Įkraunama...
Įkraunama...

Ar meilė kiekvienam vaikui vienoda?

Labai myliu ir tikrai vienodai wub.gif
Atsakyti
QUOTE(gingizė @ 2010 02 21, 21:43)
Vsaip buna-apsauki viena, apsisukus jau glostau galva pagailiu...Labiausiai gailiu svo vyriausios dukters-jai daug darbu ir atsakomybes tenka, tai kazkaip vis sazine del jos mane pagrauzia unsure.gif



Ir mano bus toks modelis.. ir siandien kitiems is salies atrodo, kad maziuka myliu labiau, bet tai tik del amziaus skirtumo. juk nelialiakinsi su paaugle kaip su metinuku.. todel ir santykiai skiriasi, bet neisivaizduoju savo gyvenimo be kurio nors is ju.. wub.gif
QUOTE(ELE77 @ 2010 04 19, 22:06)
meile..kiekveinam vaikui yra vienoda..tik reikalavimai skirtingi..atsizvelgiant i amziu..tai kartais gali atrodyti,,kaip..skirtinga meile smile.gif

Puiki mintis.. tik gaila , kad kiti zmones apie tai nepagalvoja.. ir kartais net mano dukra paerzina, "nu tai baigesi tavo katino dienos" ...
Atsakyti
As taip pat myliu visas tris vienodai, nors kartais vyresnele papriekaistauja, kad mazylkas lepinu daugiau nei ja verysad.gif
Atsakyti
na man tai cia sunki tema.
kai antra lelyte gime pirmai tebuvo 15men, ir ji dar leliukas ir staiga visa demesi reikia skirt naujagimei, kuri turi daug problemyciu su sveikatyte,.. daugybe jausmu priestaringu ir persiplest negali i dvi dalis, tai kartais atrode, kad nemyliu antros nei trupucio palyginus su pirmaja. budavo guli ji lovelej, tarkim prabunda ir verkia ir nera man tokio degancio jausmo ''jetus reik begt vaikas klykia'' kaip su pirmagime budavo. atrode kad net nepazystu as jos, kad ji kazkoks verkiantis kutulas ir isvis is kur cia ji atsirado. arba kai isleidau pirma syk pirmagime i darzeli isejus blioviau kruvinai, kai pirma syki antra dukrele isleidau i darziuka tai sedejau kavinej geriau kava ir galvojau kokia as ziauri esu, kad ner noro verkt.. bet praejo, va trys menesiai ir kazkaip abi myliu. dabar tokia ji man mielute pasidare , kaip kaciukas. matyt reikejo laiko apsprast. gal todel kad toks mazas skirtumas,. gal ir nevienodai, gal savotiskai...bet labai myliu
wub.gif
Atsakyti
Mylėt tai myliu vienodai. Kažkuri mama atsimenu sakė: vaje, kaip reiks padalint savo meilę dviems? Bet iš tikrųjų, kai gimė antras vaikas, tai tos meilės padvigubėjo ir nieko čia dalint nereikia wub.gif .
Atsakyti
tiesiog visi skirtingai tą meilę pasiiima.
Atsakyti
Mamos meilė yra mamos meilė. Mama myli kiekvieną vaiką, gal ir skirtinga, bet motiniška meile.
Tik gero norėdamos ir pabaram , ir pamyluojam, pagiriamir ir papeikiam, kai reikia nubaudžiam ir tai tik , kad mylim... smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mamyčiukas: 03 sausio 2011 - 23:10
Kai dar neturėjau nei vieno vaikelio, ir kai girdėdavau, kad mamos nevienodai myli vaikus, man atrodė kažkokia nesąmonė, kaip galima vieną labiau mylėt negu kitą? Galvojau, kad aš tai neišskirsiu nei vieno, kad ir kelis juos turėsiu. Dabar kai turiu tris galiu pasakyt - myliu visus iš visos širdies ir meilė nei vienam nei didesnė, nei mažesnė. Tik vyresnėlis džiugina rečiau, nes ir mokslai nelabai sekasi ir šiaip išdykęs. Dvynukės irgi labai skirtingos, viena, kaip sako, nors prie žaizdos dėk, gal todėl ir mielesnė, kita savaip miela. heart.gif heart.gif heart.gif
Atsakyti
myliu abu ir negalėčiau pasakyti kkad kuri nors myliu labiau, kuri priglaudžiu ta ir myluoju, manau motinos širdis nedalija meilės į dalis, o atiduoda ją visą wub.gif
Atsakyti
myliu tikrai labai abu wub.gif
Atsakyti
Manau, kad myliu abu vienodai stipriai.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo KRŪTA: 06 vasario 2011 - 00:01
Abu vaikus myliu be galo, be krasto. tik maziukui gal daugiau demesio skiriu dabar, bet ir su dycke kur nors dviese isvaziuojam, dviese ziurim multikus, dviese einam i kiema, kartais paimam broliuka. vat, meile vienoda, galbut demesio kiekis skyriasi, bet taip ir turi but.
Atsakyti