Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip ir kur susipažinote su antrąja puse?

megstu labai ivairias romantiskas ir nebutinai istorijas apie tai, kaip ir kur pirma karta susitiko du zmones, kurie veliau sujunge savo gyvenimus ir t.t. ir pan. Papasakokite ir jus... Bus ka paskaitinet pries miega... ech.... biggrin.gif
Atsakyti
budama 14 metu pamaciau ji 1 karta krepsinio aiksteleje. tai buvo naujas veidas, tarp jau spejusiu igrysti rolleyes.gif nuo tada edemes kaip suo su kate, bet gi nuo neapykantos iki wub.gif 1 zingsnis rolleyes.gif
Atsakyti
Aferiste, smalsuolė, oj tu smalsuolė tongue.gif tongue.gif wink.gif
mano istorija visai neromantiška, įstojau aš mokytis į KTU ir taip jau išėjo, kad papuolėm į vieną grupę smile.gif kokį mėnesį vyko "stebėjimas", o per fuksų cementovkę ir susikalbėjom biggrin.gif jau 4 metai eina, kaip esam kartu cool.gif
Atsakyti
Musu istorija:
Mano gera drauge pirmam kurse susizavejo kitu pirmakursiu. Manes tokie vaikinai nezavejo:balti plaukuciai,ilgi, sviesus blakstienos ir antakiai, ir ryskios akys. Ketvirtam kurse jis ja pastebejo. Eme kviesti i pasimatymus, mane kaip geriausia drauge drauge visur kviesdavo, o tuo tarpu kazakaip neturedavau ka veikt tai ir tasiausi su jais. Jie lube sokdavo, o as bara tustinau smile.gif Man tai patiko. Jis daznai uz viska mokejo tevuko pinigeliais.
Vyko MIDI (matematiku svente). Draugei eme patikti kitas vaikinas, o as josios "senajai simpatijai". Jis pasiguode, kad drauge negraziai elgiasi ir eme mane "kabinti". Ir jam pavyko. Po metu vestuves, dar po dveju metu dukryte. Jau 3.5metu mes kartu ir kol kas laimingi....
Atsakyti
Pries septynerius metus iseidinejau is vienos vilniaus diskotekos, ir jis paklause "ar mums nepakeliui?" atsisukau ir su sypsena atsakiau "tikrai ne" laugh.gif o jau trys metai kaip kartu gyvenam, reiskia mums is tikruju buvo pakeliui, tik is karto to nesupratau wub.gif Tiek trumpai smile.gif
Atsakyti
O mano istorija visai visai neromantiska blink.gif mano gimtadienis liepos 21, o tais metais liepos 23 buvo juros svente, tai as ir sugalvojau atideti gimtadieni iki juros sventes (tais metais man turejo sueiti 15 wink.gif ). Niu susitarem su draugem, vyresniu draugu paprasem pripirkti alkoholio tongue.gif ir... i svente. Kai jau visos galutinai nusilakem susitikom vienos drauges pazystamus vaikinus (as dabar isivaizduoju kaip atrodem: girtos, svirduliuojancios paaugles). Tarp ju ir buvo mano isrinktasis wub.gif tik kad tuo metu man jis ne is tolo neprimine mano svajoniu vyro cool.gif kad as tokio dar net ir neturejau susigalvojus biggrin.gif
Niu va..., bet kadangi jis , mano nosiai, buvo graziausias is visu tu vaikinu, tai ir sedejom kartu, tuo labiau, kad ir jis nuo manes nebego. Paskui jis paprase mano telefono. Rasydama jam ant rankos skaiciukus vis galvojau, kad reikia koki viena pakeisti, bet veiksmai siek tiek atsiliko nuo girtu minciu taip nieko ir nepakeiciau.
Kita diena mes vel susitikom - tik kad as jo neatpazinau, net nesupratau kas cia toks kabinejas ir aiskina, kad vakar mes matemes biggrin.gif
Dar kita diena jis man paskambino 1 nakties mad.gif ir paklause ar gali ateiti. Tisa ta nakti mes prasedejom laiptinej...snekejom, buciavomes, vel snekejom, vel buciavomes...iki 7 ryto.
Taip pradejom susitikinet dazniau. Draugems vis aiskinau, kad "pasitampysiu" pora savaiciu ir viskas, kad zvirblis rankoj geriau negu erelis danguj biggrin.gif
Ta vasara buvo saules uztemimas, mano pirmas saules uztemimas, ir ji as stebejau kartu su juo. Kaip dar prisimenu per jo atsinesta kompakta
Pati net nepajutau kaip isimylejau.
Dabar jau eina penkti metai kaip mes kartu, is ju 5 menesiukai jau santuokoj. O ir musu pilveliui jau 7 menesiukas eina.
