Įkraunama...
Įkraunama...

kuo skalbiate vaikučio rūbelius?

Dazniausiai skalbiu su Bobas, nors virsutinius rubus tokius kaip striukes, dzinsus ir pan. daznai isskalbiu ir ne vaikiskais, naudoju Bonux.
Atsakyti
aš tai vaiko rūbelius skalbiu su BOBAS skalbimo milteliais... thumbup.gif
Atsakyti
Skelbiu su BOBAS skalbimo mašinoj ant greito skalbimo režimo
Atsakyti
Neutral arba Bobas
Atsakyti
mes irgi naudojam bobas, ir gerai, jokiu alergiju thumbup.gif
Atsakyti
Nuo gimimo naudoju NEUTRAL, skelbiu skalbimo mašinoj thumbup.gif
Atsakyti
As tai nuo pat gimimo skalbiu su masina bei su arial non bio arba fairy non bio. ir labai liux thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vaikasx: 06 liepos 2007 - 09:06
QUOTE(babinka @ 2006 02 04, 13:46)
sveika. as naudoju lietuviskus miltelius Ringuva ir Ringuvos muila. ir tikrai labai geri milteliai. ten yra kaip muilas tarkuotas. tai dar as kaip naudoju palas tai nuostabiai atplauna. plius jie yra neelgirski ir rtinka ypac kudikiams.jie skirti rankom plauti, bet buna imetu ju ir i automatine:)
dar naudoju daba kai jau biski paaugom ariel skystus miltelius. ir gan geri.


as isbandziau miltelius Ringuva (kaip muilas tarkuotas), laaabai patiko thumbup.gif , net rebaluotos demes isnyko (i masina imeciau kartu vyresniojo drabuzius, o pries tai su vanish bandziau ir vis tiek liko deme ant kelniu), taigi rezultatas nuostabus,aisku, kvapas toks kaip ukinio muilo, bet uztai nealergiskas. Kazkur perskaiciau kad minkstikliu juokiu ir tuos miltelius stipriai kvepiancius negalima naudoti pirma menesi
Atsakyti
O man tai patinka skystos skalbimo priemonės ,jei kelis šliaužtus reikia rankom praplaut., pvz Ariel sensitive. O šiaip Bobas.Dzidzius pigesni , bet kvapas schmoll.gif
Atsakyti
g.gif Bet juk skaitosi negalima plauti vaikisku rubu su bonux bent iki metu laiko
Atsakyti
Skalbiu vaikiskus rubelius su "SURCARE" ir tos pacios firmos minkstikli naudoju thumbup.gif
Atsakyti
Ar as kazko nesuprantu, ar esu niekam tinkama skalbeja biggrin.gif
Kol vaikas bumo mazas iki 7men naudojau Neutral, bet ir demiu tokiu nebuvo, pagrinde pienukas, viskas super issiskalbdavo
O dabar tai kai valgo viska nepadeda man nei Ariel, nei Persil ir ttt.o dar visada vanischo iberiu... Kaip buvo morku demes ar kokiu sulciu taip jos ir lieka...
Tiesa pasakius siutas ima nerealus, pinigu gaila jau ivairioms skalbimo priemonems. Balinti juk negaliu visu rubeliu
Tarpkitko ir virinant neissiskalbia...
Tai vat man ir kyla klausimas, kaip jums idealiai skalbiniai lieka isskalbti???
Atsakyti