Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip ir kur susipažinote su antrąja puse?

sveikutes, pasipasakosiu ir as ax.gif 4u.gif
taigi, visi zinom, internetas - visagalis biggrin.gif ten ir susipazinau su savo mylimuoju wub.gif is pradziu vis dazniau ir dazniau susirasinedavom, tiesa kaip atrode jis dar nezinojau nes atsiunte tokia nuotrauka kurioje jo veido beveik nesimate biggrin.gif doh.gif visgi issiaiskinom kad jis is to pacio miesto kaip ir as smile.gif (tik tuo metu as dar mokiausi mokykloje o jis jau studijavo vilniuje). Tik buvo viena beda, tuo metu jis turejo panele.. Bet kaip bebutu keista, negaledavom atsiplesti nuo kompiuterio, vis kalbedavom per naktis, o jei jis nebudavo prisijunges, vis laukdavau jo.. smile.gif Taciau vienu metu jis dingo ir musu bendravimas nutruko. . Po kazkur puses metu, jis vel pasirode, pasipasakojo kad nebeturi paneles ir vis galvoja apie mane blush2.gif Todel nusprendeme susitikti, nors tai ivyko tik is antro karto, nes ta pirma karta jis susirgo gripu. Ta susitikima prisimenu kaip siandien, atrode sirdute issoks is krutines wub.gif Nuo tada bendravome dar daugiau ir negaledavom vienas kito pamirsi. Kadangi as buvau 12oje klaseje, negalejome daznai susitikti, taciau mano mylimasis vis skubedavo parvaziuoti pas mane kiekviena savaitgali nors mus skyre virs 200km thumbup.gif (ir is kur tiek kantrybes turejo biggrin.gif ). Baigusi 12ta klase istojau studijuoti i Vilniu. Tada jau dziaugsmas liejosi per krastus, galedavom kiekviena diena susitikti o savaitgaliais pasilikdavau pas ji bendrabutyje. Dar po metu, kai jis baige studijas, turejo issikraustyti is bendrabucio, todel apsigyvenome kartu bute smile.gif taip dar po metu draugystes mano pirsta puosia suzadetuviu ziedelis wub.gif wub.gif stai kokia musu istorija thumbup.gif
Atsakyti
Su saviskiu susipazinau internete smile.gif taigi visai neromantiskai
Atsakyti
o mes stotyje susipažinom 4u.gif matot buvom kaimo vaikeliai į mokiklėlę autobusais važinėdavom 10klasei kai buvau autike naujokas atsirado, toks įdomus garbanius galvoju visai nieko . viena diena važuojant namo ji nužiūrinėjau o jis pagavo mano žvilgsnį. pažaidėm katę ir pelę... bandžiau drauge išmest kur šalia sėdėjo tikėjaus kad prieis bet toji nesileido tai ta diena nesusipažinom. kita diena mačiau jį su draugais po stšoti bevaikštant tai labai apsidžiaugiau draufgę pamačius ir pabėgus nuo jo akiračio ax.gif na po to draugės davė limita 2 savaitės arba patiužkalbinu arba jos. paskutine limito dieną vaikščiojom po stotį ir dairomės o jis stoties pastate sėdėjo, draugė pamatė o aš dar nemačiau kai stūmė m,ane i tą stotį vos neišsitiesiau jamn klaip kilimėlis po kojom biggrin.gif saztsisėdau šalia sakau labas aš gintarė ( beje kai jaudinuosi mėgstu greitakalbe įjungti) ką? iš trečio klart suprato ka sakau 4u.gif na susipažinom nuo tada ir neatlipom ax.gif

gal jau ir ne pati romantiškiausia ta mano istorija bet bent yra iš ko pasijuokti ir turėsim ką anūkams papasakoti wub.gif
Atsakyti
O mes pažįstami buvom jau nuo mažų, mažų dienų ... Mokėmės vienoje mokykloje, gyvenome šalimais, turėjom tuos pačius draugus .. Kai man buvo 16 metų pradėjome draugauti, ir iki šiol esame kartu .. wub.gif karts nuo karto pagalvojam jau ir apie vestuves ... wub.gif blush2.gif
Atsakyti
O mes susipažinom kariuomenėj. Aš buvau tiesiog naujokė, o jis tas, kuris vadovauja smile.gif
o dabar abu tarnaujam ir gerai smile.gif
Bet kažkaip taip jau išėjo, nors iš pradžių net mintis kilus nebūtų lotuliukas.gif
