Įkraunama...
Įkraunama...

Pašilaičiai: "Žemyna"

QUOTE(sprinza @ 2005 03 30, 10:39)
Mes irgi lankom Zemynos lopseline grupe.  Del silumos sutinku -silta.  tongue.gif Valgyt duoda 4, o ne 5 kartus.  Rinkliavos irgi yra, bet cia jau grupes reikalas, pas mus per tevu susirinkima taip patys tevai nusprende, renkam wc popieriui, muilui, ugdymo priemonem ir pan.  Moketi uz darza irgi reikia ne 4.76, o 4.85 Lt uz diena.  g.gif  Vedeja tikrai ne pats maloniausias zmogus, kazkokia falsyva schmoll.gif Nezinau kaip kiti tevai nustato aukletoju kvalifikacija ir geruma, bet as is kai kuriu pastebejimu galiu pasakyti, kad buna visko  verysad.gif Kai pradejau vesti vaika, pasiimdavau ji pries pietu miega.  Laukdama, kol baigs valgyti, maciau kaip aukletojos laksto i pavesines parukyti.  Grupeje vaikai kartais paliekami vieni, o gretimu grupiu aukletojos sedi pietu miego kambarely.  Bet siaip, mano lankytojui patinka darzely  biggrin.gif O ir grizta -nauju zodeliu ismokes, kiekviena diena naujas darbelis darytas ir pan., atvaziuoja spektakliukai vaikams.  O ligos, tai kiekvienam darze ju yra  sad.gif Pas mus grupej irgi vaikus ir kosincius, ir su sloga veda  unsure.gif



Sprinza, o kaip vadinasi jusu grupe?

Mes nelankom Zemynos darzelio. Antri metai bandom lankyt Gabijele, bet dazniau sergam nei lankom. Galvoju, gal pakeistus darzeli butu geriau? g.gif Dairausi darzeliu Pasilaiciuose arba Seskinej. Tik kazi ar priimtu dar siais metais?
Atsakyti
QUOTE(Rimantė @ 2005 11 09, 09:19)
Sprinza, o kaip vadinasi jusu grupe?

Mes nelankom Zemynos darzelio. Antri metai bandom lankyt Gabijele, bet dazniau sergam nei lankom. Galvoju, gal pakeistus darzeli butu geriau?  g.gif  Dairausi darzeliu Pasilaiciuose arba Seskinej. Tik kazi ar priimtu dar siais metais?


Sveika Rimante,
del ligu - tai manau, ju kiekvienam darzely pilna, nes juk ten kolektyvas, pilna vaiku - ir su snargliu, ir kosinciu, ir su pan. 'bacilom'. Mes irgi pirmus metus labiau sirgom. O vaikui vis kita aplinka - stresas, nuo kurio ir imunitetas silpneja. Del priemimo i viena ar i kita grupe, tai tik su vedeja kalbetis reiktu. Musu grupej vaikai 2002m. gimimo, bet lyg yra ir vyresniu trimetinuku grupe, pasidomek, jei sugalvosi. Darzelio tel. 2471618, sekmes. O, dar prisiminiau, Zveryne yra sanatorinis darzelis, bet ten priima tik su gydytojo paz., kad vaikas serga ?? liga(nepamenu ligos pav.). Tas pazymas kai kas tiesiog nusiperka. Nezinau, ar ten tikrai superine prieziura, bet apsisnargliavusiu ir su vaistu maiseliu i grupe tikrai nepriima.
Atsakyti
o kaip del priėmimo į Žemyną-ar labai iš anksto tartis reikia? norėčiau mažę pavasarį vesti, bet ar priims, jei dabar nueisime užsirašyti? o kokių nors ,patepimų, ar reikia ten duoti?

