Įkraunama...
Įkraunama...

Barbių virusas

pradedu ir as jau lelemis dometis doh.gif , o iki tol tik lego terupejo lotuliukas.gif. O kuo kazin skirias originali Barbe nuo neoriginalios (cia jei perkant nenauja, ar imanoma atskirt)?
Papildyta:
QUOTE(Savvy @ 2011 04 19, 18:32)
Merginos,

HEEEELP!!!  ax.gif

noriu jūsų paklausti.

Man nuo vaikystės likęs didžiulis įspūdis apie Barbę... Noriu nusipirkti sau šią lėlytę (kai paaugs dukra - pasidalinsiu  ax.gif  ).

Klausimas štai koks. Dar vaikystėje kieme mergaitė rodė Barbę ir man labiausiai įspūdį paliko, kad lankstosi jos rankos, nors nesimato jokių sujungimų.

Taigi, ieškau lėlės, kuri lankstytųsi be sujungimų ir būtų klasikinio Barbie veiduko, bei klasikinė blondinė (su ant šono sušukuotais plaukais) ax.gif

Koks tai galėtų būtų modeliukas ir kur tokį rasti?  wub.gif

Va as, kai tik jos pas mus tik buvo atsirade (jau nebezaidziau su lelem) , buvau girdejusi, kad va tuo ir skiriasi originali Barbe nuo neoriginalios, aisku ir kaina... 4u.gif . man dabar irgi idomu .
Atsakyti
Na pas mus i amus jau irgi pamazu ateina Barbiu manija biggrin.gif Kol kas dukryte turi 3babes ir viena vyra biggrin.gif ir ta pati ne tikra,o kita lele pritaikyta doh.gif bet jo ji kol kas nesureiksmina... Taip pat masina (vabala) ir nama (sis beja palikes dar nuo manes ax.gif ) Ji gavau dovanu 4klaseje,nors yra kelios detales suluzios,be ivsumoj dar tinkamas naudoti,o ir nebeturi niekas tokio ax.gif Gaila tik kad minstus baldus ir kalna rubu atidaviau,kai pati nebezaidziau doh.gif butu like... Nes db mums vis "per mazai" sukneliu ir batu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Natele @ 2011 11 29, 09:47)
pradedu ir as jau lelemis dometis  doh.gif , o iki tol tik lego terupejo  lotuliukas.gif. O kuo kazin skirias originali Barbe nuo neoriginalios (cia jei perkant nenauja, ar imanoma atskirt)?


Orginaliu barbiu sprande yra uzrasas Mattel smile.gif
Atsakyti
Ieskom barbiu namo gal kas zino kur galetume nusipirkti 4u.gif
Atsakyti
Mus barbių virusas kažkaip aplenkė, iškart prie bratz puolėm doh.gif
Atsakyti
Gal galite apsviesti mane. Ar dabartines barbes visos turi 'sratinius' sanarius (kalbu apie tas, kuriu kojos - rankos lankstosi)? 4u.gif
Atsakyti
jei tai barbė- bet kuriuo atveju kojos rankos lankstysis
Paskutinė mada tai kai sąnariukas ne įstatytas viduje o matosi sulenkimai- tokia lėlė yra daug lankstesnė- jos net riešai juda...
dėl plaukų sušukuotų į šoną ir klasikinių barbių internete galima gi rasti prekiaujančių vien barbėm internetinių parduotuvių...

o dėl barbių manijos- nu maniškė myli barbę dainuojančią štai tokią turime:
vaizdelis
kas keisčiausia skuduryne mokėjome 3 lt barbė neturėjo mikrofono ir kitas kolje buvo... bet veikianti- negal atsidžiaugti vaikas
kita barbė su nusiimančiu viršumipirkta parduotuvėje už 69 berods nepamenu tiksliai... tai nu nelabai žaidžia kažkodėl nors saufgo labai batukus, viską lėlė turi o va žaisti ne- paguldo ją pasodina ir viskas...

