Įkraunama...
Įkraunama...

Mankšta

gali drąsiai ant jo sėdėti, mano vyras sveria apie 90 kg, tai jis su mielu noru ant kamuoliuko mano pašokinėja, ir nieko. smile.gif
Atsakyti
Sveikos nėštukės!
Radau kad VASC vyksta nemokama nėščiųjų mankšta ant kamuoliu mirksiukas.gif !

Kviečiame būsimas mamytes pasimankštinti!
Užsiėmimai vyksta Vilniaus arkivyskupijos šeimos centre pirmadieniais 16.30val.
Užsiėmimai nemokami!

Užsiėmimų metu mokysimės ir kartu:
atliksime kvėpavimo, atsipalaidavimo pratimus;
stiprinsime kojų, pilvo ir dubens dugno raumenis.

Mankštų metu naudosime GYMNIC kamuolius.

Kadangi šiuo metu nėra susidariusios grupės, tad reiktų užsiregistruoti:

Vilniaus arkivyskupijos šeimos centras
Adresas:
Aušros vartų 12
Vilnius
El.paštas: info@vasc.lt
Telefonas: (8-5) 2644883
Atsakyti
Sveikos mamytes smile.gif , as atip pat zinau, kad negalima kilnoti ranku besilaukiant, man tai ir gyd. uzdraude daryti.... taigi kaip ten is tikro yra su ta manksta g.gif ... gal kas dar kokiu pratimu zino ax.gif - pasidalinkit ziniomis.
Ir tarp kitko, gal kas zino kur Siauliuose galima rati uzsiemimu nestuke.gif nescioms?
Atsakyti
Buvau nusprendusi numesti svorio ir stipriai laikytis dietos. Taigi šiandienai buvau užsirašiusi privačiai treniruotei pas trenerį kuris turėjo man sudaryti sporto planą ir maisto racioną lieknėjimui. Plius dar daryti įvairius testus (riebalų kiekio ir kitokius kurių nežinau). Šios dienos labai laukiau, nes labai noriu numesti svorio, bet.... šiandien pasidariau nėštumo testą ir jis man parodė II. Nėžinau ką daryti... Atšaukti treniruotę? Bet aš taip ilgai laukiau... ir dar neaišku ar tikrai tas nėštumas yra. Pasakyti treneriui? Manau , kad per ankstį kam nors sakyti juk tas nėštumas kelių savaičių. Bet jei sportuoti nėščiosioms negerai tai gal neverta tų pinigų mokėti? Nežinau ką daryti...
Gal ką patarsite?
Atsakyti
Atidek treniruote. Jei esi nescia, nebereiks tau jos, jei ne, veliau nueisi smile.gif Viskas labai paprasta smile.gif
Atsakyti
QUOTE(sinja @ 2008 07 23, 15:04)
Atidek treniruote. Jei esi nescia, nebereiks tau jos, jei ne, veliau nueisi smile.gif Viskas labai paprasta smile.gif

Parasiau laiškelį, kad turu sveikatos problemų ir negaliu atvykti...
Na ką žiurim kas bus toliau.
Atsakyti
QUOTE(populi @ 2008 07 23, 14:39)
Buvau nusprendusi numesti svorio ir stipriai laikytis dietos. Taigi šiandienai buvau užsirašiusi privačiai treniruotei pas trenerį kuris turėjo man sudaryti sporto planą ir maisto racioną lieknėjimui. Plius dar daryti įvairius testus (riebalų kiekio ir kitokius kurių nežinau). Šios dienos labai laukiau, nes labai noriu numesti svorio, bet.... šiandien pasidariau nėštumo testą ir jis man parodė II. Nėžinau ką daryti... Atšaukti treniruotę? Bet aš taip ilgai laukiau... ir dar neaišku ar tikrai tas nėštumas yra. Pasakyti treneriui? Manau , kad per ankstį kam nors sakyti juk tas nėštumas kelių savaičių. Bet jei sportuoti nėščiosioms negerai tai gal neverta tų pinigų mokėti? Nežinau ką daryti...
Gal ką patarsite?

Mano situacija panaši: per pastaruosiu mėn. priaugau labai daug svorio, tai ieškojausi treniruoklio ir norėjau kuo greičiau atsikratyti to, kas nereikalinga. Bet ieškojimo procese sužinojau, kad aš nestuke.gif smile.gif Kadangi dar tik pati pradžia ir pas ginekologą nebuvau, planus apie treniruoklį atidedu neribotam laikui doh.gif Kol kas planuoju mažinti maisto porcijas, gerti daugiau skysčių, valgyti vaisių ir daržovių cool.gif Paskui konsultuosiuosi su gydytoju dėl kokios mankštelės rolleyes.gif
Atsakyti
vedu neštukiu mankšta Klaipedoje 867719996 Kineziterapeute Viktorija, prisijunkite, thumbup.gif nestuke.gif sportuosime kartu
Atsakyti

Sveikos nėštukės 4u.gif


Naujoje reabilitacijos klinikoje Gemma, Vilniuje, renkamos grupės į nėščiųjų mankštos užsiėmimus. Atidarymo proga - 20% nuolaida 4u.gif
Daugiau informacijos: http://www.gemma.lt/...ews/view/?id=14
Atsakyti
QUOTE(Saule100 @ 2009 01 28, 18:17)
Sveikos nėštukės 4u.gif
Naujoje reabilitacijos klinikoje Gemma, Vilniuje, renkamos grupės į nėščiųjų mankštos užsiėmimus. Atidarymo proga - 20% nuolaida 4u.gif
Daugiau informacijos: http://www.gemma.lt/...ews/view/?id=14



O dabar dar ir akcija-specialios kainos:

http://www.gemma.lt/...ews/view/?id=17 4u.gif thumbup.gif
Atsakyti
O gal kas zinote kur ir kada organizuojamos manksteles nestukems Kaune wink.gif ax.gif ?
Atsakyti
Ačiū už nuorodas. Aš atsispausdinau nėščiųjų mankštą, bandysiu namuose po truputuką pasportuoti smile.gif
QUOTE(krisliuke @ 2009 01 02, 00:40)
Mano situacija panaši: per pastaruosiu mėn. priaugau labai daug svorio, tai ieškojausi treniruoklio ir norėjau kuo greičiau atsikratyti to, kas nereikalinga. Bet ieškojimo procese sužinojau, kad aš  nestuke.gif  smile.gif  Kadangi dar tik pati pradžia ir pas ginekologą nebuvau, planus apie treniruoklį atidedu neribotam laikui doh.gif Kol kas planuoju mažinti maisto porcijas, gerti daugiau skysčių, valgyti vaisių ir daržovių cool.gif  Paskui konsultuosiuosi su gydytoju dėl kokios mankštelės rolleyes.gif

Kaip sekasi kariauti su svoriu?
Atsakyti