Atsakyti
Siandien lankiausi darzelyje Zemyna, kur nuo rugsejo 1 - osios turetu pradeti eiti mano trimetis sunus. Man buvo pasakyta, kad tvarka pas juos tokia, kad grupes suformuos rugpjucio pabaigoje, ir pasakyti i kuria grupe pateks mano sunus dar neimanoma. Taip pat paaiskino, kad ryte, iki pietu, su vaikais dirba aukletoja-pedagoge, o po pietu paprasta aukletoja. Taip kad per diena visada pasikeicia dvi aukletojos. ikimokyklinuku aukletojos -pedagoges darzelyje yra dvi: Rasa ir Jolanta, ir pasake, kad galime rinktis pas kuria aukletoja-pedagoge Rasa ar Jolanta norime patekti. Mielosios mamytes, padekite - jeigu jusu maziai lanko grupes su siomis aukletojomis, patarkite prasau pas kuria is ju vaikui butu geriau. Busiu dekinga us bet kokius atsiliepimus.

Nelika
Atsakyti
as irgi noreciau pasiteirawuti apie si darzeli? maniskiam 2m 5men tuoj bus. galvoju vesti i si darzeli. nesupratau tai ten misrios grupes ar kaip? as tai lyg susidariau nebloga nuomone apie si darzeli.
Atsakyti
Sveikos! Užrašiau saviškes į šitą darželį, nors žadu leisti dar tik po gerų metų. Bet kaip supratau iš vedėjos, kad jie nelabai nori priimti vaikučių ne pagal gyvenamą vietą. Gal kas turi patirties? Ar nebus problemų, kai jau ateis laikas eiti į darželį? Apie darželį, kuris mums priklauso pagal gyv vietą, girdėjau daug nekokių atsileipimų, o Žemyna būtų arti ir mums, ir seneliams. Ačiū smile.gif
Atsakyti
Mums irgi nepriklauso pagal gyv. vieta, bet mus prieme, gal ir ne visai su dideliu noru. Jei ka, tai toje pacioje gatvej yra dar darzelis Ziedas, o berots Medeinos- darzelis su prad. klasem Ausra, sako geras, bet lab. ilgos eiles. Gabijos g. - Gabijele ir misrus Vejelis. Kai rinkomes darzelius, buvom uzsirase ir i Zieda, vedeja daug maloniau bendravo, viska aprode, supazindino su busimom aukletojom. Jau buvom apsisprende ji lankyti, bet per klaida ne i ta nuvaziavom. Man tie ratai Zemynos, Medeinos, Gabijos - tai pradzioj labirintas buvo,....
Atsakyti
QUOTE(sprinza @ 2006 05 28, 22:07)
Mums irgi nepriklauso pagal gyv. vieta, bet mus prieme, gal ir ne visai su dideliu noru.  Jei ka, tai toje pacioje gatvej yra dar darzelis Ziedas, o berots Medeinos- darzelis su prad. klasem Ausra, sako geras, bet lab. ilgos eiles.  Gabijos g. - Gabijele ir misrus Vejelis.  Kai rinkomes darzelius, buvom uzsirase ir i Zieda, vedeja daug maloniau bendravo, viska aprode, supazindino su busimom aukletojom.  Jau buvom apsisprende ji lankyti, bet per klaida ne i ta nuvaziavom.  Man tie ratai Zemynos, Medeinos, Gabijos - tai pradzioj labirintas buvo,....


