Įkraunama...
Įkraunama...

Kur išmetat didelius žaislus?

Mes padedam kitiem leliukam nestuke.gif Vyresneles liko sesei,o sie gal ju vaikams.Tiesiog kiekvienas turi savo istorija ir ismetam tik suluzusius ax.gif
Atsakyti
Nu as ismetu tik sulauzytus ar nusidevejusius zaislus...O dabar galvoju peerinkt zaisliukus-ir kas nebereikalinga-nuvesime i vaiku namus kartu su isaugtais rubeliais 4u.gif
Atsakyti
aš irgi manau, kad neverta mesti žaislų- na nebent jie sulūžę... galima gi į vaikų namus nuvežti, arba šiaip atiduoti kokiems neturtingiems vaikams.
Atsakyti
Na o po maniskiu tai nelabai kas lieka,nes viska poster_ban.gif greit patvarko.Tai ju kaip ir nebuna kad ismesti,nebent jau visai bash.gif ,damusti.
Atsakyti
Gal ir mums reikės į Caritą pradėt nešti, nes jau namie visai vietos nėr. O ir vaikas tikrai nežaidžia su jais unsure.gif Šį tą jau išmečiau, bet kad vis nesibaigia - niekas nesusipranta vaikui reikalingų dovanų dovanot doh.gif
Atsakyti
O mes i darzeli nereikalingus ar isaugtus nunesam thumbup.gif Ir pekeliui ir vaikams "nauji" zaislai 4u.gif
Atsakyti
Suluzusius ismetam o sveikus bet nereikalingus atiduodam draugu mazesniem vaikam.jiems idomu su nematytais zaisti thumbup.gif
Atsakyti
Mes su sunum pries Kaledas visada tvarkom jo zaisliukus ir atrenkam, kurie jam nebereikalingi, nebeidomus ar siaip sau stovi nebezaidziami, supakuojam graziai, uzrasom panasiai vaiko amziu ir nunesam i tokia organizacija SOS vaikai, ar Parama vaikams, tiksliai net nebeatsimenu doh.gif . Ten renkasi vaikuciai is asocialiu seimu ar siaip sunkiai gyvenantys. Juos cia maitina, aprengia, sventes organizuoja, tad dovaneles labai vietoje ir laiku... wub.gif
Atsakyti
mes irgi visus pabodusius ar išaugtus žaisliukus darželiui padovanojam mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(zizė @ 2007 06 07, 14:30)
Susiduriau su problema. Turiu pridovanotų didelių pliušinių žaislų, su jais niekas nežaidžia, jie renka dulkes ir užima begalę vietos namuose. Norečiau jais atsikratyti, bet neisivaizduoju kaip. Jei mesčiau į konteinerį, tai jis nuo kelių žaislų jau būtu pilnas, ir kažkaip juokingai atrodytu. Nešiau į rūsį, bet jis irgi neguminis.  Dar turiu sulūžusi stūmiamą triratuką ir vaikų vėžimėlį.
Būtų įdomu sužinoti kur jūs dedate nereikalingus, sulužusius žaislus? Negi patys vežate į savartynus?



Mmm. Žaislų aš dar kolkas nemetu, bet mano mama viską atiduodavo į vaikų namus...
Atsakyti
jau pabodusius žaislus paslepiu nuo vaikų kokia pusei metų. Po to vėl išimu - kokie staiga įdomūs ir gražūs pasidaro, net juokas ima lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Larysa @ 2007 08 01, 23:53)
jau pabodusius žaislus paslepiu nuo vaikų kokia pusei metų. Po to vėl išimu - kokie staiga įdomūs ir gražūs pasidaro, net juokas ima lotuliukas.gif


bet ką daryt su tais pliušiniais? Jų dovanojimo tikslo nesuprantu - pridovanojo mano tik gimusiam kleckui kalną. O kur amn dėt? Kai kurių dydis toks kad doh.gif
Atsakyti