokia ateitis manęs nevilioja schmoll.gif


1) a visad jūsų vyras su jumi apsipirkinėt tamposi? o be vyro ar neapsipirkinėjat?
nu nežinau... pirkiniai juk ne plytos gi. nebent tempiat sunkvežimiais. g.gif

2) nereikėtų painiot mandagumo/etiketo su pagarba. nes žmogus gal taip elgiasi todėl, nes taip išauklėtas. (nes tikrai nemanau kad pro duris praleidęs bendradarbis mane lepina). lygiai taip pat kaip sutikus kaimyną pasakyt "laba diena", bet tai visai nereiškia kad aš tą kaimyną labai jau gerbiu kaip asmenybę ir iš tikro negalvoju "koks tu idiotas".

na bet... tema nevisai apie tai.
norėjau padiskutuot apie moterų nedraugiškumą viena kitai. pvz. koks priešiškumas tarp moterų, kurios paaukojo save šeimai, ir tų, kurios pasirinko karjerą. ir iš to atsiranda nemažas socialinis spaudimas abiems pusėms. dėl ko taip yra?
Atsakyti
QUOTE(Dios @ 2007 05 22, 17:21)
norėjau padiskutuot apie moterų nedraugiškumą viena kitai. pvz. koks priešiškumas tarp moterų, kurios paaukojo save šeimai, ir tų, kurios pasirinko karjerą. ir iš to atsiranda nemažas socialinis spaudimas abiems pusėms. dėl ko taip yra?


Todėl, kad šiais laikais nemadinga sėdėti su vaikais: šiais laikais madinga daryti karjerą, vairuoti brangų automobilį ir neturėti laiko tokiems žiopliams kaip vaikams. Spaudos įtaka, gal g.gif
Atsakyti
QUOTE(Limcamca @ 2007 05 22, 16:23)
Todėl, kad šiais laikais nemadinga sėdėti su vaikais: šiais laikais madinga daryti karjerą, vairuoti brangų automobilį ir neturėti laiko tokiems žiopliams kaip vaikams. Spaudos įtaka, gal  g.gif


madinga - nemadinga, bet iš mamyčių pusės tokie apibūdinimai kaip "stervoza karjeristė" arba "kokia beširdė kad vaikų nenori" arba "boba kaip tankas" tai kitoms moteriškėms irgi pakankamą diskomfortą kelia.
Atsakyti
QUOTE(Dios @ 2007 05 22, 17:28)
madinga - nemadinga, bet iš mamyčių pusės tokie apibūdinimai kaip "stervoza karjeristė" arba "kokia beširdė kad vaikų nenori" arba "boba kaip tankas" tai kitoms moteriškėms irgi pakankamą diskomfortą kelia.


Nu, iš mamyčių "karjerisčių" irgi galima gražių epitetų pririnkti, kad mamytė kuri sėdi namie su vaikučiais yra nieko verta. Abi pusės kaltos. Abi pusės nėra tolerantiškos.
Nors, apskritai, kur yra moterys ten yra mažiau tolerancijos, daugiau pavydo, pasipūtimo. Niu, čia, aš taip manau. Bet kodėl taip yra? Nežinau schmoll.gif Ne veltui sakoma, kad moteriai labai sunku draugauti su kita moterimi-drauge. doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Dios @ 2007 05 22, 17:21)
a visad jūsų vyras su jumi apsipirkinėt tamposi? o be vyro ar neapsipirkinėjat?
nu nežinau... pirkiniai juk ne plytos gi. nebent tempiat sunkvežimiais.  g.gif


Aš čia pakalbėjau į ateitį, kartu dar negyvenam, bet viena eisiu į parduotuvę tik tuomet, kai reiks nusipirkti pora dalykų, bet bendrus apsipirkinėjimus norėčiau daryti su vyru.

Bet būti gležnai greta savo vyro yra labai malonu, pritariu Limcamcai wub.gif
Atsakyti
Visos bobos yr varžovės. Tas yr genetiškai determinuota i nieka čia nepakeisi. I niekam nepasiskųsi. Todėl bet kuri vidutinė standartiška mąstyma boba murkdo kitų bobų, jai, pirmosios nuomone, anoji yra "prasišokėlė". Pasižiūrėkit in standartinių bobų draugystes: kol boba sėdi vargi i anai gyvenimas nesakasi, visos yr draugės i kartu vyrkauja "Vai vai, kaip tau nesiseka...Tu verta geresnio..." Ale jai tik anai pradeda sektis ir jai ana sava drauges perspjauna, tai draugystės dažniausiai išvirsta į razborkes i kitus bobiška bendravima elementus.
Atsakyti
QUOTE(Limcamca @ 2007 05 22, 16:35)
Nors, apskritai, kur yra moterys ten yra mažiau tolerancijos, daugiau pavydo, pasipūtimo. Niu, čia, aš taip manau. Bet kodėl taip yra? Nežinau  schmoll.gif Ne veltui sakoma, kad moteriai labai sunku draugauti su kita moterimi-drauge.  doh.gif


va būtent -- todėl man ir įdomu -- dėl ko taip yra? g.gif
kažkokioj knygoj perskaičiau teiginį, kad vyrai susipyks, tada duos viens kitam į snukį, po to išgers alaus ir susitaikys. o moterys vaidins meilias ir draugiškas, o iš tikro šnypš kaip gyvatės, laukdamos progos įkirst.
dėl to man įdomi moteriška nuomonė...
Atsakyti
QUOTE(Dios @ 2007 05 22, 17:40)
va būtent -- todėl man ir įdomu -- dėl ko taip yra?  g.gif
kažkokioj knygoj perskaičiau teiginį, kad vyrai susipyks, tada duos viens kitam į snukį, po to išgers alaus ir susitaikys. o moterys vaidins meilias ir draugiškas, o iš tikro šnypš kaip gyvatės, laukdamos progos įkirst.
dėl to man įdomi moteriška nuomonė...


Moterys pavydesnės nei vyrai. Ir didesnės konkurentės. Gal dėl to taip ir yra rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Dios @ 2007 05 22, 16:40)
va būtent -- todėl man ir įdomu -- dėl ko taip yra?  g.gif
kažkokioj knygoj perskaičiau teiginį, kad vyrai susipyks, tada duos viens kitam į snukį, po to išgers alaus ir susitaikys. o moterys vaidins meilias ir draugiškas, o iš tikro šnypš kaip gyvatės, laukdamos progos įkirst.
dėl to man įdomi moteriška nuomonė...



Tarp moterų konkurencija yra daug didesnė. Moterys sureikšmina tuos dalykus, kuriems vyrai neskira tiek daug reikšmės - išvaizda, kurios rūbai gražesni... Sakyčiau kažkaip pasiduodam biologiniams instinktams - gaunasi vos ne konkurencija kuri patinui patiks labiau... Ai, nežinau, kažkaip visad su vyrais geriau sutariau rolleyes.gif
Atsakyti