Įkraunama...
Įkraunama...

Krikštynos – tegul nusprendžia pats…

QUOTE(bremen @ 2005 03 18, 19:38)
Mes su vyru katalikai ,vaikas evangelikas.O suauges pats nuspres ar jam kataliku,evangeliku ar musulmonu buti.

O gal jis nores buti budistu? mirksiukas.gif
bis.gif
Atsakyti
Jisai pats nuspres koki tikejima jam pasirinkti.
Atsakyti
Taigi jam jau parinktas - jis evangelikas. lens.gif Aisku ka pats ateity apie tai galvos kitas klausimas...
nail.gif
Atsakyti
Taip jisai evangelikas ,bet jeigu nuspres pasirinkti kita tikejima tai jo valia.
Atsakyti
QUOTE(bremen @ 2005 03 19, 21:56)
Taip jisai evangelikas ,bet jeigu nuspres pasirinkti kita tikejima tai jo valia.

Tai bet ta pati galima pasakyt apie visus. Kai jau kas sumasto rimtai tikejima keist, kazkieno didelio pritarimo ne neiesko. Cia ne visai tas pats, kas visai nekrikstyt ir veliau leist paciam apsispresti... yu.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Karbyne: 19 kovo 2005 - 22:42
MANO NUOMONE VAIKA REIKIA PAKRYKSTYTI MAZA. O JAU TIKEJIMA GALES PASIRINKT SUAUGES
Atsakyti
Kai mano mazytes krikstijo buvo taip grazu cray.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Karbyne: 20 kovo 2005 - 16:16
Mes penkiu metu vyruka krikstijome ,buvo irgi labai grazu biggrin.gif
Atsakyti
as uz tai kad vaikas pats pasirinku kai paaugs. tongue.gif
Jei jus krikstyjat vaika tai jau turi buti tikras religingumas,o ne mados reikalas,va pakrikstysim,nes reikia,nes visi taip daro. Man atrodo jei jau zadat krikstyti vaika turesit ir toliau visa gyvenima ugdyti jame religinga,tikra katalikiska siela(arba kokia kita,priklauso aisku nuo tikejimo) Kam gi tada jus krikstyjat vaika?
Atsakyti
aš tai gyvenu 10metu ne bažnytinėje santuokoje, mano abu vaikai nekrikštyti ir nesiruošiu to daryti. man nepatinka krikščionių religija iš esmes, mano močiutė ir tai tikėjimu abejoja, mama netiki...tai ko norėt iš manes. Uošviai labai norėjo santuokos bažnyčioje, kaip beje ir didziulės baltos liustrines jaunosios sukneles, bet per daug save myliu kad savo esybe prievartauciau- nieko to nebuvo. teko karta del krikstynu ir susipykt, pasakiau kad kam tas kanavalas dievo juk nera...tai uošvi ištiko toks paralyžius kad ilgai sustinges stovejo..Dabar musu santykiai puikus ir prie tos temos nebegryztama.
Jei vaikai nores- prašom, bet pati to neskatinsiu. Man begalo gaila kad musu senoji lietuviu kultura buvo sunaikinta, nors tie 400metu neištryne iš baltų meilės medziams, net kaikurie vaikams vardus duoda kaip pagonys ir ąžuolais ir liepomis.
Nes nu nelimpa man tokie mokymai kaip gaves i deshinį skruosta, atsuk kairyji. krikštyk, nes jei vaikas mirs siela ramybės neras. arba dar geresnis , kur apie du brolius buvo, vienas kaip vergas are, o sunui palaidunui baliu iškėlė...man taip netinka notworthy.gif
Atsakyti
QUOTE(Vilka @ 2007 04 07, 16:59)
Nes nu nelimpa man tokie mokymai kaip gaves i deshinį skruosta, atsuk kairyji. krikštyk, nes jei vaikas mirs siela ramybės neras. arba dar geresnis , kur apie du brolius buvo, vienas kaip vergas are, o sunui palaidunui baliu iškėlė...man taip netinka notworthy.gif


Va apie ta sunu palaiduna drinks_cheers.gif vienas dirbo dirbo, kitas sau lakste, pramogavo, o paskui grizo pas teva tusciom kisenem ir issvaistes visa turta, o tevas dar ateme is to darbstaus sunaus dali ir tam plevesai atidave protest.gif protest.gif protest.gif Ziauriai neteisinga schmoll.gif Manau, kad savo dali turto galejo atiduot tik pats brolis, o ne tevas, kuris jau turta anksciau buvo padalijes savo vaikams.
Arba krikstyk vaika, o tai nekrisktytas pragaran eis? Uz ka?! Tevu "klaidas"?!!! Va ir teisingumas dievo blink.gif
O su tuo musimusi... Jei jusu pvz. seseri ar geriausia drauge ar dukra vyras kaip bokso kriause mus, ar jai pasakysit: "kentek, leiskis musama ir toliau"? Itariu, kad siulysit begt nuo tokio gyvulio kuo greiciau, o ne atsukt kita skruosta. O gal as klystu?!
Arba kai dievas isvare Adoma su Ieva is rojaus ir pasake, kad nuo siol visos moterys gimdys skausmuose. O kodel as turiu kentet uz Ievos nuodeme?! Kur sioj vietoj dievo teisingumas?! O jei dievas toks visagalis ir visazinis, tai juk turejo zinoti, kad Ieva nuskins ta obuoli, ar ne? Na, tuomet tai tolygu provokacijai...
Arba dievas sukure tik 2 zmones. O paskui Kainas ir Abelis zmonas turejo. O jos is kur?! Gal ozkos pvz. buvo? Nes zmoniu tai daugiau nebuvo g.gif
Ir tie du testamentai, priestaraujantys vienas kitam. Man tai tolygu parodymu neatitikimui. O kai parodymai neatitinka, tai ar ba pirmoji, arba antroji, arba abi versijos yra isgalvotos, t.y. MELAS.
O siaip jau, as tikiu evoliucija, mokslu ir irodymais bigsmile.gif

Daugiau gal geriau neisiplesiu, o tai dar mane atseksit ir akmenim apmetysit cool.gif
Atsakyti
QUOTE(Leksa @ 2007 04 08, 00:54)

Daugiau gal geriau neisiplesiu, o tai dar mane atseksit ir akmenim apmetysit  cool.gif


oi Leksa, tavo ši kalba, tai man kaip mana iš dangaus...kaip mylimojo žodžiai prieš miegą..Tu esi mano sielos dvyne...skaičiau ir kaifavau..nu tu mane sužavėjai
alia kaip gerai tu čia parašei..kaip mano pačios lūpomis..Pagarba clap_1.gif

parašyk dar thumbup.gif man labai patiko, seniai nieko taip neskaičiau smagiai, galvojau kad viena tokia išsišokėlė...

Na padarei tu man dovaną..velykų proga wink.gif))
Atsakyti