Uzrasiau ir as savo mergaite i si darzeli nuo kito rudens. Vedeja gana maloni buvo. Ir pats darzelis nebloga ispudi paliko, nors visko gerai ir neapziurejau.
Atsakyti
mano viena dukra jau baige ši darželi lankyti, o kita tik ka pradejo, esu labai patenkinta, direktore irgi nieko, o kad pavadovauja aukletojoms tai tik i nauda, gaug geriau kai direktorė yra direktorė o ne aukletoju graugė, tada aukletojos prisibijo ir nedaro kvailysčių, nors mums visko buvo. Uzsiima su vaikais tikrai daug, bet esu pora kartu pastebėjus, kad per pietų miega aukletojos išsleka i šalimais esančia grupe kavytes pagerti, o vaikai tuo metu lieka vieni, žinoma jie miega tai kaip ir nieko labai tragiško, bet vistiek man tas nepatiko. Dar kaskas teisingai parase del parūkymo, bet ten kiek aš mačiau tai šeimininkutės laksto rūkyti ir jos tik dvi ten tokios rūkančios. Aukletojos pas kurias mano dukra buvo man patiko - ju vardai Dalia ir Irena, dukrai irgi patiko, paruosiamoje grupeja susipazinome su aukletoja -pedagoge Rasa dar neteko matyti zmogaus su tokia kantrybe o turejo keleta tikrai nesukalbamu vaiku, nei kartelio neteko girdeto rekiant, labai gerai paruošia mokyklai, dauguma vaiku apie naujuosius metus jau skaite, dirba atsižvelgdama i vaikus, jei vaikus sudomi kokia tema, jie apie tai ir šneka nesisengia dirbti tik pagal programa, taip kad daug ko vaikai sužino, tai tik kad visas trejas pratybas reikia rudeni nupirkti, nes naudojasi visomis trijomis pratybomis iš karto. I lauka jei tik nelyja , veda kasdien, na lopselinukus žiemos metu beveik neveda, bet tai visiskai suprantama, nes kol juos visus aprenge, tai laikas ir gryzti valgyti pietus.
Atsakyti
Labai gaila, bet mūsų su antruoju vaikeliu nepriėmė nuo šio rugsėjo verysad.gif
nes nepriklausom pagal gyv.vietą. Su pirmu, sunkiai, bet priėmė, nors ir ilgai kalbėjo, kankinę vaidino, turbūt kyšio norėjo? g.gif , o aš kvailė, net neužsiminiau. Kalbėjau su keliomis grupės mamytėmis, tai jos irgi ne pagal gyv.vieta veda abu vaikučius ir kažkaip galima. g.gif Turbūt tikrai kyšį reik duot, bet labai jau nemoku ir nenoriu, bet principus teks paminti blush2.gif Nors po apsilankymo vasarą, kai norėjau antrąjį užrašyti, net baugu ką ir siūlyti tai vedėjai. blink.gif Tokia nususivaldžiusi, rėkavo, panikavo, prašymą paslėpt, suplėšyt norėjo, į registravimo knygą tik vardą, pavardę užrašė, puolė trint, balint, kai adresą perskaitė, tipo komisija turėjo būti, vienžo,... nežinau ką ir daryti, nevesiu gi aš vaikų į skirtingus daržus unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(sprinza @ 2006 09 20, 09:49)
Labai gaila, bet mūsų su antruoju vaikeliu nepriėmė nuo šio rugsėjo  verysad.gif
nes nepriklausom pagal gyv.vietą. Su pirmu, sunkiai, bet priėmė, nors ir ilgai kalbėjo, kankinę vaidino, turbūt kyšio norėjo? g.gif , o aš kvailė, net neužsiminiau.  Kalbėjau su keliomis grupės mamytėmis, tai jos irgi ne pagal gyv.vieta veda abu vaikučius ir kažkaip galima.  g.gif Turbūt tikrai kyšį reik duot, bet labai jau nemoku ir nenoriu, bet principus teks paminti  blush2.gif Nors po apsilankymo vasarą, kai norėjau antrąjį užrašyti, net baugu ką ir siūlyti tai vedėjai.  blink.gif Tokia nususivaldžiusi, rėkavo, panikavo, prašymą paslėpt, suplėšyt norėjo, į registravimo knygą tik vardą, pavardę užrašė, puolė trint, balint, kai adresą perskaitė, tipo komisija turėjo būti, vienžo,... nežinau ką ir daryti, nevesiu gi aš vaikų į skirtingus daržus  unsure.gif

blink.gif Siaubas!kokia nesamoninga situacija doh.gif ir kaip pasibaige? g.gif Mes tai nuo sio pirmadienio pradejome lankyti "Ciauskuxiu"grupe...
Gal dar kas nors lanko?Butu idomu suzinoti atsiliepimus drinks_cheers.gif
Atsakyti
kokie atsiliepimai butu apie si darzeli/kaip direktore.?musu tai kazkodel net prasymo neprieme,atseit perkrauta,nors as norejau tik i eile,ir nesvarbu kada ji butu,beje ejom pagal gyv.vieta.supykde juodai schmoll.gif .matyt lauke ''paramos",o as nesusiprotejau.
Atsakyti