Visi klausineja ar mes susituokem is reikalo ar is meiles. O mes turim labai gera tasakyma (tiksliau vyras ji pasake, o as uzsikabinau): gal musu vestuves ir buvo is reikalo, bet tas reikalas atsirado is meiles wub.gif
Stai tokia mano istorji. Uh, kiek prirasiau
Atsakyti
Na ir mūsų istorija nėra romantiška, bet vis tiek papasakosiu. Pamačiau jį, kai atėjau į dešimtą klasę. Buvau naujokė. Rugsėjo pirmąją pro duris įėjo tamsus vaikinas, tada mano žvilgsnis ties juo ir sustojo. Praėjus dviems svaitėms po rugsėjo pirmosios tapome pora. Taip kartu, sėdėdami viename suole, baigėme 12. Paskui dar trys metai kartu. Ir taip mano pirmasis vaikinas po šešių metų draugystės tapo mano vyru. Nepilnai po metų gimė dukrytė. Taigi, sumoj jau septyni metai kartu ir mums gera, kad turime vienas kitą.
wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Manguste: 09 gruodžio 2003 - 19:11
O mes, tai esame virtuali pora, nes suipazinome internetu. Susitikome aklai,tada jis man visai nepatiko, bet ai, galvoju, pasitasysiu kuri laika ir gerai. Taciau jo atkaklumas mus sujunge ir jau trys metai kaip kartu ir va dar kokia mergicka sugyvenome tongue.gif .
Atsakyti
Musu istorija gal ir nelabai romantiska, bet gana retokai pasitaikanti.
Kazkada su drauge atradome ICQ ir uzkalbinom kazkoki vaikinuka idomiu nick'u. Pasirodo, jisai pas savo grupioka taip vadinamam barake sveciuose sedejo ir grizes namo mane i savo kontaktus isimete. Karts nuo karto susikalbedavom (kaip ir su visais kitais, pas kuriuos mano kontaktas nuplauke rolleyes.gif ). Taigi kazkuria diena nutariau su juo pasilabint. Parasiau zinute, o man atraso kazkas (daabr jau mano vyras biggrin.gif ), kad dabar tas vaikinas uzsiemes ir panasiai, bet gal su kitu vaikinu noreciau pakalbet. As aisku nieko pries buvau, vis tiek neturejau ka veikti. Tada jisai issiaiskino, kad as mergina visgi (nes is nick'o taip neatrode tongue.gif ). Paplepejom koki pusvalanduka ir jisai pasiule pasivaiksciot po laisves aleja. As aisku sutikau ir vos 15 minuciu pavelavusi (del to, kad nepaziurejau kiek valandu yra ir labai stengiausi graziau pasipuosti rolleyes.gif ) atlekiau. Pravaiksciojom kokias 2-3 valandas, o paskui dar nakti per ICQ kokias 5 prasnekejom. Kita diena pasikviete pas save filmo paziureti, paskui per nakti vel plepejom, kita diena su drauge i svecius uzejom, nes netoli mano mokyklos gyveno, o paskui kasdien pradejom matytis. Vasara kartu isvaziavom pas jo tevus atostogauti. O ten jau buvo visokiu ciudu, nes jo mama netikejo, kad sunus gali drauge parsivezti, tai labai siule man namo vaziuoti, bet negi as dabar viena kaune sedesiu? Tai po kokios savaites siulymu susitaike su tuo, kad pasiliksiu ilgesniam laikui smile.gif (bet pagalvoju, nagla merga buvau rolleyes.gif ). O vasaros pabaigoje maniskis pasake, kad dabar atskirai gyventi jau kaip ir zingsnis atgal butu, tai persikrauste jisai pas mano tevus. Po pusantru metu nuo draugystes pradzios susituokem smile.gif Ir dabar jau is viso 3.5 metu kartu, kolkas dar neatsibodo, planuojam leliuka kita rudeni pradet rolleyes.gif , ziuresim kaip toliau bus.
Atsakyti
Pamirsau dar parasyt, kad po kokiu metu vyras prisipazino, kad kai pirma karta susitikom, as jam visai nepatikau, bet paskui matyt persigalvojo smile.gif
Atsakyti
QUOTE (fukuotukaf @ 2003 12 09, 19:29)
Pamirsau dar parasyt, kad po kokiu metu vyras prisipazino, kad kai pirma karta susitikom, as jam visai nepatikau, bet paskui matyt persigalvojo smile.gif

Arba įprato laugh.gif laugh.gif laugh.gif
Atsakyti
Arba perkalbejau naktim per ICQ kalbedama biggrin.gif
Atsakyti