Įkraunama...
Įkraunama...

"Seksas ir miestas"

Na ką, šiandien 21.30 per LNK žiūrim "Sekso ir miesto" pirmą filmą? drinks_cheers.gif
Atsakyti
Seniai beturėjau toki gera vakarą. lengvas filmas, apie moteriškus dalykus wub.gif atrodo ziuretum ir ziuretum. Tos 3 valandos visai neprailgo
Atsakyti
Abu filmai tai lengvam ir smagiam laisvalaikiui, nu bet serialas tai super buvo, ziurejau gal tris kartus. Praeina kazkiek laiko ir vel isijungiu smile.gif
Atsakyti
Vis neprarandu vilties rasti serijas lietuviškai, gal kuri nors turite?
Atsakyti
Neturiu. Tik angliškai. Ir tai gal 3 serijų trūksta. Na bet nėra to blogo, kad neišeitų į gera - šiokia tokia pažanga anglų k. pasijautė nuo žiūrėjimo ax.gif
Atsakyti
Labai patiko ir serialas ir filmai. wub.gif Neseniai vel perziurejau seriala (ne visai nuo pradziu) per Sony Entertainment rusu kalba. Kiek daug bendro randu savyje su visom dalyvem. Per viena interviu Kim Catrall pasake kad siame seriale visos keturios herojes yra kaip vienos moters sudetines dalys, kad ta pati moteris ryte gali buti kaip Miranda, diena kaip Sarlote, vakare kaip Kere, nakti kaip Samanta ir atvirksciai. Man asmeniskai is visu ju maziausiai patinka ir daznai erzina Sarlote, o as pati save tapatinu su Miranda ir Kere. Vaiku klausimu esu kaip Kere. cool.gif Prisimenu kaip jos Petrovskis paklause ar ji noretu tureti vaiku, ji pasimete ir paskui pati viena pati susimaste kad jeigu artejant 40-meciui ji dar neturi vaiku tai argi jeigu butu didelis poreikis ji jau nebutu ju turejusi?
O labiausiai kabina ta nuosirdi moteriska draugyste, smile.gif cia pavyzdys kaip galima puikiai sutarti nors pas visas daznai labai skirtingos gyvenimiskos situacijos. smile.gif Kere ir Samanta daznai suartina mada, Samanta su Miranda panasios savo cinisku neidealizuotu poziuriu i gyvenima, Kere su Sarlote labiau romantiskos, panasios savo jautrumu, Sarlote su Miranda sieja tai kad jos abi mamos, zodziu tarp visu yra kazkiek bendrumo bet vistiek visos skirtingos. Man patiko Keres mintis tada kai kazkas pavoge jos batelius pas draugus ir jos ta buvusi drauge istekejusi vaiku mama pasisaipe is jos islaidu batams: "Ar su amziumi mes prarandame sugebejima priimti kitus tokius kokie jie yra?"
Atsakyti
Supratau kodel mane Sarlote erzina, ji man primena moters tipa is filmo Stepford Wives. biggrin.gif

Atsakyti
Manęs Šarlotė nerzina smile.gif Atrandu jos bruožų savyje 4u.gif
Atsakyti
Man jos visos savaip žavingos smile.gif Jau pasiilgau filmų, reikės kokį laisvą vakarą pažiūrėti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Amžina studentė @ 2012 09 12, 19:26)
Manęs Šarlotė nerzina  smile.gif Atrandu jos bruožų savyje  4u.gif

O kokiu bruozu savyje atrandat? smile.gif As va su Kere panasi kaip ir minejau vaiku klausimu, ir del vestuviu, as lygiai taip pat bijojau vestuviu, bijau prarasti savo laisve, kad reikes gyventi pagal kazkokius visuomenes primestus standartus (primenat scena Sex & theCity2 kai Kere pasake kazkokiai porelei kad jie su Sauniuoju neplanuoja tureti vaiku, ir tos moters reakcija buvo "tai jus taip ir liksit...? dviese...?" o Kere pakomentavo "ji sureagavo taip tarsi as buciau pasakiusi kas Santaklausas neegzistuoja" biggrin.gif ), nuosirdziai, niekada nesupratau merginu kurios net spirga kaip nori isteketi wub.gif uztai ir Sarlotes tas deklaravimas visiems kad va dabar ji ieskos vyro uz kurio turi isteketi, kad butinai gyventi taip ir nekitaip, tie jos standartai, tas naivumas, kaip cia pavadint, "skystumas" kazkoks cool.gif Manau zmones patys sau pasidaro problemu susiplanuodami ka jie gyvenime privalo "tureti" kad butu laimingi. Bet Sarlote kaip moteris labai grazi, turbut pati graziausia is ju visu, nuostabios figuros, graziu manieru, moteriska, svelni, labai graziai rengiasi, tai savybes kurios man joje labai patinka. smile.gif

Cia scena kurioje Miranda pasako Sarlotei kad ji laukiasi, o Sarlote kaip tik niekaip nepastoja:
http://www.youtube.c...h?v=o1IC6wkBfpw
sutinku su vieno is komentatoriu zodziais:
"god. charlotte is such a bitch in this episode. I mean, I know you want a baby but seriously, miranda's your best friends. Stop acting like a baby and support her."
Tikrai sioje vietoje ji neislaike draugystes egzamino, parode kad jos naguciai i save riesti.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Hiver: 14 rugsėjo 2012 - 10:15
Nerealus serialas. Tikrai ne vieną kartą žiūrėjau, ir tik šiemet kažkaip atkreipiau dėmesį, kiek jau metų jam - nes labai užkliuvo Kerės nemokėjimas naudotis mobiliu telefonu (serijoj kur Miranda gimdė).
Atsakyti
''Sex & the City'' turbut mano labiausiai pasiilgtas serialas ever. Gaila, kad nei viena televizija neapsiima jo kartoti nuo pradziu. Nerealus serialas thumbup.gif: kartu su ''Aly Mcbeal'' ir ''Friends'' ...ziureti galima ne viena ir ne du kartus.
Atsakyti