Įkraunama...
Įkraunama...

Mano problema

buvo ir man tokia problema. iki siol turiu pora maikuciu/ marskineliu kurie kabo nekarto nedeveti. dazniausiai pikrti per ispardavimus.
db bandau nebepirkt visko kas grazu. o tik kas reikalinga. taipogi bandau nepirkti panasiu rubu kuriuos turiu. kad ir kaip pigiai jie kainuotu. nes 2 drabuziu vienu metu neapsvilksi.
+ taupumo ismokau is draugo.
todel db puse algeles atidedu santaupom ax.gif
Atsakyti
ne viena moteris turi tokia problema smile.gif
Atsakyti
As irgi turiu ta pacia problema, nors jokia suvalkiete nesu ir vyro suvalkiecio neturiu smile.gif Bet emiau svarstyti kodel as perku rubus, jei paskui "cedyju"? Ir supratau gi, kad man tiesiog patinka shopintis smile.gif Tai dabar drabuzius perku ir toliau, taciau 10 kartu pamatuoju ir pasveriu, o grizusi namo ziuriu, jei per 14 dienu neapsivelku, tai nesu grazinti - vadinasi, nereikia man to rubo taip jau labai.
Atsakyti
Manau tai budinga impulsyviam sopinimui, todel kvieciu paskaityt tema apie ekonomini garderoba, cia pat. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(fuksė @ 2010 09 16, 15:51)
Manau tai budinga impulsyviam sopinimui, todel kvieciu paskaityt tema apie ekonomini garderoba, cia pat.  4u.gif


Galima būtų net nenešiojamų rūbelių temą sukurti, nebloga temos apie rūbų kapsules potemė būtų bigsmile.gif NUSIPIRKAU, NENEŠIOJU,PIGIAU PARDUODU bigsmile.gif . Kam laikyti nenešiojamus rūbus? O kažkam gal pigesnis rūbas bus atradimas bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Meger @ 2010 09 16, 16:10)
Galima būtų net nenešiojamų rūbelių temą sukurti, nebloga temos apie rūbų kapsules potemė būtų bigsmile.gif NUSIPIRKAU, NENEŠIOJU,PIGIAU PARDUODU  bigsmile.gif . Kam laikyti nenešiojamus rūbus? O kažkam gal pigesnis rūbas bus atradimas  bigsmile.gif


Itariu iskart temuke nugrustu prie skelbimu lentos
Atsakyti
Pas mane irgi tokiu drabuziu yra blush2.gif tai as kartais prisiverciu apsivilkt kazka prisiminus kazkada internete skaityta istorija, kaip moteris "taupe" gerus apatinius ypatingai progai ir numire taip ju ir neuzsivilkus. Ale neilgam suveikia doh.gif
Atsakyti
Aš irgi gal kiek panašiai elgiuosi, užsidedu vieną rūbą ir pradedu jį nešioti diena iš dienos, kito net nesinori biggrin.gif
Atsakyti
arba ne tai, kad nesinori, o imi ir pamirsti, kad dar ir kitokiu turi biggrin.gif po kiek lako buna smagu juos atrast smile.gif bet va yra keletas, kur ir atradus taip ir nesinori ju uzsideti.. o beja jie visi pirkti kazkokiai progai ir parsinesus namo suprasta, kad netinka/nepatinka, pirkti zinoma ant greituju doh.gif
Atsakyti
Na dabartiniu metu kai kamuoja finansinės problemos, mane gelbsti ir dar ilgam gelbės tie kažkada nusipirkti ir nenešioti drabužiai thumbup.gif vadinasi turi pinigų ir nusipirk, po to gali prireikt mirksiukas.gif
Atsakyti
Na mane anksčiau kamavo ši problema, bet laikui bėgant išsigydžiau ir nebeperku, nes žinau ilgai tas rūbelis lauks savo eilės. doh.gif
Atsakyti
Man tas pats ir nenešiojus parduodu už grašius..
Atsakyti