Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip mesti rūkyti?

Meciau rukyti 2011.07.02, jau kaip ir metai greitai. Mesti rukyti reikia Tikrai uzsinoreti, kai tikrai noresi, jau kaip ir puse darbo padaryto. Prie metimo rukyti ejau ilgai, apie pora menesiu, moraliskai save bandziau prie tuo pripratinti. Pirma karta pries 7 metus meciau rukyti gana lengvai, suzinojau apie nestumo ir viskas. Vaikas tai yra vienas is veiksmingiausiu budu mesti rukyti. O ka daryti tiems kurie kol kas ne pastojo, arba net ne planuoja daugiau pastoti? Vat ir as praeitais metais susiduriau su problema del metimo rukyti, kam tik isvis vel buvau pradejus rukyti. Trumpai: kelinta ryte jus kisate cigarete sau i burna, aisku vietoje pusryciu kartu su kava, na dauguma is Jusu smile.gif Pabandykite kiekviena diena pirma cigarete pradeti rukyti kuo veliau. PVZ. Ne prie stalo su kavka, o jau isedus i automobili pakeliui i darba. Uz pora dienu pirma cigarete pradekite rukyti darbe. Dar uz pora dienu apie12 val. ryte. Ir tai toliau. Ateis diena kad pirma cigaret Jus surukysite vakare. Taip rukykite savaite. O ten jau mazai reikes suvokti, kam isvis ja kisti i burna. P.S. Vietoje cigareciu dar pirkdavau pakeli saulegrazu keptu, nes per baliu, ypac kai balius buvo po dvieju savaiciu nuo metimo rukyti pilnai, labai sunku ziureti kaip kiti vartodami alu gali parukyti, o tu ne. Tada as istraukiau saulegrazas ir vualia, visi rukanti, su manim puse vakaro ne ruke , o semkas mano valge smile.gif Ir kaip zinoma po semku labai nuskanu rukyti, griauzia gerkle. Labai noreciau kad kam nors mano patirtys butu aktuali:D
Atsakyti
Aš, jau kaip ne pirmą kartą metantis, sugalvojau būdą kuris mane motyvuotų, o prireikus primintų, kodėl mečiau rūkyti. Nes buvau metęs ir perskaitęs "Lengvą būdą" ir savo jėgom, tačiau kažkodėl vistiek grįždavau prie rūkymo ;/ Kad tai nebe pasikartotų sugalvojau susikurti blogą, kuriame rašyčiau savo mintis. Jau praėjo daugiau nei mėnuo, nuo šio mano bandymo mesti ir jaučiuosi tikrai gerai, kančios žymiai lengvesnės, nei būdavo ankščiau, o ir mečiau, nelaukęs kol baigsis visi "darbai". Jei kam įdomu paskaityti - http://www.mesti.lt
Tikiu, kad visi gali rasti savo būdą mesti, gal kitam užteks išlieti jausmus ant popieriaus.
Atsakyti
As taip pat vis pagalvoju,kad jau pats laikas mesti rukyti.. Taciau,visada randu priezasti kodel dar "ne tas laikas"..
Atsakyti
Vyras sake " mesk rukyti - mašina nupirksiu " ( rukymo stazas nu labai ilgas sad.gif)
Meciau biggrin.gif Tada gavus masiną pusę metų dar girdėjau "nu kas galėjo pagalvoti, kad va taip ims ir mes " biggrin.gif jau 3 metai ni,ni biggrin.gif
Atsakyti
sveikos. prarukiau savo vienu graziausiu jaunystes 10 meteliu, dabar greit bus pora metu ( bigsmile.gif ) kai neberukau. Tiesiog pastojus iskart meciau, o poto ir reikalo nebebuvo, tai tikrai labai dziaugiuosi del to. Bet dabar susiduriau su tokia problema, na gal ne problema, bet tiesiog situacija, kad buvau pakviesta i baliuka, ten praktiskai nieko nepazinojau tik pora merginu, tai gavau toki soka - visos ruko doh.gif na man tai dzin, rukykit, bet esme tame, kad as kaip jau neberukanti tai gavosi taip kad jau ne prie chebros doh.gif anksciau kazkaip visada gi jei ateini i nauja kompanija, tai prie cigaretes labiau susibendrauji, atsiranda kazkokiu bendru temu, na greiciau issirutulioja bendravimas, o dabar gavosi taip, kad lyg ir pradejau bendraut su viena, ji man po keliu minuciu siulo eit parukyt, o kai atsisakau ji mane palieka ir eina ieskotis sau kompanijos doh.gif na aisku pabendravau ir su viena ir su kita, bet pastebejau rysku skirtuma, kai rukancioj kompanijoj pasijauti nesavas doh.gif o dar jei stovi grupele ir ruko, tai prie ju stovet ir uostyt dumus vien tik tam kad "pabendrauti" tai irgi nesinori.
iki siol puikiai pamenu kaip uzikabinau rukyt, tai vat irgi panasiai. pakeiciau mokykla tai vien tam kad pritapciau prie klases "fyfu" eidavau su jom rukyt, bet samoningai netraukdavau, kol viena pastebejus sako tu netrauki doh.gif tai vat ir pradejau mokintis traukti, kad neatrodyciau kvailai. aisku dabar tai jokiais budais taip vel nesielgciau
Atsakyti
jei abejojate mesti rukyti ar ne- padesiu apsispresti(o gal neverta asmeniskai Jum's mesti rukit)..
apsisprendusiam mesti rukyti padesiu tai igyvendint.

