Įkraunama...
Įkraunama...

Skanaus! - 10

QUOTE(laurindre @ 2007 08 03, 14:54)
O vakar vyrą įkalbėjau sūdyti lašišą pagal tavo receptą. Iš pradžių skeptiškai žiūrėjo, bet šiandien paragavom, tikrai skanu thumbup.gif Tik mums klausimas iškilo, ar reikia nulupti lašišai odą, nes mes sūdant jos niekada nelupam, o čia, man truputį trūksta prie skūros drusko, tai jaučiu, reikėjo g.gif


As siandien irgi pagal Sonatinos recepta lasisa sudziau, ryt ragausim smile.gif Viska dariau pagal duotas proporcija, bet 1 kg. lasisos to marinato (ar surimo) perdaug, man beveik puse atliko g.gif Odos ir as nelupau, bet uzsisvajojus supjausciau tokiais gabaliukais kaip kepsniams doh.gif tai tikiuosi isisudys ir nebus suru.Paragavus labai suru, bet skaiciau ankstesnius atsiliepimus tai sako skanu.

Atsakyti
QUOTE(Sonatina @ 2007 07 05, 19:38)
user posted image

Pyragas su kriaušėmis, varške ir uogomis

Tešla
300 ml miltų
3/4 a. š. kepimo miltelių
75 g šalto sviesto
½ citrinos tarkuota žievelė
1 kiaušinis
1,5 v. š. šalto vandens

Įdaras
2 kiaušiniai
250 g varškės
100 ml riebios grietinėlės
50 ml cukraus
1 a. š. vanilės
2 kriaušės (250 g)
200 ml uogų




QUOTE(rimuze @ 2007 07 10, 14:30)
Tu pyrageliu skanumelis  wub.gif Sonatina  thumbup.gif
Siandien kepiau Pyragas su kriaušėmis, varške ir uogomis  thumbup.gif  thumbup.gif
  Nesudetinga,greitas ir skanus  thumbup.gif  thumbup.gif

user posted image
Shot with u700,S700 at 2007-07-10

help.gif help.gif help.gif help.gif help.gif kiek cukraus deti?
Atsakyti
ka tik padariau vapsvu lizdus. i taureles, kol kas neissiima, idejau i saldytuva, gal kai atsals issiims. skonis panasu i tingini, tik trapiau ir koki tukstanti kartu saldziau rolleyes.gif na viena toki suvalgai. laaaabai laaabai saldu. bet skanu. tik kad daugiau kaip vieno neimanoma suvalgyti. bet tas tik i gera figurai ir piniginei tongue.gif
Atsakyti
kadangi liko nemazai kondensuoto pieno, tai dar padariau tuos pyragelius su kondesuotu pienu. bet nesigavo schmoll.gif krepseliai negraziai iskylo, nors ir subadaciau, tapo tokie kaip paploteliai, kremo skonis irgi nilabai patiko. zodziu lizdeliai patenka i gaminamu sarasa, o krepseliai schmoll.gif gal kazka ne taip padariau.
Atsakyti
sveikos Sonatinos receptų gerbejos. Jau senokai skaitinėju sia temelę, išbandžiau daug receptų, bet tik dabar prisiruosiau prisijungti blush2.gif . Kaip ir daugelis turiu pripazinti, kad Sonatinos receptukai nuostabus. Superinis patiekalas - Kiauliena korėjietiškai..
Papildyta:
beje, šiandien išbandžiau net porą kepinių : Bandeles su cinamonu, ir Mini riestainėlius su lašiša (sorry, dar neišmokau cituoti ax.gif ), abu kepiniai superiniai, tik riestainėliai man nesigavo tokie issiputę, bet vistiek labai labai skanūs ir graziai atrodo bigsmile.gif
Atsakyti
Šiandien pietums kepiau: "Kiniški paplotėliai su mėsa "Rou bing"". Tiesa, teko gerokai modifikuoti receptą, nes kai kurių ingridientų neturėjau. Taigi nepyliau sakės, nedėjau imbiero bei austrių padažo. Sezamo aliejų pakeičiau saulėgražų, o vietoj poro dėjau svogūno. Kepiau šiek tiek daugiau nei parašyta recepte. Labai skanu, paprasta ir greita thumbup.gif
Atsakyti
Iškilo klausimas - iškeptuose mieliniuose kepiniuose jaučiasi mielės, nuo ko tai galėtų būti? Gal per ilgai kildinau tešlą? g.gif
Atsakyti
QUOTE(LINUTUKĖ @ 2007 08 05, 20:11)
merginos, ar cia tik man ar ir jums taip yra, kaskodel nuotrauku nerodo  verysad.gif , receptas yra o nuotrauku ne, ilgokai nesilankiau  ax.gif  gal ka praziopsojau, ar jos dar bus?

Man rodo g.gif
Šiandien kepiau Obuolių - varškės pyragą su migdolais thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
Balta duona su pyne - tesla maisiau, kildinau ir kepiau duonkepeje thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif

Greitas mielinis pyragas su varške ir avietėmis - labai skanus pyragas thumbup.gif , vietoj avieciu dzemo naudojau abrikosu dzema

Marinuota žuvis su daržovėmis - greit, super greit pagaminamas patiekalas ir labai skanus thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif

sonatina, aciuks.gif
Atsakyti
QUOTE(Mama_Tania @ 2007 08 05, 21:12)
Balta duona su pyne - tesla maisiau, kildinau  ir kepiau duonkepeje thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif



O kepi iš viso normos? Aš darau iš pusės, tik miltų gerokai daugiau dedu, tačiau ir ta puse duonkepėj kilnoja dangtį...
Atsakyti
varškės blynai. niam niam aciuks.gif
Atsakyti
QUOTE(solouro @ 2007 08 05, 19:12)
Iškilo klausimas - iškeptuose mieliniuose kepiniuose jaučiasi mielės, nuo ko tai galėtų būti? Gal per ilgai kildinau tešlą?  g.gif


Siaip per daug mieliu turetu buti jeigu jaiciasi, o jei per mazai prastai iskyla.
Atsakyti