Įkraunama...
Įkraunama...

Skanaus! - 10

QUOTE(Katu @ 2007 08 01, 16:10)
As turbut kepciau juos silikoninese formelese ir nedeciau popieriniu formyciu...
O siaip geda, bet ju vis nesugeba issikept - pazadu, nusiperku nutelos, ir suvalgau ja su kokia duonkepes duonyte (dazniausiai kepu Sonatinos duona su pyne is puses porcijos)  doh.gif

dekui uz ats 4u.gif
Butinai issikepk-skonis nerealus!!! Visi svaigsta, kai as ju padarau biggrin.gif Ir kai baiginejasi, primena, kad jau laikas vel kept lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Cica:) @ 2007 08 01, 16:31)
Sonatina ir kitos mergaites, prasau patarimo 4u.gif  As vis darau keksiukus su nutela, nes juos tiesiog dievinu, bet nezinau, ka darau blogai, kad keksiukus tarsi pritraukia prie popierinio dekliuko apacios. Na, ju isimti neina, reikia su saukstu valgyt, nes viskas pritraukta prie apacios. Nutela, kuria vos vos paslepiu su dantu krapstuku, irgi nuseda i dugna ir sukieteja ant dugno..Gal galit patarti, ka darytI? Skoniui, aciu dievui, tai nekenkia, taciau norisi estetiskesnio vaizdo.  smile.gif  Laukiu atsakymu 4u.gif


vakar kaip tik kepiau tuos keksiukus bigsmile.gif , dejau ne nutella tikra, o siaip kazkoki riesutu skonio krema, kepiau silikoninese formelese, tai man labai gerai iskepe, niekas nenusedo i dugna, viskas labai graziai, iskilo taip... po to keksiukus ant groteliu pakaitinau, gal siek tiek per ilgai palikau, apskrudo isoreje, bet siaip tikrai labai skanus thumbup.gif , valgiau ir negalejau patiketi, kad cia as taip juos pagaminau..Siandien uzsuko drauge, bet jau nebebuvo kuo pavaisinti, siryt paskutini pribaigiau.. blush2.gif
Kuo toliau - tuo labiau dziaugiuos Sonatinos receptukais... 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Merginos kur jūs perkate silikonines formeles keksiukams? Aš šiaip darau į popierines formeles, bet gal patogiau būtų į silikonines.
Atsakyti
smile.gif Sveikos,
gaminu nuolat, tik vis pritrūksta laiko prisėsti ir parašyti.
Pagal Sonatinos receptus gaminami įvairūs mėsos kukuliai, "zuikiai", varškės apkepas ir mėsos apkepas jau tapo nuolatiniais mūsų šeimos patiekalais.
Noriu padėkoti ir už puikius citrininio torto, greito pyrago su uogomis ir varškės pyrago su raudonaisiais serbentais receptus - viskas pavyko ir labai skanu. Vaikams l. patinka bananiniai ir purūs blynai, o užvakar gaminau grybų sriubą su baklažanais - net mano mažius valgė - l. skanu.
Tikrai kuo nuoširdžiausias dėkui už "pirmąją pagalbą" paįvairinant kasdieninį šeimos meniu .

Ir žinoma klausimėlis - Sonatina, kur perki migdolų plokšteles, o gal pati gamini? g.gif Aš kartą bandžiau gaminti - nepavyko, tai jau po to migdolų riešutus paprastai susmulkinau, bat plokštelės - gražiau ir skaniau.


Atsakyti
kepiau vakar vakere "Juodojo miško vyšnią" labai skanu.Tik aš padariau pagal savo turimus produktus ir viskas gavosi čiki tongue.gif iškepė per 40 min elektrinėje orkaitėje.Dėjau vyšnias iš sirupo nes kompoto neturiu neturėjau ir jokios degtinės.Tikrai labai skanu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Dukra @ 2007 08 01, 16:17)


Mielines bandeles su cinamonu  - dariau kaip ir tu, is puses porcijos, bet gal mazokai mieliu, arba per daug miltu idejau, tu rasiai kad dejai daugiau miltu kad tesla neliptu, bet gal as padauginau, nes tesla nelabai iskilo, ir bandeles buvo kietokos  ax.gif Bet velgi iseitis mikrobange, pasildziau ir buvo kaip ka tik iskeptos.

