Įkraunama...
Įkraunama...

Valgiaraštis V

Na čia aš save baudžiu už vakar dieną. Be to, planuoju kokias dvi savaites pasilaikyti iki 1200 kcal
Atsakyti
QUOTE(balte @ 2007 08 23, 14:55)
Na čia aš save baudžiu už vakar dieną. Be to, planuoju kokias dvi savaites pasilaikyti iki 1200 kcal

sitaip nieko nebus schmoll.gif saves baust negalima mirksiukas.gif , o be to nieko ir nepakeisi. Po dideliu nuklydimu kita diena reik maitintis normaliai. Po persivalgymo tik praejus trims dienoms galima pasidaryt mazo koloringumo deina, nes tik po tiek dienu nuo persivalgymo riebaliukai nuseda ant sonu mirksiukas.gif
Atsakyti
Kiubete - toks karaimu patiekalas, kaip kibinas panasiai. Tesla ta pati, tik forma-kaip pyrago idaryto. Viduj - arba kaiuliena (kaip kibinuose) , arba zuvis (labai skanus sitas variantas). Tik galvoju, kad gal kcal pamazinau g.gif
Atsakyti
Pusryciai stikline kefyro 104kcal
Priespiečiai: 5 krabu lazdeles (69kcal)+1a.š.majonezo(68)+30g duonos(68) 205
Priešpiečiai II: stikline pieno (100)+ 3 sausainiai (129kcal) 229
Pietus: 2 v.š. virtų makaronų (139kcal)+ padazas(60)+ raugintas agurkelis (20) 219
Pavakariai: 3 šaukštai virtų makaronų (209)+padažas (60) 269
Vakariene: turiu jogurto,gal dar gryztant is treniruotes kefyro nusipirksiu,o jei labai alkis kankis valgysiu krablazdes blush2.gif
Atsakyti
Mano šiandien:

6:15 - 0,5 porcijos grikių košės, 4 obuoliukai
10:00 - kepintos morkos, pusė didelio pomidoro
12:00 - salotos su sūriu, kumpiu ir dar kažkuom (majonezinės) (165 g), 2 obuoliukai
15:00 - a la 10 val. + arbata su 1 a. š. cukraus
18:00 - 4 obuoliukai (2 iš jų kepiau mikrobangėj), 2 baltos duonos riekelės, 2 did. šaukštai trintų j. serbentų su cukrum

Mano valgiaraščių niekas nekomentuoja, tai įpratau pati pakomentuot ax.gif :
1. Baigėsi grikiai (jau nusipirkau).
2. Atsibodo kepintos morkos.
3. Sūris buvo glitus, pirktinės salotos yra schmoll.gif
4. Aš megstu obuoliukus.
5. Baigėsi juoda duona, o kažką taisytis vakare nesinorėjo (juk stengiuosi po 19 nevalgyt, laiko mažai tėra rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(chocolove @ 2007 08 23, 19:06)
4 obuoliukai (2 iš jų kepiau mikrobangėj

