Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip mesti rūkyti?

QUOTE(tanler @ 2012 12 01, 01:32)

Tam kad mesti rukyti reikia
pastoti arba susirgti...veikia 100%jei tuo metu mesit rukyti ilgai negrysit..


100% netiesa.
Atsakyti
QUOTE(Renata_Bo @ 2013 08 10, 14:51)
100% netiesa.

Mano rukymo stazas jau 21 metai,neskaitant keliu pertrauku.Pagimdziusi dukrele buvau metusi metams ir keliems menesiams,bet nelemta minute uzsirukiau "nervams nuraminti" ir buvau isitikinusi,kad tai bus tik ta viena cigarete.Deja...Nuo pat tos akimirkos,jau kokius 12 metu,diena is dienos galvoju kaip mesti rukyti.Isbandziau viska metimui rukyti,ka tik imanoma gauti Lietuvoje.Nepadejo.Kiekviena diena kovoju su savo sazine,gedos ir kaltes jausmais-gaila pinigu,sveikatos,isivaizduoju kaip smirdziu nerukantiems ir savo dukrai,kai ja buciuoju,o ji ziuri i mane smerkianciu zvilgsniu... verysad.gif ir nekenciu saves uz tai,kad iveikusi nemazai sunkumu gyvenime,esu visiskai bejege pries savo priklausomybe kazkokiai smirdanciai ir zudanciai lazdelei.Stai ir siandien atsiplesiau paskutini pokeli po kurio neberukysiu.Tik jis jau koks 100 kazkelintas... verysad.gif Gal sikart Dievas pades ir sekme aplankys... g.gif
Atsakyti
Kaip mesti rūkyti?

Nepirkti cigarečių.
Atsakyti
Atsakymas į klausimą "Kaip mesti rūkyti?" yra "Metimo būdu".
Papildyta:
QUOTE(juratka643 @ 2013 08 10, 19:56)
Mano rukymo stazas jau 21 metai,neskaitant keliu pertrauku.Pagimdziusi dukrele buvau metusi metams ir keliems menesiams,bet nelemta minute uzsirukiau "nervams nuraminti" ir buvau isitikinusi,kad tai bus tik ta viena cigarete.Deja...Nuo pat tos akimirkos,jau kokius 12 metu,diena is dienos galvoju kaip mesti rukyti.Isbandziau viska metimui rukyti,ka tik imanoma gauti Lietuvoje.Nepadejo.Kiekviena diena kovoju su savo sazine,gedos ir kaltes jausmais-gaila pinigu,sveikatos,isivaizduoju kaip smirdziu nerukantiems ir savo dukrai,kai ja buciuoju,o ji ziuri i mane smerkianciu zvilgsniu... verysad.gif  ir nekenciu saves uz tai,kad iveikusi nemazai sunkumu gyvenime,esu visiskai bejege pries savo priklausomybe kazkokiai smirdanciai ir zudanciai lazdelei.Stai ir siandien atsiplesiau paskutini pokeli po kurio neberukysiu.Tik jis jau koks 100 kazkelintas... verysad.gif Gal sikart Dievas pades ir sekme aplankys... g.gif

Jūs nenorite mesti rūkyti, viską išbandėte tik tam kad nuraminti savo sąžinę "Aš negaliu, bet išbandžiau viską". Kai tikrai norėsite nesti rūkyti, tiesiog, numesite, čia ir dabar o ne nuo kito pakelio ar nuo rytojaus. Dabar jūs tiesiog dar norite rūkyti.
Atsakyti
QUOTE(giedruole @ 2013 08 18, 17:19)
Kaip mesti rūkyti?

Nepirkti cigarečių.



narkomanams sunku nepirkti dozes ;D juk kiekvienas rukantis jau skaitosi narkomanu ;/

QUOTE(Apus @ 2013 08 19, 14:30)
Atsakymas į klausimą "Kaip mesti rūkyti?" yra "Metimo būdu".
Papildyta:

Jūs nenorite mesti rūkyti, viską išbandėte tik tam kad nuraminti savo sąžinę "Aš negaliu, bet išbandžiau viską". Kai tikrai norėsite nesti rūkyti, tiesiog, numesite, čia ir dabar o ne nuo kito pakelio  ar nuo rytojaus. Dabar jūs tiesiog dar norite rūkyti.



turiu pazistamu zmoniu kuriems tiesiog patinka pats rukymo procesas, nors jie zino kaip tai kienkia, bet vis vien ruko, jiems tai teikia malonuma....

