Įkraunama...
Įkraunama...

Auklė parveda vaiką iš darželio

Nu nezinau, kaip su tais taksistais... aisku, i mokykleles treniruotes tai OK, didesni vaikai vazineja, bet kazkaip ne 3 metuku dar neturintis vaikas, mano galva, dar per mazas su taksistais vazinet... gerai, dede taksistas atves iki darzelio, o toliau? kas i grupe nuves? Nebent aukletojos prasyti, kad pasitiktu... unsure.gif
Atsakyti
schmoll.gif ne taksistas man netiktų
Atsakyti
As tokia aukle turejau 2 metus. Ji mano mergaitei ryte padedavo nusiprausti, nuvesdavo i darzeli ir vakare parvesdavo. MOkejau 6 litus. Jei dukryte noredavo pabuti lauke (o ji noredavo) arba susirgdavo, mokedavau po 3 lt. uz valanda. O siap tai dar + dovanos gimtadienio ir kitomis progomis.
Atsakyti
batuta, man tokios ir reikėtų.............. Kur rasti?
Atsakyti
Aš pasiprašiau kaimynų dukros, ji tada 11-okė buvo. Ryte nuvesdavo į darželį, o penktą pasiimdavo. smile.gif Aš grįždavau apie 19 val. Mokėjau 2Lt už valandą, (matai, čia labai senai buvo)+ visokios dovanos. O tu irgi pabandyk į kaimynus pasižvalgyt. Gal kokią moterėlę bedarbę rastum g.gif
Atsakyti
QUOTE(Picine @ 2005 08 02, 07:06)
batuta, man tokios ir reikėtų.............. Kur rasti?

Jei gyveni Vilniuje, Zirmunuose, galeciau parasyti jos koordinates ir ja perspeti, kaqd skambinsi.
Atsakyti
Gyvenu Santariškėse. Tolokai turbūt būtų............
Atsakyti
QUOTE(Picine @ 2005 08 03, 08:17)
Gyvenu Santariškėse. Tolokai turbūt būtų............

Aha verysad.gif .
Atsakyti
QUOTE(*Drambliukas* @ 2005 07 27, 10:31)
Na bet keista negi tikrai niekas nesinaudoja tokiom auklės paslaugom?

Mano bendradarbė turėjo irgi kaimynų dukrą tai ją vežiodavo dėl akyčių pas okulistą, nuvesdavo, parvesdavo iš darželio. Tikrai kaimynai patogiausia būtų, jei tokių yra schmoll.gif
Atsakyti
As turejau aukle, kuri nuvesdavo ir parvesdavo is darzelio. Mokejau 5 Lt uz diena. Ji gyvena Petrasiunuose. Buvo labai patogu. MAn nereikedavo vaiko anksti kelti. Ji, ji pakeldavo, aprengdavo ir ant pusryciu nuvesdavp.
Atsakyti
QUOTE(Lali @ 2005 07 27, 12:51)
blembacki ir is kur Jus tokias "pigias" aukles randate.... As va dabar ieskausi aukles ir siulau po 3 lt i val. I diena butu darbo max. 6 val, bet niekas nenori mano grazuolytes priziureti...

Musu vaikuciai per mazi, todel uz tuos 3lt. valandai niekas neapsiims ziureti. As taip pat ieskau valandines aukles, kolkas be rezultato, mokeciau ir po 5lt uz valanda, kad tik gera auklyte butu. mirksiukas.gif
Atsakyti
Drambliuk, o gal yra kokia mamytė, kuri iš tavo rajono savo vaikiuką į tą patį darželį veža. Nebūtinai į tą pačią grupę. Gal ir tavo prigriebtų ax.gif Gali gi pas direktorę nueiti ir pasiklausinėti, ar yra vaikiukų iš to pačio rajono mirksiukas.gif
Atsakyti