Įkraunama...
Įkraunama...

Mano problema

ot tai problema mergino randa - prisiperka nauju rubu ir nenesioja doh.gif Man atiduokit!!!! Ir problemos kaip nebuta biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Leksa @ 2013 03 28, 15:50)
ot tai problema mergino randa - prisiperka nauju rubu ir nenesioja  doh.gif Man atiduokit!!!! Ir problemos kaip nebuta  biggrin.gif

biggrin.gif biggrin.gif

Aš sau tokios problemos negaliu leisti-viską nešioju, viskas patinka smile.gif
Atsakyti
tokios problemos gali būt tik pas tas, kurios pinigų per daug turi smile.gif kai pinigus reik skaičiuot, labai pagalvoji prieš perkant
Atsakyti
Ne, čia tikrai išlepimas biggrin.gif Žiaurus... Ir tikrai to nebūna, kai reikia pinigėlius skaičiuoti smile.gif
Patikrinta abiem atvejais smile.gif Kol nedirbau, gyvenau tik iš tėvų, tai labai neprisipirksi kažko, nes duoda savaitei ir žiūrėk, kad užtektų dar namo grįžti autobusu smile.gif
O vat kai dirbi, dar vaikų, kitokių įsipareigojimų neturi, tai taip ir būna smile.gif
Pas mane irgi spintoje tokių drabužių keletas mėtosi, kur nupirkti ir nei sykio neapsivilkti blink.gif
Pvz., turiu žiauriai gražią suknelę, kurią pirkau prieš porą metų viename kurorte atostogaujant... Toookia graži atrodė, puošni ir taip tiko... Aš ją ir nusipirkau apsvaigus biggrin.gif Taip progos ją apsivilkti ir neradau... Tai per puošni, tai šiaip ne į temą... Mąstau ar tik ir iš mados tuoj ji neišeis biggrin.gif
Tiesa, tai ne viena tokia suknelė blush2.gif
Reiktų kada kokį turgelį už pusę kainos atidaryti cool.gif
Atsakyti
"Mano problema, nusiperku naujų drabužių ir nenešioju"
Patarimas: pirkit nebenaujus drabužius, gal tada nešiosit rolleyes.gif
Atsakyti
Mano vyras turi sita problema wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Vitulka @ 2013 03 29, 19:13)
tokios problemos gali būt tik pas tas, kurios pinigų per daug turi  smile.gif kai pinigus reik skaičiuot, labai pagalvoji prieš perkant

drinks_cheers.gif
Atsakyti
kam pirkti,jeigu nenesiosi, na pas mane buvo su suknele, atrodo kai matavausiu tai buvo grazu, o paskui kai nupirkau jau kazko man netiko, teko sesei atidoti
Atsakyti
kartais būna, nors ir nesu išlaidi. Susigriebiau, kad galiu priduoti atgal, jei perku normalioj parduotuvėj. etiketės nenuimu, čekį išsaugau, apsivelku ilgai nelaikius ir pamatau, noriu to rūbo ar ne. priima atgal, juk taisyklės tokios. aišku, čia ne mugėj ar "ponių laimėj".
Atsakyti
Sveiki, as tai jei issirenku ruba-viena diena pasimatoju, parejusi namo pagalvoju ar tikrai jo reikia, ir tik kita diena nusiperku.(o buna kad ir neperku, nes kita diena jau atrodo kad jo nereikia) 4u.gif
Atsakyti
Paskaitykit šitą knygą:
http://www.knyguklub...6090109984.html
Man padėjo smile.gif Manau, kad ši problema susijusi ne su pinigų pertekliumi, o daugiau su saviverte ir psichologinėmis problemomis.
Atsakyti
aš irgi prisiperku visokių rūbų, bet ne todėl kad reikėtų.. Kažkaip geriau pasijaučiu pirkdama, manau kad tikrai čia kažkokia psichologinė problema ax.gif
Atsakyti