psichologines konsultacijos , sprendimai: ivairiausiu problemu ir bukliu(gyvenimo prasmes,nerimas,apsisprendimo klausimai,baime,nepasitikejimas, ir t.t.)..konsultuoju sportininkus ,siekiancius geresniu rezultatu
konsultacijos metoda parenku individualiai(tiesiog pasikalbesim,vidines vizualizacijos,hipnoze..ir t.t.).
konsultacijos ir sesijos NEMOKAMI
privatus kabinetas Kauno centre.
Tel.pasiteiravimui darbo val.: + 37065784799 Povilas
...Skambinkite,pasidomekite,issispresite tai ,kas Jum's trukdo!Nemokamai!!
Atsakyti
Tam kad mesti rukyti reikia pastoti arba susirgti...veikia 100%jei tuo metu mesit rukyti ilgai negrysit...As buvau metusi ta zaraza ne viena karta bet vis sugryzdvau...O dabar va susirgau ne juokais vakare pagalvojau "siandien nerukiau ir nenoriu" Sekancia diena vis dar bloga "Nenoriu rukyti" Trecia diena savijauta gereja "Gal parukyti" vakare daug apmastimu "kam man to reikia"
Ketvirta diena savijauta geresne jegu atsirado " net netraukia" Bandziau savo vyra ikalbeti mesti rukyti nera sansu pleistrus metus laiko klijavom, kol mano kantrybej atejo galas. Matyt vyrai silpnesni yra. As nemoku taip kaip kiti cia raso, po truputi mazinti...Mano manimu pats geriausias budas viena diena padedi taska. Ir uzverti ta byla. 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo tanler: 30 lapkričio 2012 - 23:34
Va as buvau nescia 2kartus,nieko nepadejo... Pradejau rukiti nuo 17m. Dabar man 26m ir niekaip negaliu mesti. Ir nestumas nepadejo... Pagalvoij buna"kiek pinigu siam sudui reikia ismesti"...
Atsakyti
oi tas rukymas,varo ne viena is proto verysad.gif
Esu rukanti jau n-metu,bandziau mesti kelis kartus,bet veltui.Siuo metu surukau iki 5 cigareciu per diena,nedaug,bet ir tu paciu nesugebu atsisakyti.Galiu laisvai buti nerukanciuju kompanijoj,nepanikuoju jei pusdeni negalesiu parukyti,bet tada turiu kazka dirbti,mano beda,kad sedint namie neisivaizduoju kaip neparukyti,kvaila,bet taip yra...
Kad visiskai atsisakyciau sio zalingo yprocio man deretu kazkur keliauti arba kazka veikti,bet juk tai neimanoma,juolab,kad siuo metu esu bedarbe,atrodo tereikia tiek nedaug,bet neistengiu.Turbut aplinkiniai mano,kad esu silpna,bet meginsiu yrodyti pirma sau,kad as tai galiu,kad esu stipresne uz cigarete ir nuo rytojaus neberukyti rolleyes.gif
Atsakyti
Rukyti pradejau kai buvau paauglis, didele itaka padare draugai, bet dabar supantu kad ne jos turiu kaltint kad paemiau ta susikta cigarete i rankas, o tik pats save... pats ja pasiemiau i ranka, idejau i burna ir prisidegiau... pirmas ispudis buvo niekos, tas slikstus skonis, sudinas kvapas ir apsvaigita galva... nepatiko, bet kaip kiekvienas paauglis turejau savo problemu su tevais ir mokslais, o cigarete tapo mano didziausias draugas... kai esi vienas, gyvenimas susiktas, aplinkui tik problemos - cigarete buvo mano paskutinis issigelbejimas... uzrukai ir nusiramini, 3 minutes relaxo, pamirsti apie viskas tik jauti dumo kvapa, kuris su laiku pasirode visai nieko....
praejo keleri metai ir priklausomybe vis stiprejo, be cigaretes negalejau istverti nei dienos, veliau ir valandos, ir dar tas rytinis ritualas - kava ir ciagarete itrauke mane su galva i rukymo procesa... o geltoni dantis, smirdantis drabuziai, blogas kvapas is burnos tapo mano kasdenybe... i rukyma ziurejau kaip i viena is didziausiu malonumu, nes tik rukymas galejo mane atpalaiduoti, suteikti ramybes nors mazai akimirkai...

