Įkraunama...
Įkraunama...

Auklė parveda vaiką iš darželio

Ir man tokios reikia, nes darzelis kitoj miesto pusej.....
Bet kai pagalvoju, kad kazkas svetimas dar automobiliu ves vaika blink.gif Gal koki vairavimo testa sugalvoti reiketu...
Mamos, pasidalinkit patirtim, jeigu samdot toki zmogu.
Atsakyti
JO svetimo žmogaus vairavimas irgi gasdina g.gif
Atsakyti
O ar ne paprasčiau pervesti į kitą darželį, kad patogiau būtų??? g.gif
Atsakyti
Vaikas mano labaio alergiškas maistui, deja, Kaune yra tik vienas darželis skirtas tokiems vaikams. Taip kad alternatyvos ieškant kito darželio nėra.

Na bet keista negi tikrai niekas nesinaudoja tokiom auklės paslaugom?
Atsakyti
Acha, kad jokio skirtumo, kur tas darzelis. Vistiek nuo musu namu tik automobiliu pasiekiamas................
Atsakyti
QUOTE(*Drambliukas* @ 2005 07 27, 09:31)
Vaikas mano labaio alergiškas maistui, deja, Kaune yra tik vienas darželis skirtas tokiems vaikams. Taip kad alternatyvos ieškant kito darželio nėra.

Na bet keista negi tikrai niekas nesinaudoja tokiom auklės paslaugom?


Aš turiu auklę ir noriu ją pasilikti dar metams, kad vaiką iš darželio paimtų, o jei sirgs, kad su juo pabūtų. Tai galvoju mokėti 450 lt į mėn., o jei sirgs už kiekvieną dieną po 10 lt pridėsiu.
Atsakyti
Na aš ir šiaip auklei mokejau 450, bet tik už nuvešimą į darželį tiek nemokesiu.
Atsakyti
QUOTE(RamuneA @ 2005 07 27, 11:15)
Aš turiu auklę ir noriu ją pasilikti dar metams, kad vaiką iš darželio paimtų, o jei sirgs, kad su juo pabūtų. Tai galvoju mokėti 450 lt į mėn., o jei sirgs už kiekvieną dieną po 10 lt pridėsiu.


Nemanai, kad mokesi perdaug uz aukles atliekama darba?
Atsakyti
Neturiu jokios patirties šioje srityje, bet važiuodama į darbą (panašiu laiku stoviu kelias minutes prie to paties šviesoforo) pastebėjau, kad toje pačioje vietoje kiekvieną rytą laukia mokinukas, mano manymu pirmokas, kurį paima tas pats taksi ir veža. Spėju, kad taksistas specialiai tam tikslui samdomas. Manau, kad po keletą valandų be darbo stotelės stovintys taksistai imtųsi tokios užduoties. Nors sunku spėti, kiek jie užsiprašytų už tokią paslaugą.
Atsakyti
QUOTE(Spragtukas @ 2005 07 27, 12:46)
Nemanai, kad mokesi perdaug  uz aukles atliekama darba?


O ką reikės daryt jei vaikas susirgs? Reikia man ją laikyt, o be 400-500 lt kas pas mane bus?
Atsakyti
QUOTE(kasiopeja @ 2005 07 25, 13:54)
Mes samdėm moterį, kuri paimdavo pirmoką po pamokų, nuvesdavo pavalgyt, į treniruotę ir tada atvesdavo man į darbą. Gaudavosi geras pusdienis jos darbo. Už visa tai mokėdavau po 15 Lt.


blembacki ir is kur Jus tokias "pigias" aukles randate.... As va dabar ieskausi aukles ir siulau po 3 lt i val. I diena butu darbo max. 6 val, bet niekas nenori mano grazuolytes priziureti...
Atsakyti
Su taksistais daug kas daro , i treniruotes vaikucius veza ir i mokykleles , O daroma paprastai pasirasoma sutartis su firma ,nustatomas laikas ir atvaziuoja ir nuveza . O kainuoja tiek kiek nuvaziuot ir kainuoja , jei norisi suzinot iskvieskit ir nuvaziuokit patys tiek ir kainuos .
Atsakyti