Įkraunama...
Įkraunama...

kuo skalbiate vaikučio rūbelius?

Naudojame NEUTRAL ir ukiska muila ar vaikiskus muiliukus:)
Atsakyti
nezinau ar mineta ar ne pries savaite nusipirkau BALIS miltelius maza pakuotebe chloro tinka visiems audiniams(bent jau iki parduotuvese tai jau tikrai ira) dukra dzinsus su zole taip istepliojio kad jau galvojau ismest reiks bet plaudama i skalbimo masina ipiliau ir sito daikto kartu su milteliais iseme visas demes (tiesa pakuote nnedidele keliems kartams). thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(HATA @ 2007 08 25, 17:31)
nezinau ar mineta ar ne pries savaite nusipirkau BALIS  miltelius maza pakuotebe chloro tinka visiems audiniams(bent jau iki parduotuvese tai jau tikrai ira) dukra dzinsus su zole taip istepliojio  kad jau galvojau ismest reiks bet plaudama i skalbimo masina ipiliau ir sito  daikto kartu  su milteliais iseme  visas demes  (tiesa pakuote nnedidele keliems kartams). thumbup.gif


Ar balis nepakenkia spalvotų drabužių audiniui, aš net nežinau kaip tas dėmes išskalbti g.gif
Atsakyti
Naudoju skalbimo miltelius Bobas, Surcare, Ariel Kids. Ir visada dedu siek tiek minkstiklio ax.gif
Atsakyti
Mes dažniausiai skalbiame su bobas ir esame jais patenkinti biggrin.gif
Atsakyti
Aš anksčiau skalbdavau su Am Way spec milteliais vaikams. O dabar, kai atsirado Neutral - tai tik su juo. Esu labai patenkinta. Patinka, jog išskalbus nėra jokio miltelių kvapo thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(aistushka @ 2007 08 27, 22:05)
Aš anksčiau skalbdavau su Am Way spec milteliais vaikams. O dabar, kai atsirado Neutral - tai tik su juo. Esu labai patenkinta. Patinka, jog išskalbus nėra jokio miltelių kvapo thumbup.gif



Na reikės išbandyti Neutral, nes kiti man iki šiol nelabai pasiteisino. Beje, kaip jis sunkiai plaunamas dėmes įveikia?
Atsakyti
Na, su dėmelėmis šiek tiek problematiška. Pvz. žuvų taukų dėmelių neišskalbė. Tiesiog prieš skalbimą dėmeles pavalau su ūkiniu muilu su tulžim, o paskui dedu skalbti su Neutral. Kitu požiūriu milteliai thumbup.gif :nealergizuoja ir svarbiausia jokio kvapo. Naudoju ir Neutral minkštiklį, tik jo kvapas doh.gif . Bet kai išsiskalbia kvapo nelieka, o drabužėliai minkštutėliai... smile.gif
Atsakyti
vaiko rūbus dažniausiai skalbiu rankomis, kad nenusidevėtų labai, skalbimo mašina nublankina rubukus jo. be to dauguma ucb rūbelių kuriuos mes perkam negalima skalbti su skalbenke sad.gif tad naudoju muilą ūkiška su tulžimi smile.gif o šiaip tai vaikiškų miltelių namie visada turiu
Atsakyti
QUOTE(Zana4 @ 2007 09 02, 19:59)
vaiko rūbus dažniausiai skalbiu rankomis, kad nenusidevėtų labai, skalbimo mašina nublankina rubukus jo. be to dauguma ucb rūbelių kuriuos mes perkam negalima skalbti su skalbenke sad.gif tad naudoju muilą ūkiška su tulžimi smile.gif o šiaip tai vaikiškų miltelių namie visada turiu

As skalbiu su skalbimo masina. Ir ucb neisblunka. Neskalbiu tik megztuku masina
Atsakyti
QUOTE(jurgitav @ 2007 09 02, 21:48)
As skalbiu su skalbimo masina. Ir ucb neisblunka. Neskalbiu tik megztuku masina

bigsmile.gif niu aš rankytėm geriau smile.gif)))
Atsakyti
QUOTE(Zana4 @ 2007 09 03, 08:41)
bigsmile.gif  niu aš rankytėm geriau smile.gif)))


Na, taip... Rankų darbas visada prabanga smile.gif
Man drabužių skalbenkė neišblukina. O kai skalbdavau su Am Way - dargi atvirkščiai, senus rūbus atgaivindavo... Dėl dėmelių - kažkurioj temoj rašiau - labai patogus ir geras yra Am Way purškiamas dėmių išėmėjas. Papurškei kaip dichlofosu ir viskas, nereikia net trinti thumbup.gif
Atsakyti