Įkraunama...
Įkraunama...

Ar meilė kiekvienam vaikui vienoda?

Aš taip pat myliu savo vaikučius visus vienodai , gal tik vyresnieji mažiau sulaukia dėmesio , bet stengiuosi tai kompensuoti su išvykomis tik su jais mažąją paliekant tėčiui.O kad būna , jog tėvai myli vieną vaiką labiau nei kitą tai tikrai.Buvo ir mums taip kai tėtis labiausiai mylėjo mane, tai sesuo net jam mirus dar jaučia skaudulį. verysad.gif
Atsakyti
myliu abu savo padauziuksu vienodai abu myluoju buciuoju ir dziaugiuosi kad juos turiu wub.gif
Atsakyti
Man tai buvo tikrai smalsu, kaip ten bus, kai gims antras? Juk pirmasis kuri laika buvo vienintelis, nuostabiausias, brangiausias, teveliu pasaulio centras. Atrode, kaip cia gali atsirasti antras, lygiai toks pats nuostabiausias ir brangiausias biggrin.gif . Pasirodo, gali wub.gif
Atsakyti
Gimus antrai dukrytei, meilės padvigubėjo - nereikia dalinti smile.gif Aišku, reikėjo tą mažą žmogutį prisijaukinti, kaip ir jai reikėjo prisijaukinti visą šeimą, suvokti kas yra kas...
Atsakyti
jei teisybe pasakius tai pradesiu nuo to kad nuo pat vaikystes svajojau apie mergyte smile.gif pirmas gime berniukas smile.gif tada aisku reikejo ir antro vaiko nes man butinai reikejo mergytes smile.gif stai ja ir turiu ax.gif bet kazkaip kai turiu nebelabai jos ir reikia unsure.gif net nezinau kodel gal delto kad tevelis jai daug labai demesio skiria kiek neskiria berniukui tai man kazkaip norisi didziajam duoti meiles uz abu schmoll.gif gal del to ir mergyte taip nuosaliau nuo manes niekada neateina neprisiglaudzia ka daro teveliui unsure.gif buciukus dalina tik teveliui blush2.gif o didysis priena apsikabina pabuciuoja parodo kaip myli kazkaip tikejausi kadbus atvirksciai kad berniukai kaip tik labiau prie teveliu vis tik vyras vyra geriau supranta lotuliukas.gif tai galldel to kazkaip meiles daugiau skiriu berniukui nors pagalvojus myliu vienodai tiek ta tiek ta g.gif
Atsakyti
abu be galo be krasto... wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
Anksčiau labiau mylėjau mažėlę, ne todėl kad ji tiesiog mažesnė, bet todėl, kad vyresnėlė labai sunkus vaikas, neklaužada, neklusni, netvarkinga...žodžiu nuolatos gadina nervus. beje ji nemeili, nėra iš tų vaikų kurie ateina, prisiglaudžia, apkabina, pabučiuoja, o man taip norėjosi tokios abipusės meilės 4u.gif
O mažėlė buvo visiška priešingybė, pati tos meilės pareikalaudavo, tai jai dauugiau dėmesio ir kliūdavo, taip gavosi savaime verysad.gif
Visada stengiuosi neišskirti pas abi paklausiu ir kaip mokykloje sekėsi, ir kaip treniruotėje ir kokia nuotaika šiandien, visada pastebiu liūdną kažkurios veidelį.
Beje bėgant meta meilė susivienodino dabar nei vienos neišskirčiau, kurią labiau myliu, bėgant laikui tai atėjo savaime ax.gif
Atsakyti
Visus tris myliu labai,labai.
Atsakyti
As begalo myliu savo vaikus, ir viena ir kita, tik skirtingai ta meile isreiskiu, mergytei reikia daugiau svelnumo, apkabinti, pabucioti, berniukui daugiau demesio, pagyrimo.
Atsakyti
aš vis galvojau, kaip čia bus kaip gims antras vaikas, kaip reikės tą meilę padalint g.gif bet jos dalinti ir nereikia, gimus dukrytei ta meilė tiesiog padvigubėjo wub.gif myliu abu savo kleckiukus vienodai wub.gif
Atsakyti
Vienoda ir begalinė wub.gif
Atsakyti
As turiu trys grazias mergytes. Aisku ir man buvo visokiu minciu, ar sugebesiu susitvarkyti. Ar mylesiu. Bet viskas savaime ateina. Myliu jas visas, ir negaliu pasakyti kuria labiau. Kiekviena yra ipatinga:). Juos man visos labai brangios
Atsakyti