o va labiausiai žaidžia su monstrų lėlytėmis- nors čia jau labiau prie brac- nors pati lėlė kažkas tarpinio tarp brac ir barbės- aukštesnė už brac, galva mažesnė, bet didesnė nei barbės galva, plius kojos labai didelės- lagunos blu pamesti batukai tai kol pritaikėm iš turimų... jau atrodo viskas pritaikėm, tačiau batukai plyšo per šonus... (pirkome dėvėtą)
Papildyta:
[B]čia
kas ten ieškojo barbių- taigi supermasmose net 76metų originalus pardavinėja- pasiieškokikite gal rasite tokią kokios norite
Atsakyti
Na, nepykite, bet stengsiuosi kuo ilgiau nepirkti barbes ir panašių lėlių. Jos man tokios visai ne vaikiškos...
Atsakyti
Sveikos super mamos smile.gif

Is as jungiuosi prie sitos temos apie Barbes, nes ir man is vaikystes jos yrapalike ispudi...

Sikart noriu paklausti, gal kuri turite atliekama puosnia Barbes suknele? Labai reikia papuosti lele su sportine apranga. Galiu pirkti arba keisti i lele Bratzz, taip pat atiduociau ir ta sportine apranga arba siulykite dar koki varianta, susitarti juk galime wink.gif

Labai laukiu pagalbos ir is anksto aciu! smile.gif
Atsakyti
QUOTE(eling @ 2012 10 23, 11:57)
Na, nepykite, bet stengsiuosi kuo ilgiau nepirkti barbes ir panašių lėlių. Jos man tokios visai ne vaikiškos...

nu kaip pasakius- aš kai gimė dukra irgi buvau tos nuomonės, kol... Atsiminiau iš vaikystės vieą dalyką- ilgai lauktas žaislas tobuliausias, uždraustas vaisius saldžiausias...
daug kas tos nuomonės kad nereikia tų barbių tipo vaikui įvaro standartus ir galiausiaianoreksiją nes vaikas nori būti panašus į barbę- Tai nemanaukad tiesa. Jei vaikas turės nuo mažū dienų barbes- jis jų neidealizuos štai koks mano požiūristuri dukra 14 barbių ir panašių į barbes lėlių3 barbė matell 2 matell lėlės bet ne barbės- undinė su besilankstančia uodegga kita fėja... dukra neidealizuoja jų- taip pažaidžia, bet sėkmingai praėjus bumui žaidžia su polly pocket, paskui su arkliukais, paskui su mergaitiškais zooganais..trumpiau- barbės ne idealas o tik dar vieni žaislai...
O va su lėlėmis kūdikiais beveik nežaidžia nors turi 6 iš kurių 1 realaus kūdikio dydžio. Ūgavo kai vos tik gimė. 4u.gif
Atsakyti
Sveikos,

atsiprašau gal aš čia truputį ne į temą... ax.gif

Bet gal žinote iš kur galima parsisiųsti dainuojančių Disney princess lėlių?? g.gif
Tokių kaip pvz, ši: http://www.youtube.c...;feature=fvwrel
Jos Mattel firmos.

www.disneystore.com yra dainuojančių, bet jos apie 40 cm ūgio, o man reikia tokių kaip Barbie ūgis.

Ačiū.
Atsakyti
QUOTE(eling @ 2012 10 23, 10:57)
Na, nepykite, bet stengsiuosi kuo ilgiau nepirkti barbes ir panašių lėlių. Jos man tokios visai ne vaikiškos...


As ir tokios pacios nuomones drinks_cheers.gif
Bet mano 3 m. jau pora men. tik apie barbes ir sneka, o kai pamato reklama per TV net virpa. Privercia visus (net ir brolius) ziuret i reklama, aiskina kaip ji nori ir kaip reikia tokios "princeses" doh.gif Jauciu Kaledu senelio gali prasyti, ir kaip is tokios situacijos issisukti unsure.gif
Atsakyti