Įkraunama...
Įkraunama...

Fondiu

Sveikos, ieskojau Rimi to fondiu misinio President, bet neradau. Gal galit pasakyti kur jo ieskoti ir kaip jis atrodo? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(AkvileZ @ 2010 01 21, 22:52)
Sveikos, ieskojau Rimi to fondiu misinio President, bet neradau. Gal galit pasakyti kur jo ieskoti ir kaip jis atrodo?  4u.gif

IKI PRIE SŪRIO MAČIAU BŪNA ..
Atsakyti
QUOTE(Lera @ 2010 01 21, 23:37)
IKI PRIE SŪRIO MAČIAU BŪNA ..


O kaip mazdauk atrodo ipakavimas. Ar dezute kokia ar maiselis g.gif
Kai neissivaizduoju kaip atrodo tai nerasiu doh.gif
Atsakyti
user posted image

senokai renku info apie fondiu...bet vis neprisiruosiu nusipirkt doh.gif tik kiek Vilniaus isniukstinejau, tai didziausias fondiu indu pasirinkimas PC Europa 1 a parduotuvej indu kazkokioj,.... ten gal 20 rusiu tu fondiu indu... nuo 10 lt iki 500 lt jauciu... 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(AkvileZ @ 2010 01 22, 07:27)
O kaip mazdauk atrodo ipakavimas. Ar dezute kokia ar maiselis  g.gif
Kai neissivaizduoju kaip atrodo tai nerasiu  doh.gif

tokio kaip tarzaniuke nemačiau niekur ir aš , iki būna tokiam gražiam juodam maišiuke ir nupiešta fondiu smile.gif
Atsakyti
as turiu fondiu inda,bet dar nenaudojau... blush2.gif pas mane jis toks sunkus,metalinis,toks tipo senoviskas biggrin.gif nusipirkau surio specialiai fondiu(nepigutis toks-uz 500gr mokejau 25lt)gal sivakar ji ir isbandysiu... ax.gif
Atsakyti
pagaliau ir as nusipirkau fondiu thumbup.gif artimiausiu laiku reiks butinai isbandyti suriu arba sokolado fondiu wub.gif
Atsakyti
O as prie tu, kurios nori fondiu, bet niekaip nenusiperka blush2.gif biggrin.gif rba randu, kad patinka, bet brangokas ax.gif , arba nerandu ko noriu, arba pamirstu biggrin.gif
Atsakyti

Merginos , gal kas zinot kur tos zeles fondiu kaitinimui galima nusipirkti ? Pas mane parasyta kad galima pilti ir spirta ir uzdegti...bet spirto kazin ar yra vaistineje g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Savage_cat: 03 gegužės 2010 - 21:10
QUOTE(Savage_cat @ 2010 05 03, 21:10)
Merginos , gal kas zinot kur tos zeles fondiu kaitinimui galima nusipirkti ? Pas mane parasyta kad galima pilti ir spirta ir uzdegti...bet spirto kazin ar yra vaistineje g.gif

Būna didesnėse Rimi parduotuvėse tikrai arba šiaip specializuotose indų ir fondiu pardavimo vietose smile.gif
Atsakyti
QUOTE(aushrele @ 2010 05 03, 23:34)
Būna didesnėse Rimi parduotuvėse tikrai arba šiaip specializuotose indų ir fondiu pardavimo vietose  smile.gif

O kiek mazdaug kainuoja?
Man padavonojo ta fondiu , tai net nezinau kur ieskot , kur parduoda tous indus )
Atsakyti
QUOTE(Savage_cat @ 2010 05 05, 14:07)
O kiek mazdaug kainuoja?
Man padavonojo ta fondiu , tai net nezinau kur ieskot , kur parduoda tous indus )

Kainuoja zele iki 5 lt. Yra visose parduotuvese smile.gif
Atsakyti