Įkraunama...
Įkraunama...

Kraujavimas/tepliojimas vartojant kontraceptikus

2 metus vargau su tepliojimais ciklo viduryje. Prieš porą mėnesių prasidėjo ir kraujavimai. Buvau pas gydytoją, tai po savaitės man išoperuos polipą gimdoje. Kol kas neaišku, ar kraujavimas dėl to buvo, nes vartojant KT galėjo sumažėti estrogenų, be to, ilgai vartojant KT išplonėja gimdos gleivinė, kuri ciklo viduryje dėl plonumo ima lyg ir trūkinėti ir dėl to atsiranda tas tepliojimo reiškinys. Bet kas man iš tiesų yra, sužinosiu tik kai ištirs per operaciją paimtą gleivinės audinio pavyzdį.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo prieblanda: 03 vasario 2007 - 17:05
Tikriausiai ir as tureciau susirupinti, jei karkartem pateplioja? 2 metus geriu Lindynette 20, bet va paskutiniu metu karta i pora menesiu vis patepa - nezymiai, bet vistiek... Ar tai jau rimtesne problema?
Atsakyti
QUOTE(Tikra @ 2007 02 04, 17:42)
Tikriausiai ir as tureciau susirupinti, jei karkartem pateplioja? 2 metus geriu Lindynette 20, bet va paskutiniu metu karta i pora menesiu vis patepa - nezymiai, bet vistiek... Ar tai jau rimtesne problema?


Jei teplioja rudai, tai nieko tokio. Tačiau jei pasirodo kraujo, tada reikėtų keliauti pas ginekologą.

Prisiskaičiau čia visko apie tas KT ir mąstau, ar aš vėl pasiryžčiau jas gerti g.gif
Atsakyti
QUOTE(prieblanda @ 2007 02 04, 18:50)
Jei teplioja rudai, tai nieko tokio. Tačiau jei pasirodo kraujo, tada reikėtų keliauti pas ginekologą.

Truputi nuraminai 4u.gif O tu pati nebevartoji?
As bijau nutraukt del menesiniu skausmo - tiesiog nepakeliamas doh.gif Net analgetikai bejegiai. O vartojant KT viskas ok del to. Kaip ir neturiu pasirinkimo.
Atsakyti
QUOTE(Tikra @ 2007 02 04, 17:54)
Truputi nuraminai 4u.gif O tu pati nebevartoji?
As bijau nutraukt del menesiniu skausmo - tiesiog nepakeliamas doh.gif Net analgetikai bejegiai. O vartojant KT viskas ok del to. Kaip ir neturiu pasirinkimo.


Anksčiau mane irgi vargino skausmingos mėnesinės - net vartojant KT kartais tekdavo kokią tabletę nuo skausmo suryti. Pirmųjų mėnesinių po KT vartojimo laukiu rytoj bigsmile.gif Bet kažin ar sulauksiu? g.gif Nes operacija kitą 2dienį umn.gif
Mano sesė irgi kankinasi su baisiais skausmais, tai ėjo pas ginekologę - pasiūlė kažką gerti nuo skausmo (efektyvu, bet brangu). Skaičiau, kad padeda ir nakvišų aliejus. Rytoj eisiu pas savo gydytoją, tai paklausiu, ar naudinga man būtų pagert smile.gif
Atsakyti
QUOTE(prieblanda @ 2007 02 04, 19:01)
Anksčiau mane irgi vargino skausmingos mėnesinės - net vartojant KT kartais tekdavo kokią tabletę nuo skausmo suryti. Pirmųjų mėnesinių po KT vartojimo laukiu rytoj  bigsmile.gif  Bet kažin ar sulauksiu?  g.gif  Nes operacija kitą 2dienį umn.gif
Mano sesė irgi kankinasi su baisiais skausmais, tai ėjo pas ginekologę - pasiūlė kažką gerti nuo skausmo (efektyvu, bet brangu). Skaičiau, kad padeda ir nakvišų aliejus. Rytoj eisiu pas savo gydytoją, tai paklausiu, ar naudinga man būtų pagert  smile.gif