Atsakyti
NA o as susipazinau gal keistomis aplinkybemis...Buvau tuo metu Palangoje, ir kaip tycia mano sim kortele uzsiblokavo, zodziu sugedo ir neimanoma buvo ja nautotis..Tai gi ieskojau naujos korteles bet nei viena parduotuve jos neturejo, kol galiausiai uzsukau i viena ir radau bet buvo 3 kart brangesnis, na ka nusipirkau nes man labai reikejo..O po keliu savaiciu parase nepazystamoji, tai pamaniau kad viena sena drauge raso o pasirodo kad ne.. Tai ir pradejom bendrauti, o paskui pasiuliau susitikti.Nors gyvenau vilniuj o ji Jonavos raj. Nuvykes ten susitikom, pabendravom ir ka per pirmaji susitikima gavau ir bucinuku saldziu... BEt susitikimas truko neilgai nes man reikejo speti i paskutini traukinuka i Vilniu.. Tai vaziuodamas namo galvojau apie ja ir nuprendziau nelaukdamas kito susitikimo pasiuliau draugyste. Draugavom per atstuma kelis metus o paskui apsigyvenom kartu, o dar po keliu metu susituokem smile.gif Dabar laimingai susituoke esam jau 4 menesius smile.gif Na speju kad tai likimas mus suvede... Ir labai labai ja tebemyliu, mylejau ir mylesiu 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Balta-akis: 15 sausio 2010 - 10:38
Na o mes tai susipažinom organizuodami vieną renginį kartu. Vienas kitam nė nekritom į akį. O tada tas laikas kai studijuoji ir ieškaisi kuo arčiau universiteto ir kambariokų, tai aš pas jį ir atsikrausčiau... T.y. atsikraustė pirma mano katė, paskui aš, o po poros savaičių jau ir susikukavom. Be jokių ilgų draugysčių... Mus suvedė buitis, kai kitus išskiria smile.gif)
Atsakyti
susipazinom parduotuveje, dirbau rudeni kasininke, jaunas aukstas, blondininis vaikinas vis uzsukdavo i mano kasa , vis pakviecia i kina, kviecia kavos, meluoju jam savo amziu doh.gif +2metais, kad atstotu. Bet mmm, sadainiukas, na, bet 5metais jaunesnis!!!
karta, jo draugas atejes apsipirkti uzsimine, kad turi pazistamu vienam klube,nutariau duot savo numeri/paprasyt ju numerio, pasiteiraut del darbo...o tas jo draugas perdave mano numeri tam blondinui doh.gif
kita diena sulaukiu skambuci, meluoju, kad turiu vyra doh.gif , po 3men sulaukiu skambucio,ryzausi, susirasem skaipu.. ir susitike nutarem viens kito nepaleist,.. g.gif bigsmile.gif be galo mielas, nuosirdus, .. stebejau ilgai, nemanau, kad esu jam pramoga.. g.gif bet ir negaliu leist sau isimylet ji be proto.. g.gif
tik matomes..karta i sav. unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mylinti...: 18 sausio 2010 - 12:31
Mano istorija, taip pat nėra romantiška.. Supažindino mus mano ex( ne pats geriausias variantas biggrin.gif) draugai buvo jie...
Kažkur 10 ar tai 11 klasėje, simpatiškas vaikinukas buvo, nusišypsodavau, pasilabindavau..per visokius vakarėlius pakalbėdavom, tapom draugais.Praėjo kažkiek laiko išsiskyriau su savo ex (dėl visiškai kitokių aplinkybių), o mes su juo toliau bendravom..Susitikdavom, susirašydavom, ir kažkaip po dviejų metų bendravimo, kažkaip viskas susiklostė savaime... blush2.gif
Atsakyti
Mudu susipazinome universitete, 1kurse, toje pacioje grupeje ax.gif
Atsakyti
mes irgi internetu rolleyes.gif gaila kad taip nes kas paklausia tai kazkaip... smile.gif kazkada uzkalbinau ji pabendravom ir baigesi.. po kiek laiko tik vel pradejom susirasineti ir susitikom.. o tada jau nepaleido nuo tos dienos kiekviena miela diena atvaziuodavo nors is pradziu ir nelabai noredavau thumbup.gif
Atsakyti
brangioji atejo pas mane praktikuotis i firma su studentais. dar neapsizenyjom, bet cia tik keleto menesiu klausimas smile.gif
Atsakyti