Įkraunama...
Įkraunama...

Barbių virusas

Mes perkam Barbes Toy'sMarkete. Pas juos viskas originalai. Matosi pagal kokybe, o kazkada dukra uzsigeide ypatingos barbes, tai mes pas juos uzsisakeme ir atveze!!!vat taip...
Atsakyti
Gera mama, kuo gi ypatinga ta Barbė, kad ja užsakinėjote?
Klausiu tiesiog iš smalsumo, nes kažkaip rodosi, jog visokiausių Barbių pas mus yra, lyg ir kaip ir visur. Va tik Drezdene žaislų parduotuvėj atkreipiau dėmesį, kad yra net rakinama vitrina su kolekcinėmis barbėmis. Bet ir kainuoja jos atitinkamai - gerokai per 100 Eurų... O šiaip kad visur jos tokios pačios, kaip ir pas mus - princesės, šokėjos, daktarės, mamos, slidininkės...
Atsakyti
QUOTE(gera_mama @ 2005 09 11, 14:59)
Mes perkam Barbes Toy'sMarkete. Pas juos viskas originalai. Matosi pagal kokybe, o kazkada dukra uzsigeide ypatingos barbes, tai mes pas juos uzsisakeme ir atveze!!!vat taip...


Dievulėliau, ir man labai smalsu kokia ten ypatinga Barbė? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Chicco @ 2005 08 29, 11:22)
Prieš Kalėdas pati pirkau "Senukuose" barbinį namą su baldais ir didele mašina, mokėjau  ~60Lt. Tik tiek, kad tas namas nemažai vietos užima  doh.gif . Bet kol kas tai dukros patys mėgstamiausi žaislai tongue.gif .

Nuo kada barbių namas kainuoja 60 lt blink.gif O dar kitam poste kažkas sako, kad originalas. Koks originalas jums tiek kainuos, na nebent kinietiškas originalas wink.gif Sakau, nes turim tikrą barbių namą, kuris abejoju ar 60 lt kainuoja, bent kai aš tokius pardavinėjau, tai kaina siekė virš 400 lt. Jei net barbės spinta kainavo apie 100 lt, o čia namas dešimgubai vos ne didesnis už tą spintą, tai kaip jums originalas kainuos 60 lt rolleyes.gif Nepamirškit, kad ant originalių barbių bei namų yra užrašai Mattel, o ne made in china wink.gif
Atsakyti
Mes taip pat, o tiksliau, tai mano penkerių metų dukrelė taip pat "serga" Barbie virusu doh.gif Kaip ir pas kitas, tai ir pas mus - barbių žurnaliukas kas mėnesį, barbių rūbeliai vos ne kas kart nuėjus į parduotuve bei krūvos kitų aksesuarų (juos dažniausiai gauna per šventes). Jau net neviltis buvo apėmusi, nes man ir šiaip šios lėlės ne prie širdies, o dar ir brangokas malonumas... schmoll.gif
Tad negaliu atsidžiaugti, kad vieną vakarą šovė mintis paieškoti apie Barbes internete ir radau jų puslapėlį - www.barbie.com tongue.gif Dabar savo panelei kasdien leidžiu po penkiolika minučių "paviešėti" Barbie pasaulyje - ten krūvos įvairiausių žaidimų: aprenkti vieną ar kitą lėlę, parinkti makiažą, apstatyti kambarį ir t.t. Aišku, mažiukei dar prireikia mano pagalbos, bet nors nebeprašinėja visko pirkti iš eilės. Sudarėme lyg ir sandėrį - arba perkam, arba pas Barbie svečiuose apsilankom thumbup.gif
P.S. Tikiuos, kad nesulauksiu labai didelių priekaištų iš jūsų, kad penkemetei dukrai leidžiu kompu žaisti..... blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Gosh @ 2005 09 13, 18:26)
Nuo kada barbių namas kainuoja 60 lt blink.gif  O dar kitam poste kažkas sako, kad originalas. Koks originalas jums tiek kainuos, na nebent kinietiškas originalas wink.gif Sakau, nes turim tikrą barbių namą, kuris abejoju ar 60 lt kainuoja, bent kai aš tokius pardavinėjau, tai kaina siekė virš 400 lt. Jei net barbės spinta kainavo apie 100 lt, o čia namas dešimgubai vos ne didesnis už tą spintą, tai kaip jums originalas kainuos 60 lt rolleyes.gif  Nepamirškit, kad ant originalių barbių bei namų yra užrašai Mattel, o ne made in china wink.gif




