Įkraunama...
Įkraunama...

kuo skalbiate vaikučio rūbelius?

Su Bobas, Dzidzius, bandziau su Ariel, bet isbere visa kuneli, tai vel gryzau prie vaikisku skalbimo milteliu ax.gif
Atsakyti
kol mažutė buvo, skalbiau su NEUTRAL, o dabar su BOBAS mirksiukas.gif
Atsakyti
tide su ramunelemis. niekada specialiais neskalbiau bet visada jungiu papildoma skalavima ir neberia musu mirksiukas.gif
Atsakyti
aš skalbiu NEUTRAL,savo vyresniems kai nebuvo jo skalbiau ARIEL thumbup.gif
Atsakyti
Skalbiu su Amway milteliais.
Atsakyti
Mane tai uzkale skalbti geltonas demes ant nugarytes ax.gif Galvojau, kad Bobas neisskalbia, pirkau Neutral ir Amway. Neberia musu nuo nieko, bet neskalbia irgi niekas, isskyrus tulzies muila...
Atsakyti
Sveiki,

Noriu savo būsimos dukrytės rūbelius išskalbti ir susidūriau su dilema. Kuriuos pirkti. Maximoj mačiau jų kokias 5 rūšis: tiek skysti, milteliai dar ir tarkuotas muilas. O ir gamintojų doh.gif .

Kaip žinoti kurie tinkami ir nuo kurių balti skalbiniai nepilkėja. Kažkaip būtų gaila savo mažės rūbelius nupilkinti g.gif

Pasidalinkite patirtimi

Ačiū blush2.gif
Atsakyti
Is pradziu buvau nusipirkusi Surcare ir Natural. Mat svarbiausia man buvo, kad nealergizuotu vaikelio, kad be aromatizatoriu butu ir pan. Dabar gailiuosi, visi su tais milteliais sklabti drabuzeliai baisiai susiskalbe, kai kurie isbluko.
Po to pamate ka as cia prisidirbau mano mama ax.gif Nusitempe mane i Maxima ir issirinkom Persil sensitive (mama su vaikeliu pavaizduota ant pakuotes) ir minkstikli Silan sensitive (su migdolu aliejum). Va sitie tai thumbup.gif ir kvepia be galo skaniai, ir demes gerai isskalbia, ir visai nesuskalbia rubeliu, o minkstiklis irgi labai patiko thumbup.gif Dabar visiems skalbiniams tik ta minkstikli ir naudoju biggrin.gif

O jeigu ka nors greitai reikia isskalbti, rankomis, "nekuriant" skalbimo masinos, naudoju arba vaikiska muiliuka (pav., Johnsons), arba ukiska muila, kuris skirtas vaiku rubeliams skalbti (pasikuisk Maximoj tarp tu muilu, tikrai rasi), bet, aisku, tokie dalykai rubeliu isvaizdai kenkia.
Papildyta:
Dideliausios sekmes tau "dideliuose darbuose" 4u.gif
(lengvai ir greitai!) wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ziwiliux: 17 rugpjūčio 2007 - 08:54
QUOTE(Ziwiliux @ 2007 08 17, 10:55)
Dideliausios sekmes tau "dideliuose darbuose"  4u.gif
(lengvai ir greitai!)  wub.gif

Ačiū ir už patarimus mirksiukas.gif
Atsakyti
kol mūsų mažoji buvo kūdikėlis 2.gif rūbelius skalbdavau su Neutral,o kai paaugom renkuosi Persil sensitive,jie nealergizuoja ir gerai skalbia good.gif
Atsakyti
Skalbiame mazutes rubelius su Neutral, kol kas nenuvyle thumbup.gif
Atsakyti
Pirma menesi skalbiau ukisku muilu. Dabar naudoju "Bobas" skalbimo miltelius. Esu patenkinta. biggrin.gif
Atsakyti