O zinok, as ta nakvisu alieju geriu pastoviai... Idomu, kas labiau kenkia - vaistai nuo skausmo ar KT?
Atsakyti
Ir man tepliojimas su kraujavimu... Gėriau anksčiau "Logest" apie 1,5 metų, tai nieko pradėjus vartot nesijautė, jokio "organizmo prisitaikymo" nebuvo, kaip be tablečių jaučiausi. Tada nutraukiau vartojimą. Ir teko per mėnesį 2 kartus išgert "Postinoro". Po "postinorinių" mėnesinių palaukiau natūralių, tai praėjo apie 1,5 mėnesio. Pradėjau gert "Logest" vėl. Mėnesinės negausios buvo, bet užtat jau 12 dienų nuo mėnesinių pradžios, o rudas tepliojimas nepraeina, kartais ir kraujo šiek tiek pasirodo. Tampono neprireikia, bet nepatogu, maudžia pilvo apačią... Irgi pabandysiu vitamino c pagert, jei nepraeis, teks pas ginekologą kulniuoti. Gėriau "Logestą" anksčiau, tai jos puikiai tiko, tai tikiuosi, kad čia "Postinoras" man šunybes krečia ir kitą mėnesį viskas susitvarkys.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo himalaia: 19 balandžio 2007 - 17:43
Dėl kraujavimų negaliu pasakyti, bet dėl tepliojimų kartais verta išsitirti dėl ureaplazmų ar chlamidijų, nes šios bakterijos irgi duoda terliojimus doh.gif
Atsakyti
QUOTE(prieblanda @ 2007 04 19, 21:35)
Dėl kraujavimų negaliu pasakyti, bet dėl tepliojimų kartais verta išsitirti dėl ureaplazmų ar chlamidijų, nes šios bakterijos irgi duoda terliojimus  doh.gif

Na, bet jei tepliojimai- kraujavimai atsirado tik kontraceptikus pradėjus vartot, kažin, ar galima būtų įtart kokias ligas. Nors garantijos niekas neduoda, sutapimų irgi būna, gal ir geriau pasitikrint.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo himalaia: 20 balandžio 2007 - 09:12
QUOTE(himalaia @ 2007 04 20, 10:11)
Na, bet jei tepliojimai- kraujavimai atsirado tik kontraceptikus pradėjus vartot, kažin, ar galima būtų įtart kokias ligas. Nors garantijos niekas neduoda, sutapimų irgi būna, gal ir geriau pasitikrint.


Ne konkrečiai jums taikiau - čia apskritai smile.gif

Jei tik pradėjus vartoti KT terlioja, tai čia normalu, bet per 3-4 mėn. turėtų praeiti.

Mano pastaba labiau skirta toms, kurios ilgokai vartojo KT ir tik tada pradėjo terlioti. Bet kuriuo atveju, jei terliojimai ar kraujavimai ilgai tęsiasi, būtinai reikia eiti pas gydytoją. Jei sako, kad čia normalu, tada eikit pas kitą, kol rasit tokį gydytoją, kuris imsis ieškoti priežasčių.
Aš tokią gydytoją radau, bet priežasčių vis ieškom sad.gif Iš pradžių įtarė, kad tiesiog KT nebetinka, tada nustojau gerti, vis tiek terliojo, rado gimdoj polipą, išoperavo, bet ir toliau terlioja, dariausi tyrimus dėl chlamidijų, mikoplazmų ir ureaplazmų, tai rado pastarąsias, dabar reikės gerti antibiotikus, bet šios bakterijos sunkiai pasiduoda gydymui, tai gali būti, kad ilgokai teks laukti pagerėjimo doh.gif
Žodžiu, gydytojas, gydytojas ir dar kartą gydytojas rolleyes.gif
Atsakyti
Tikrai pritariu, kad jei šitiek metų naudojant ima terlioti- negali būti šiaip sau, bac ir tik kontraceptinės nebetikti. Aš irgi ramiai negalėčiau reaguot į tokį gydytojo pasakymą.
Atsakyti
as vartojau jarine, ir visą men tepliojo, tai nutariau nebevartot, paskui prisidarysiu bėdos ax.gif
Atsakyti