Įkraunama...
Įkraunama...

Kraujavimas/tepliojimas vartojant kontraceptikus

as kai tik pradejau gerti KT, tai pirma menesi nuolat tepliojo, o jau igriso tai ne tas zhodis doh.gif .. o po to viskas praejo smile.gif
Atsakyti
reiškia teplioja ne man vienai blush2.gif
Atsakyti
mergaites ir as turiu problema del tu tepliojimu ir kraujavimu, na papasakosiu trumpai: nevartojau KT visai, bet viduri ciklo pradejau ktepliot o po to kraujuot , tai teses ilgiau nei savaite , tai nuejau ps ginekolge, ji sako pradedam vartoto yasminelle, pradejau gert bet kuo tolyn tuo blogyn taip 3 savaites kraujavimai ir tepliojimai, vel pas ginokolge sako, keiciam i GRacial, taigi sugeriau yasminelle kursa ir pradejau gerti gracial , isgeriau jo tik 3 tabletytes ir vel pasaka be galo verysad.gif jau nebezinau kas cia daros...gydytoja tirkina sako sveika ir nieko blogo, bet jau menesi teplioju ir kraujuoju ar tai normalu??? mad.gif ka man toliau daryt ?gert jas ar viska mest.juk iki to laiko jokiu KT nevartojau ir buvau kaip laikrodukas smile.gif ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Kengurka @ 2007 05 29, 15:03)
mergaites ir as turiu problema del tu tepliojimu ir kraujavimu, na papasakosiu trumpai: nevartojau KT visai, bet viduri ciklo pradejau ktepliot o po to kraujuot , tai teses ilgiau nei savaite , tai nuejau ps ginekolge, ji sako pradedam vartoto yasminelle, pradejau gert bet kuo tolyn tuo blogyn taip 3 savaites kraujavimai ir tepliojimai, vel pas ginokolge sako, keiciam i GRacial, taigi sugeriau yasminelle kursa ir pradejau gerti gracial , isgeriau jo tik 3 tabletytes ir vel pasaka be galo  verysad.gif jau nebezinau kas cia daros...gydytoja tirkina sako sveika ir nieko blogo, bet jau menesi teplioju ir kraujuoju ar tai normalu??? mad.gif ka man toliau daryt ?gert jas ar viska mest.juk iki to laiko jokiu KT nevartojau ir buvau kaip laikrodukas smile.gif  ax.gif


1. meskit gerti KT.
2. eikit išsitirti, ar neturit ureaplazmų, mikoplazmų arba chlamidijų. Visos šios bakterijos gali duoti kraujavimus, nors jokių kitų simptomų nėra.
3. keiskit gydytoją, nes taip lengva ranka pakišt KT negalima.
Atsakyti

na va as ir manau kad reikia jas mest gert, tik gydytoja tai kliniku paziba ,sake geresnes uz ja nera schmoll.gif tai patikejau kad ghali man padet g.gif

QUOTE(prieblanda @ 2007 05 29, 15:12)
1. meskit gerti KT.
2. eikit išsitirti, ar neturit ureaplazmų, mikoplazmų arba chlamidijų. Visos šios bakterijos gali duoti kraujavimus, nors jokių kitų simptomų nėra.
3. keiskit gydytoją, nes taip lengva ranka pakišt KT negalima.

Atsakyti
tabletukes maitinancioms (Cezarette) pradejau vartoti po 3men po gimdymo. Iki 4 men buvau jau sulaukusi 2 normaliu menesiniu. 2 ir 3 vartojimo menesi pastoviai tepliojo. Savaite nera, savaite teplioja. Taip ir tesiasi iki siol. O tu menesiniu gausesniu kaip ir nera visai. Si sekmadieni isgeriau paskutine tablete. Po kiek laiko visas susitvarkys, nebeteplios?
P.S. 1dieni ryte geriau Postinor, nes 6dieni pamirsau tabletuke blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(prieblanda @ 2007 05 29, 15:12)
1. meskit gerti KT.
2. eikit išsitirti, ar neturit ureaplazmų, mikoplazmų arba chlamidijų. Visos šios bakterijos gali duoti kraujavimus, nors jokių kitų simptomų nėra.
3. keiskit gydytoją, nes taip lengva ranka pakišt KT negalima.


Man pradėjo tepti po kokių 10 metų Logest naudojimo, tai kai nuėjau pas gydytoją man irgi pasakė: tirsim dėl vėžio ir chlamidijų, jeigu rezultatai neigiami, skirsim kontraceptikus su didesne hormonų doze. Dabar geriu Marvelon ir tepimas baigėsi thumbup.gif Tik jeigu pamirštu ciklo pradžioje išgerti tabletę, tai vėl pradeda tepti doh.gif
Atsakyti
sveikutes...

mane kamuoja ta pati problema... jau pakeiciau triju rusiu KT su gydytojos patarimu, bet nesustabdo ovuliacijos ir tarp menesiniu labai tepa... o dar ir pilva nezmoniskai skauda verysad.gif o kai paskutini karta nuejau pas gydytoja, tai israse "belara" , kuriu niekur net nerandu pirkti... tai net nezinau ka daryti... mums su suzadetiniu prezervatyvai nepriimtini, o pleistru negaliu naudoti, nes sergu zvyneline scare.gif
Atsakyti
Gėriau Diane 35 , 2 mėnesius tepliojo, mečiau tą velnią ir viskas ok smile.gif
Atsakyti
helena, o ka dbr geri? ar visai nieko? mirksiukas.gif
Atsakyti
as ir viska dabar meciau ir nieko negeriu schmoll.gif ir labai gerai jauciuos,,, svori pati kontroliuoju ir nebloga ,tik nakvisa vartoju akd vel bedos neprasidetu rolleyes.gif
Atsakyti
kengurka... tai tau gerai... o mes su draugu vaikuciu dar neplanuojam... noriu studijas baigt... prezervatyvu jis nepripazista, o pleistro negaliu naudot, nes psoriaze sergu... o spirales netraukia... tai nori nenori, turiu gert g.gif
Atsakyti