gal gali sita pakomentuoti? g.gif
kaip cia tie obuoliukai mikrobangej unsure.gif skanu unsure.gif isvis ka ta mikrobange is ju padaro rolleyes.gif
Atsakyti
tokie minkšti labai palieka, aš nebarstau cukrum, nes skanu ir taip smile.gif tik atsargiai, galima labai nusideginti burną unsure.gif esu tai jau patyrus... doh.gif
Atsakyti
Labutis mirksiukas.gif
Rašysiu apie valgymą,tai tikriausiai bus į temą biggrin.gif Kai pradėjau skaičiuoti kalorijas,tai pradėjau valgyti po 5 kartus per dieną,neskaitant kokių nukrypimų blush2.gif
Tai va,valgiau pusryčius,priešpiečius,pietus,pavakarius,vakarienę.Na,kaip pvz;
Pusryčiai:avižinių dribsnių košė su sviestu(žinau,kad sviestas nėra labai gerai,bet kažkodėl labai jo norisi blink.gif ),kava.8-8,30
Priešpiečiai: koks nors vaisius 10,30-11 val.
Pietūs: g.gif kotletas,bulvė,salotos pie 12-12,30
Pavakariai:varškė arba vaisius apie 16 val.
Vakarienė: daržovių salotos su duona apie 18-18,30
Tai va:Pietus valgau tokiu laiku beveik visada,nes su vaikais ir savais darbais gaunasi būtent tokiu laiku.Tai pastebėjau,kad priešpiečius kaip ir per prievartą suvalgydavau,nes taip reikia,o po pietų kažkaip sunkiai sulaukdavau pavakarių,nes ilgas laiko tarpas.
Jau kokia trečia savaitė,kai pradėjau valgyti: pusryčius ,kaip visada,tada pietai apie 12-12,30,o po to apie 14 ir 16 val gaunasi kaip dveji pavakariai,po to vakarienė,kaip visada.Tai man dabar thumbup.gif nu neskaitant tų ,kaip minėjau,nukrypimų blush2.gif biggrin.gif
Atsakyti
blush2.gif reik prisiversti rašyt ką valgau, kai iš šono pažiūri pačiai geriau matyti ką blogai darau

pusryčiai: kava+avižų košė 300kcal
priešpiečiai: persikai 120kcal
pietūs: kepto ant grotelių kalakuto + kalafijorai + pomidoras + pusė banano 380kcal
pavakariai: ledai 200kcal
vakarienė: salotos iš agurkų+varškės+jogurto ir duonos riekė 290kcal
Atsakyti
Vakarykšits meniu
Pusryčiai: varškės desertas "Smilga", kava
Priešpiečiai: 300 g. vynuogių, kava.
Pietūs: 120 g. krabų lazdelių, pomidoras, indelis želė.
Pavakariai: 2 crispai.
Vakarienė: lėkštė šaltibarščių, bulvė, vištienos slėgtainio apie 50 g., dvi džiovintos slyvos.

Pagal mano paskaičiavimus gavosi apie 1100kcal. mažoka, bet vakar karštis nepakeliamas buvo, tai niekas daugiau nebetilpo.
Atsakyti
Taisau savo vakaryksty valgiarasty
QUOTE(H&M @ 2007 08 23, 12:28)
Pusryciai: 60g dribsniu su 200ml pieno
Priespieciai: du persikai
Pietus: salotos(pomidoras, raugintas agurkas, jautienos kumpis, suris uzpiltos saukstu al.aliejaus) su riekute juodos duonos, saltibarsciai su karsta bulve
Pavakariai: bananas
Vakariene: Porcija ledu blush2.gif
Per diena dar isgeriu 1.5l vandens, du puodelius kavos ir du puodelius arbatos

Siandien turetu but toks ax.gif
Pustyciai: 60g dribsniu su 200ml pieno
Priespiaciai: 2 nektarinai
Pietus: Salotos su kumpiu ir riekute rugelio, dienos sriuba is kavines
Pavakariai: 2 nektarinai
Vakariene: grudeta varske arba ledai biggrin.gif
Atsakyti
Mano vakaryštis:
Iki pietų (per 3 kartus) pakelis pasukų 350kcal.
Pietūs: silkė 130g, duona 18g, pomidorų-agurkų-grietinės salotos 420g viso: 384kcal
Pavakariai: Aktivia 125kcal.
Vakarienė 17:30val 1bulvė ir šaltibarčiai daviau 300kcal.
Viso: ~1200kcal.
Gal mažokai, bet po ilgo apsirijimo tai labai gerai. Vakare labai kamavo alkis, bet išgėriau Puerh arbatos ir visaip save raminau. Ypač padėjo vizualizacija (vaizdavausi kaip atrodysiu sulieknėjus).
Atsakyti