Įkraunama...
Įkraunama...

Kur išmetat didelius žaislus?

As visus tokius zaislus - didelius pliusinius ir lego staliukus bei pan. isnesiau i darzeli.Mielai prieme. rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Loretoidas @ 2007 08 12, 00:17)
As visus tokius zaislus - didelius pliusinius ir lego staliukus bei pan. isnesiau i darzeli.Mielai prieme. rolleyes.gif

mes irgi taip darom mirksiukas.gif kai jau dukrytei nusibosta kokie zaislai,mes juos surenkam ir nunesam i darzeli ax.gif aukletoja sako,kad ten tuos zaislus atranda is naujo thumbup.gif
Atsakyti
Pirmiausia, aš giminaičiams uždraudžiau dovanų tempti žmogaus dydžio meškinus ir zuikius, kurie tokie sintetiniai, kad net liesti nemalonu.
O su "išmetimu" problemos jokios nėra - aplink pilna vaikų, tiesiog svajojančių apie žaisliukus, kurių mūsų vaikai nemėgsta, jiems nusibosta ar tiesiog išauga. Ir ne vien čia pagarsėjusiame carite. Dažnai ir kaiminystėj yra tokių vaikų, reikia tik apsidairyt
Atsakyti
QUOTE(Loretoidas @ 2007 08 11, 23:17)
As visus tokius zaislus - didelius pliusinius ir lego staliukus bei pan. isnesiau i darzeli.Mielai prieme. rolleyes.gif

drinks_cheers.gif gražesnius į darželį,o tuos kurie nebelabai kaip atrodo tiesiog padedu prie konteinerio,jie labai greit iš ten dingsta ax.gif
Atsakyti
Kas sulūžta,tai keliauja į šiukšlyną,o geri,bet atsibodę,nesvarbu kokio didumo keliauja į darželį,o ten būna iš naujo atrasti ir labai mieli lotuliukas.gif
Atsakyti
idomu gal zinot kur Kaune caritas arba sos vaikai as ten netik zaislu nunesciau, bet ir rubelius.
Atsakyti
QUOTE(zvaigzdute23 @ 2008 01 31, 15:14)
idomu gal zinot kur Kaune caritas arba sos vaikai as ten netik zaislu nunesciau, bet ir rubelius.

Lopšelio 10,Vijlijampolė.Čia kūdikių namai.Tik minkštų žaisliukų jiems nelabai reik,labiausiai trūksta avalynės.
Atsakyti
Aš išsinešiau pas save į darbą ( kabinete labai praverčia, esu logopedė ).
Atsakyti
mes visiskai suluzusius ismetam,o kitus zaisliukus dukra nesa i darzeli ir ten su jais mielai zaidzia visa grupe thumbup.gif
Atsakyti
Sulaužytus į šiukšlyną, kitus - į kaimą doh.gif
Atsakyti
turejau daug žaislų minkštu diiiidžiulių ir mažesniu kadangi mano vaikui jie ne žaislai man kambariui grožio irgi nepriduoda tik dulkes renka tai nusprendem ju atsikratyt, bet kadangi žaislai buvo praktiškai nauji ranka nekylo ju išmest tai tesiog surinkom viską ir nunešem į daržiuką , aukletoja tokiai "dovanai" labai apsidžiauge biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(zvaigzdute23 @ 2008 01 31, 13:14)
idomu gal zinot kur Kaune caritas arba sos vaikai as ten netik zaislu nunesciau, bet ir rubelius.

yra jo bet nežinau kaip paaiškint kurioi vietoi nes pati nesu kaunete laikinai čia gyvenam, bet yra netoli didelios iki kalniečiose, prie vitepsko buvosio, ten už dydeliu monolitu šone yra pasiklausu praeiviu tikrai rastum , nes iš manęs tokia aiškintoja doh.gif ax.gif
Atsakyti
Pabodę žaislai dažniausiai keliauja į darželį. Labai malonu matyt kaip auklėtojos džiaugiasi biggrin.gif
Atsakyti