Įkraunama...
Įkraunama...

RESERVED

QUOTE(AgnėM @ 2007 05 23, 14:22)
nu po kiek laiko visos pasiplauna tos spalvos  4u.gif

tavo avataras labai gražutis  wub.gif  wub.gif  wub.gif  wub.gif

nu ten netai, kad truputi... ten visai... pvz. striuke buvo chaki spalvos, tapo smelio...

dekui uz komplimenta! 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(jurga_m @ 2007 05 25, 10:10)
Na, nežinau kaip jums,bet man tai visose parduotuvėse pirkti megztukai veliasi, ypač jei sudėtyje yra vilnos. Manau, kad viskas priklauso nuo kainos,nes kai kaina yra apie 100Lt, tai tada ir ypač didelės kokybės nereikia tikėtis.  mirksiukas.gif 4u.gif

na nelabai sutinku su tavo nuomone... nes kazkada kai Vilniuj Didziojoj g. buvo Espirit'o parduotuve nusipirkau balta megstuka su lamos vilna, toks labai fainuoliskas ir minkstutis... tai neuztenka, kad jis man normaliai pakainavo, tai dar ir jo prieziura atsiejo nemazai, nes ji nesdavau valyti. o blogiausia tai, kad po kiekvieno valymo jis pilkedavo... taip kad nevisad kaina lemia kokybe... 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo pop_mama: 25 gegužės 2007 - 09:39
vyras turi keleta megztuku ir marskiniu sportinio stiliaus - visi puikios kokybes, labai gerai nesiojasi. Taip pat turi kelnes, kuriomis irgi labai patenkintas.
As apie moteriskus turiu siek tiek kitokia nuomone - turiu sijona, tai po dvieju uzsidejimu (!!) visas nuejo burbuliukais, turiu megztuka labai aptempta, tai tas neblogai nesiojasi, bet kitas toks sportinio stiliaus - irgi visas juodai nusiburbuliavo gal per kokia savaite, praleista Palangoje. Pirkau tokia vasarine maikute ruzava, tai siaubingai nubluko po kokiu poros skalbimu ir nusiburbuliavo. Tai vyrui vis dar perkame, o as jau nebe.
Atsakyti
QUOTE(storaboba @ 2007 05 25, 12:58)
vyras turi keleta megztuku ir marskiniu sportinio stiliaus - visi puikios kokybes, labai gerai nesiojasi. Taip pat turi kelnes, kuriomis irgi labai patenkintas.
As apie moteriskus turiu siek tiek kitokia nuomone - turiu sijona, tai po dvieju uzsidejimu (!!) visas nuejo burbuliukais, turiu megztuka labai aptempta, tai tas neblogai nesiojasi, bet kitas toks sportinio stiliaus - irgi visas juodai nusiburbuliavo gal per kokia savaite, praleista Palangoje. Pirkau tokia vasarine maikute ruzava, tai siaubingai nubluko po kokiu poros skalbimu ir nusiburbuliavo. Tai vyrui vis dar perkame, o as jau nebe.

vyriski marskiniai ir maikes, tai tikrai gerai nesiojasi...
Atsakyti
Pries metus vaiksciodavau vos ne nuo galvos iki koju apsirengus RESERVED,beto esu turejus keliata rankinuku is sios paruotuves.Mano isvados:medziaginiu rankinuku ir trikotaziniu maikuciu spalvos lb greit nusiplauna nusitrina,o va brizdiukai gerai laiko,paltukas normaliai,o triusikeliai thumbup.gif
Draugas iki siol Reserved laiko savo megstamiausia parde-pripazystu,kad vyrisku lb graziu ten dalykeliu yra,kai nueinam,tai prisiimam po 10-12vienetu matuotis,paskui kokius 3-4 nusiperkam thumbup.gif
Atsakyti
Aš nieko iš Reserved neturiu, bet vyras yra pirkęs bliuzonų, marškinių ir kelnes, tai kokybe visai patenkintas - nei burbuliavosi, nei nusiskalbė, nei spalvą pakeitė biggrin.gif.
Atsakyti
Manau, kad sio tinklo produkcija yra tikrai kokybiska
Atsakyti
Turiu sijoną iš šios parduotuvės, neblogai nešiojasi, maikutės - nelabai, greit išsitampo. Šiaip rūbelių modeliai man labai thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
Mane puikiausiai tenkina reserved rubu kaina, kokybe, stilius smile.gif turiu keleta marskineliu, maikuciu, megztuku (puikiausiai pastarieji skalbiasi...ko nepasakysi apie visokias Vero Modas ir pan.), rankinuku...
Vyras mano nekencia parduotuviu, bet Reserved mielai lankosi - beveik visi jo marskiniai is ten, turi kelnes, kasdienio stiliaus svarka...
Man ten patinka 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(linuoskytej @ 2007 05 25, 19:35)
Manau, kad sio tinklo produkcija yra tikrai kokybiska

thumbup.gif .Kokybe nesiskundžiu nei aš, nei vyras
Atsakyti
perku is sio parduotuviu tinklo, tikrai esu patenkita 4u.gif
Atsakyti
Aš turiu švarkelį ,kelnes ,bliuskutę ir dar rankinę ten pat esu pirkusi ax.gif vyras taip pat ten perka ax.gif kokybe,tai mes nesiskundžiame schmoll.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo estrella: 26 gegužės 2007 - 20:27
pirkau kelnes - tai l prastos kokybes, apsivele iskart.
vyra spirko ne vienus dzinsus geri. vasarines kelnes geros, marskiniai - geri.
svarkas velvetinis , nu tokia pusetina kokybe. nera akivaizdziai blogas, bet ir kokybisku nesivercia liezuvis vadinti...
Atsakyti