Įkraunama...
Įkraunama...

Ar meilė kiekvienam vaikui vienoda?

Abu vaikus myliu vienodai.
Atsakyti
Vsaip buna-apsauki viena, apsisukus jau glostau galva pagailiu...Labiausiai gailiu svo vyriausios dukters-jai daug darbu ir atsakomybes tenka, tai kazkaip vis sazine del jos mane pagrauzia unsure.gif
Atsakyti
Žinoma, kad abu vienodai.
Nesuvokiami man tokie klausimai - "ar mergaitę labiau myli, nes ji mažesnė" arba " mamos juk visada berniukus labiau myli". Iš tiesų nesuvokiami...
Atsakyti
turiu dvynius, galiu pasakyt tik tiek - myliu juos abu vienodai stipriai, bet pati meile skirtinga. Vienas - visiska mano kopija su mano tecio priemaisom. Tai as ji kuo puikiausiai suprantu, zinau ko verkia kas negerai, kaip padet ir pan. Kitas - grynas MB, mano ten turbut ne laso nerasta genu arba pasislepe visi labai smile.gif tai vat jo as daznai nesuprantu, man jis paslaptingas, mielas, labai idomus, nes visiskai kitoks nei as.
Atsakyti
man atrodo kad mazesni myliu labiau doh.gif bet stengiuosi nenuskriausti ir didziosios 4u.gif
Atsakyti
Myliu visus tris vienodai, labai stipriai ir karstai. smile.gif Net neisivaizduoju kitaip...Man kazkaip net nesuvokiama, kaip galima viena labiau myleti, kita maziau ir pan. g.gif Juk vaikai savi, savas kraujas ir kunas, visiems reikia meiles, silumos, paguodos ir supratimo. Juk nei vienas nekaltas, ar jis pirmas, antras, trecias, ar ketvirtas gime...Kadangi pati seimoje buvau vyriausia, tai zinau, kaip vyriausias jauciasi ir kad jam diziausia atsakomybe tenka. Bet as tengiuosi savo vyresneli visada suprasti, paguosti. Pas mane nebuna taip, kad dabar neturiu laiko, jei kuriam reikia manes cia, dabar ir sia akimirka, tai ir busiu cia, dabar ir sia akimirka. smile.gif Zinau tik tiek, kad meiles nereikia dalinti, po trupineli, dalele... jos su kiekvienu vaikuciu tiesiog atsiranda daugiau ir uztenka visiems. smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Tekantisaule: 18 balandžio 2010 - 10:58
meile..kiekveinam vaikui yra vienoda..tik reikalavimai skirtingi..atsizvelgiant i amziu..tai kartais gali atrodyti,,kaip..skirtinga meile smile.gif
Atsakyti
QUOTE(ELE77 @ 2010 04 19, 20:06)
meile..kiekveinam vaikui yra vienoda..tik reikalavimai skirtingi..atsizvelgiant i amziu..tai kartais gali atrodyti,,kaip..skirtinga meile smile.gif

va pritariu sitam pasisakymui smile.gif
Atsakyti
QUOTE(ELE77 @ 2010 04 19, 21:06)
meile..kiekveinam vaikui yra vienoda..tik reikalavimai skirtingi..atsizvelgiant i amziu..tai kartais gali atrodyti,,kaip..skirtinga meile smile.gif

aš taip pat thumbup.gif , bet stengiuosi abi vienodai dažnai priglaust, pamyluot, net panešiot (tai ka kad dičkei 4m. jinai mato, kad mažę nešioju ir pati užsinori, žinau, kad su laiku tai praeis)...
myliu abi vienodai sipriai...
Atsakyti
va va ELE77 savo mintis perskaičiau Jūsų žodžiuose. Ir MB man kartais priekaištauja, kad kartais vieną kurį išskiriu ar ką, bet amžius... juk skiriasi unsure.gif Ir tai nereiškia kad yra kuris vienas mažiau myluojamas, gerbiama nuomonė ar t.t. Tiesiog gal reikalavimai kitokie skirtingoms amžiaus grupėms blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(ELE77 @ 2010 04 19, 21:06)
meile..kiekveinam vaikui yra vienoda..tik reikalavimai skirtingi..atsizvelgiant i amziu..tai kartais gali atrodyti,,kaip..skirtinga meile smile.gif

taip ir as jauciu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(ELE77 @ 2010 04 19, 21:06)
meile..kiekveinam vaikui yra vienoda..tik reikalavimai skirtingi..atsizvelgiant i amziu..tai kartais gali atrodyti,,kaip..skirtinga meile smile.gif


sveikos,

thumbup.gif drinks_cheers.gif ,cia tikra tiesa parasita drinks_cheers.gif
Atsakyti