o dabar kazkokiu neitikenu butu supratau, kad rukimas ne malonumas, ne mano issigelbjimas nuo problemu, o mano didziausia problema, tad nutariau mesti rukyti, bandziau ir plestrus, ir knyga skaityti, ir audio irasus klausiti, dar draugai is uzsenio atveze tabletes, visi sie budai padejo, bet neilgam, buvo tarpas kai nerukiau net 7 menesius, ir man tai buvo maza pegale, bet vis vien grebiausi cigaretes... negaliu pilnai atsisakyti to rukymo prozeso "ranka-burna" , akimirkai tai uzchipnatizuoja...

o neseniai perskaiciau kelis straipsnius apie el, cigaretes, sudomino, bet kazkaip dar nesiruosiu pirkti, nes nezinau kas per dalykai, niekada rankoje neturejau...

noriu paklausti, ar jums el, cigarete suteike galimybe atsisakyti paprastos cigarets?
Atsakyti
QUOTE(JasiusKazmauskas @ 2013 04 29, 18:48)
Rukyti pradejau kai buvau paauglis, didele itaka padare draugai, bet dabar supantu kad ne jos turiu kaltint kad paemiau ta susikta cigarete i rankas, o tik pats save... pats ja pasiemiau i ranka, idejau i burna ir prisidegiau... pirmas ispudis buvo niekos, tas slikstus skonis, sudinas kvapas ir apsvaigita galva... nepatiko, bet kaip kiekvienas paauglis turejau savo problemu su tevais ir mokslais, o cigarete tapo mano didziausias draugas... kai esi vienas, gyvenimas susiktas, aplinkui tik problemos - cigarete buvo mano paskutinis issigelbejimas... uzrukai ir nusiramini, 3 minutes relaxo, pamirsti apie viskas tik jauti dumo kvapa, kuris su laiku pasirode visai nieko....
praejo keleri metai ir priklausomybe vis stiprejo, be cigaretes negalejau istverti nei dienos, veliau ir valandos, ir dar tas rytinis ritualas - kava ir ciagarete itrauke mane su galva i rukymo procesa... o geltoni dantis, smirdantis drabuziai, blogas kvapas is burnos tapo mano kasdenybe... i rukyma ziurejau kaip i viena is didziausiu malonumu, nes tik rukymas galejo mane atpalaiduoti, suteikti ramybes nors mazai akimirkai...

o dabar kazkokiu neitikenu butu supratau, kad rukimas ne malonumas, ne mano issigelbjimas nuo problemu, o mano didziausia problema, tad nutariau mesti rukyti, bandziau ir plestrus, ir knyga skaityti, ir audio irasus klausiti, dar draugai is uzsenio atveze tabletes, visi sie budai padejo, bet neilgam, buvo tarpas kai nerukiau net 7 menesius, ir man tai buvo maza pegale, bet vis vien grebiausi cigaretes... negaliu pilnai atsisakyti to rukymo prozeso "ranka-burna" , akimirkai tai uzchipnatizuoja...

o neseniai perskaiciau kelis straipsnius apie el, cigaretes, sudomino, bet kazkaip dar nesiruosiu pirkti, nes nezinau kas per dalykai, niekada rankoje neturejau...

noriu paklausti, ar jums el, cigarete suteike galimybe atsisakyti paprastos cigarets?


nepirk tos cigaretes,as pries metus nusipirkau ir dar iki siol guli nenaudojama. Atidariau viena filtro pakuote ir viskas... galiu pasakyti toks jausmas kad rukai popieriu,dumas sausas ir tikrai neskanus....beje nesu girdejus dar nei vienos tikros istorijos kad kazkam ta elektronine cigarete padejo mesti rukyti,tai kad isvadas daryk pats doh.gif
Atsakyti
elektronine cigarete nepades mesti rukyti,ji tik pades pinigu sutaupyti
Atsakyti