QUOTE(Renata_Bo @ 2013 08 10, 13:51)
100% netiesa.



kai kam pavyksta taip
Atsakyti
Sveikos. Gal netycia zhinote kaip pasirinkti nicorette pleistra? Kad nebutu perstiprus arba persilpnas?
Atsakyti
tikrai pakelsiu upa rukanciom. tai imanoma.15 metu. sakiau niekada, niekaip, ne per kur. broliukas isande tabex, jam liko, sako nu pagerk... as geriau ne pagal instrukcija, o pagal rukymo nora. sutys suprantat.. bet tikrai sakau - 5 diena mest yra jega. as 2 men nerukau. priaugau kazkiek, dabar begioju, bet be begale, tikrai. meskit su tabex. mano broliai mete, vyras mete ir as meciau ne is pirmo karto, bet meciau. eeme - geriau pagal poreiki, ne pagal pagal recepta
Atsakyti
QUOTE(Lotose @ 2005 01 11, 14:44)
As taip pat manau, kad tai tik pinigu svaistymas.O uzsispyrimo kaip tik ir truksta,tuo labiau kai aplinkui visi tik ir ruko. mad.gif

as tai jokiais pleistrais nepasitikiu, zmogus turi noreti pats
Atsakyti
Metu rukyt,jau 27 diena nerūkau,kartais dar prisimenu,kad gal norėčiau parūkyt,bet jau rečiau. Mano rūkymo stažas 20 metų,esu išbandžius daug ir įvairių būdų mesti,bet išlaikydavau nerūkius iki dviejų savaičių.
Šį kart morališkai ruošiausi apie pusė metų,kai nusprendžiau,kad jau laikas,atsispauzdinau knygą Alen Car ir nuvažiavau į Druskininkus pas rekomenduotą gydytoją pasidaryt akupunktūros. Man užteko vienos procedūros,bet kitiems gali prireikt ir dviejų. Važiuodama namo dar paskaitinėjau knygą. Jaučiu,kad šį kartą pavyko,nebuvo lomkių,tik psichologinė "ranka-burna" priklausomybė.
Svoris ,jaučiu,kad padidės,bet su juo tikrai susitvarkysiu,nes,jei pavyko mest rūkymą,tai visa kita juokai

Papildyta:
Dar norėjau paklaust metusių rūkyt : kai metėt ar nepradėjote kosėti? Nes man prasidėjo sausas kosulys,tai galvoju ar čia tik sutapimas ar čia nuo metimo rūkyt

QUOTE(Elzė @ 2008 03 24, 19:28)
gal kas girdejot apie rusiskus (baltarusiskus  g.gif ) vaistus nuo rukymo. Tokios tabletes.  Lietuvoj ju vaistinese nenusipirksi, bet is rusu parveza. Gal kas zinot pavadinima?

Tabex,jų yra pirkt Lietuvoje kur parduodami rusiški vaistai
Atsakyti
Lincija, turbūt labai sunku atsisakyt sitiek metu prarukius..? Man tokio stazo neteko sulaukti (rukau 3 metus), tik tiek, kad paskutiniu metu jau atsisakiau iprasto rukymo, perėjau prie elektronines cigaretes. Zinau, kad vis tiek nikotino gaunu, kad tai vis tiek yra rukymas, bet bent jau visu tu dervu ir kito blogio nereik i save grust. Aisku, as tikiuos, kad su laiku atsisakysiu ir sitos smile.gif o tau sekmes! pasipasakok, kaip sekes Druskininkuose pas rekomenduota zmogu!
Atsakyti
Keliu tema 4u.gif As is tu kur nuo rytojaus metu..si kart bandysiu rimtai uzsiimti situ reikalu,kas i kompanija :?
Atsakyti
QUOTE(nevilniete @ 2015 07 02, 13:58)
Keliu tema  4u.gif As is tu kur nuo rytojaus metu..si kart bandysiu rimtai uzsiimti situ reikalu,kas i kompanija :?


Kokiu būdu mesit? Knygą skaitysit, vaistus gersit ar tiesiog neberūkysit?
Atsakyti