Na tikrai nesakiau, kad už 60Lt originalas mirksiukas.gif . Netgi aprašiau, kad tai kartoninės sienos, o pats rėmas iš plastmasinių pagaliukų susideda. Taip kad atidžiau skaitykit tongue.gif .
Neinvestuoju į tokius dalykus, nes žinau, kad tai labai laikina.
Atsakyti
O maniske dukryte laabai retai is dezes issitraukia barbes schmoll.gif ... na gal koki karta i menesi blink.gif O padovanojau labai anksti pirmaja barbe, maniau abi sukuosim drabuzelius siusim.... drabuziu tai prisiuvau, bet ir guli sukisti i maisa blink.gif
Atsakyti
Turime ir mes Barbie liga:))
Stengiames su ja kovoti...bet deja... manau po metuku kitu ji savaime praeis. Nuo ruzavos spalvos kartais vemti noretusi:))
Perku mazajai tiek Barbies, tiek jai lektuva, arkliuka, masinele, laiva Naugarduko gatveje esancioje zaislu parduotuveje. Ji yra prie Saulutes. inoma, ten daznai ipakavimas buna suplesytas, ar truksta kokiu sakuciu, lekstuciu. Bet ir kaina atitinkamai daug mazesne. Pirkau Undinele, mokejau 35lt, o truko tik suku:)
Atsakyti
Barbiu virusu ir mes esame uzsikrete, turim viska: ir nama, du automobilius, arkli, malunsparni, nepigus malonumas, bet kas gi siais laikais pigu, o zaislai tai ypac brangus, namas dvieju aukstu, jame sesi dideli kambariai, jis medinis, graziai nudazytas, pirkom ji tuscia, kainavo 150 Lt aisku jo apstatymas dvigubai brangiau, bet neviska iskarto supirkom, tai viena mociute ka nors i nama padovanoja tai kita tai kriksto tevai virtuves komplekta, tai ir isaugo dideli rumai. Nu tikrai grazu ir pasiziureti ir i ta nama i ta berbiu gyvenima, o ypac kaip dukra zaidzia, valandu valandas prie jo prasedi thumbup.gif Tai va. Kai rinkomes buvo jau pilnu namu, bet plasmasiniu, tai ka vaikas biski ta lele paspaus i grindis ir namas subires, o sitas tvirtas, medinis net pati asiremti i ji gali, nu tikrai geras didelis namas. Tai tiek.
Atsakyti
O aš norėjau paklaust apie arklius iš Barbių katalogo. Ar galima atskrai tikarklį nupirkti, nes buvom svečiuose ir ten megaitė turėjo tokį baltą arklį su karčiais ir balnu, tai mano mažoji su ašaromis iž svečių išėjo. sad.gif
Atsakyti
Pirkom arkli Toys markete siaures miestely.Ne originalas, bet tip top barbinis, tai su kazkokia nuolaida mokejau kazkur apie 20lt. "Prakisau" savo panai kaip tikra, vistiek tik dvi dienas nauju zaislu domisi, nors pries tai reikia "iki mirties"...
Atsakyti
QUOTE(Sviesele @ 2005 10 25, 09:03)
O aš norėjau paklaust apie arklius iš Barbių katalogo. Ar galima atskrai tikarklį nupirkti, nes buvom svečiuose ir ten megaitė turėjo tokį baltą arklį su karčiais ir balnu, tai mano mažoji su ašaromis iž svečių išėjo. sad.gif


Mes pirkom dukrytei tik arklį, bet būtent originalą ir kainavo jis apie 80 Lt. Berods, "Čipoline" ir mūsų rusvas. Jis tikrai fainas, gražūs karčiai, į juos ten galima įrišti gumutes, kažkokie dar segtukai buvo priede, gražus balnas. thumbup.gif Maniškei netikro "prakišti" nepavyktų, nes ji juos puikiai atskiria. Be to, esu mačiusi ir tą netikrą. Kokybė tikrai skiriasi. Mūsų arkliukas ir krenta, ir dabar mažiukė Barbes sodina, ir svorius visokius atlaiko. biggrin.gif
Atsakyti