Va ir as to paties norejau paklaust, jau antra karta kepiau Mielines bandeles su cinamonu, ir kol siltos jos viskas liuks thumbup.gif dar pusdieni.. ir po to jos suketeja labai greit. O ant rytojaus - isvis..
Idomu, ka ne taip galiu daryti? g.gif Bandziau miltu deti maziau, tai labai limpa tesla, iskocioti neina.. Gal per mazai iskildinu? doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Bransha @ 2007 08 02, 10:10)
Va ir as to paties norejau paklaust, jau antra karta kepiau Mielines bandeles su cinamonu, ir kol siltos jos viskas liuks  thumbup.gif  dar pusdieni.. ir po to jos suketeja labai greit. O ant rytojaus - isvis..
Idomu, ka ne taip galiu daryti?  g.gif Bandziau miltu deti maziau, tai labai limpa tesla, iskocioti neina.. Gal per mazai iskildinu?  doh.gif


Pabandyk iskeptus mielinius gaminius dar siltus sudet i uzdara inda arba i maiseli - tada jie bus dregnesni ir minkstesni. Arba kita diena juos kisk i mikrobanu krosnele.

Migdolu ploksteliu galima gauti Silo tinklo parduotuvese, buna prie prieskoniu. Sonatina rase, kaip jas pasigaminti paciai, nors man tas darbas ziauriai nepatiko smile.gif
Atsakyti
siandien gaminau zuvi prancuziskai.. labai skanu buvo thumbup.gif as panasiai darydavau zuvi su morkomis, bet zuvis prancuziskai yra lengvesnis patiekalas, tai super labai smile.gif
atsiminiau.. sestadieni gaminau kiauliena su parmezanu (pagal Sonatinos receptus - kiaulienos ispjova su parmezanu), irgi labai skanu buvo wub.gif
rytoj planuoju makaronus su krevetem ruosti.. manau kad irgi skanu bus smile.gif o savaitgali kepsiu pyraga su persikais ir varske..
user posted image
jau taip man jis skaniai atrodo biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Katu @ 2007 08 02, 11:29)
Pabandyk iskeptus mielinius gaminius dar siltus sudet i uzdara inda arba i maiseli - tada jie bus dregnesni ir minkstesni. Arba kita diena juos kisk i mikrobanu krosnele.


Tikrai, iskepus laikiau medinej lekstutej pridengus ranksluosciu..
Ir noretus kazkaip kad jos ilgiau pabutu sviezios, nesildytos.. Kaip pirktines kad unsure.gif
Atsakyti
Išviriau aš šiandien, Kreminę cukinijų sriubą blush2.gif NU labai skanu thumbup.gif
O vakar vyrą įkalbėjau sūdyti lašišą pagal tavo receptą. Iš pradžių skeptiškai žiūrėjo, bet šiandien paragavom, tikrai skanu thumbup.gif Tik mums klausimas iškilo, ar reikia nulupti lašišai odą, nes mes sūdant jos niekada nelupam, o čia, man truputį trūksta prie skūros drusko, tai jaučiu, reikėjo g.gif
Atsakyti
QUOTE(Bransha @ 2007 08 02, 14:24)
Tikrai, iskepus laikiau  medinej lekstutej pridengus ranksluosciu..
Ir noretus kazkaip kad jos ilgiau pabutu sviezios, nesildytos.. Kaip pirktines kad  unsure.gif


cia naturalus produktai todel ir maziau buna minkstos, o pirktines su visokiais standikliais kvapiklais ir konservantais...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ruta25: 03 rugpjūčio 2007 - 15:43
Mieliniai kepiniai bus vėl skanūs, jei pašildysit orkaitėj.
Atsakyti