Įkraunama...
Įkraunama...

Skanaus! - 10

QUOTE(laurindre @ 2007 08 05, 20:31)
Man rodo g.gif
Šiandien kepiau Obuolių - varškės pyragą su migdolais thumbup.gif  thumbup.gif

Nerealus pyragas thumbup.gif thumbup.gif Tikrai pirmu numeriu praeitu thumbup.gif thumbup.gif Jau puse pyrago viena pati sulapsejau doh.gif
Atsakyti
Sveikos gyvos, merginos smile.gif

trumpai atsakau į klausimus (pradėsiu nuo galo) ir vėl dingstu atostogauti smile.gif

solouro, tikrai gali būti dėl to, kad tešla perrūgo. Arba gal netyčia padauginai mielių? g.gif O į riestainėlius gal miltų per daug įbėrei?..

Mama_Tania, cukraus reikia 30 ml (jau pataisiau ir recepte) 4u.gif Beje, tau tikrai dar galima valgyti ir valgyti, atrodai super thumbup.gif
O štai taip atrodo saulėje džiovinti pomidorai:

user posted image

laurindre, aš skūrą lupau, tad ir sūrumo visiškai užteko 4u.gif

korcula, paskutiniu metu migdolų plokšteles perku didžiosiose Rimi parduotuvėse prie kepimo miltelių ir pan. smile.gif

Bransha, na nežinau, man mieliniai kepiniai nesukietėja... g.gif Aš juos ataušusius laikau sandariuose polietileniniuose maišeliuose. O pyragą su braškėm ir rabarbarais, manau, vis dėl to ne iki galo iškepei...

Dakie, silikoninių formelių dabar yra ir Maximose, ir Senukuose, ir Tomas Philips parduotuvėse. Aš daugumą pirkau štai čia 4u.gif

Cica:), prie tų popierinių formelių paprastai prilimpa visi keksiukai ir popierių nuo jų reikia tiesiog nuplėšti. Todėl aš mieliau kepu be popieriaus. O dėl to, kad Nutela nusėdą į dugną net ir nežinau ką pasakyti, nes man taip niekada nenutiko... g.gif

šešėli, per tiek laiko migdolai gražiai ir skaniai apskrudo, bet tikrai nesudegė smile.gif Plokšteles perku didžiosiose Rimi parduotuvėse.

Katu, įrašiau recepte, kad kompotas turi būti be kauliukų smile.gif

Rituxx, menkių kepenėlių niekada nepirkau... schmoll.gif O lašiša man nesigauna sausa, tad papildomai padažo negaminu... Garstyčias patiekaluose geriausia naudoti tiesiog skanias, tokias, kokias mėgstate smile.gif Kiek laiko troškinti daržoves, priklauso nuo pačių daržovių ir nuo to, kokias jas mėgsti - ar visiškai minkštas ar šiek tiek traškias. Tad tiksliau ir negaliu patarti.

Net, ir aš lašišą išimu iš marinato ir laikau šaldytuve sandarioje dėžutėje smile.gif

zyliuk, aš turiu nusipirkusi dvi formeles keksiukams po 6, kad nereikėtų kepti per kelis kartus smile.gif O didelės silikoninės su skyle normalios neturiu, todėl naudoju paprastą tefloninę formą. Mikserį naudoju maišyti tešlai, plakti kremams, o blenderį - įvairiam smulkinimui ir trynimui. Blenderį turiu štai tokį:

user posted image

Nenaudojau tik ledo smulkintuvo smile.gif

ScarleTa, aš, tiesą sakant, nekeisčiau sviesto aliejumi... unsure.gif

InRed, visų produktų kiekį būtina mažinti proporcingai 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Mama_Tania @ 2007 08 04, 12:52)
help.gif  help.gif  help.gif  help.gif  help.gif kiek cukraus deti?


As dejau 50ml.
Atsakyti
Sandriuks, paprastai pakelis tikrai būna 5,5, 7 arba 11 g smile.gif Bet ir aš mačiau pirkti sausų mielių po 500 g smile.gif

anastazai, puselės ir yra visa vištos krūtinėlė perpjauta pusiau smile.gif O sūrį tikrai dedu tokį, kokį tuo metu turiu 4u.gif

mamushka, manau tikrai galima lazaniją užšaldyti. O atšildyti greičiausiai galima orkaitėje - reikėtų pažiūrėti parduotuvėje, ką rašo ant tokių pusgaminių pakelių... g.gif

JaNNeTe, manyčiau, kad galima naudoti ir kitokį gėrimą, tiesiog žiūrėk, kad jis būtų skanus smile.gif O dėl tvirtumo, tai net ir nežinau... Na lyg it tvirtas... Turbūt tokius tortus geriausia transportuoti nepapuoštus formoje, o papuošti jau vietoje... g.gif

noir1, tikrai drąsiai galima kepti didelius keksus pagal keksiukų receptus smile.gif Aš taip darau, kai tingiu dėlioti tešlą į keksiukų formeles smile.gif

laurechka, net ir nežinau, kodėl man tie kukuliukai gavosi tokie balti... Šiaip jie ir gavosi praktiškai troškinti, nes kažkodėl susidarė daug skysčio... smile.gif

flamingo, aš tiesiog niekada nerašiau plovo recepto, nes kažkokio ypatingo ir neturiu smile.gif O ir plovą darau ypač retai 4u.gif

pince, ir aš naudoju šitas mieles. Ir nors rašo, kad jų nereikia ištirpinti skystyje, aš darau taip, kaip ir parašyta recepte. O kepurėlė, jei mielės nepasenusios, visada atsiranda smile.gif

kaaaramele, iš principo visi popierėliai prilimpa prie keksiukų, tik vieni lengvai nusiima, kiti sunkiau smile.gif

Mexxica, varškės riebumas visiškai nesvarbus smile.gif Dėk tokią, kokią dažniausiai naudoji. Aš paprastai perku liesą varškę smile.gif

Inesssija, puodelis "Napoleono" torto recepte - 237 ml. Bet mililitrai tikrai nelygūs gramas. Vidutiniškai 237 ml puodelyje telpa 140 g miltų. Tad miltų reikėtų apie 420 - 560 g. O grietinėlės reikėtų apie 360 ml (237 x 1,5) 4u.gif

Papildyta:
shanet, kaip jau rašiau, svarbiausia naudoti skanias ir kokybiškas garstyčias smile.gif O ar jos su grūdeliais ar ne, čia jau skonio reikalas smile.gif

Cikadele, vištų kepenėlių niekada nemirkau unsure.gif O dėl triušio kepenėlių net ir nežinau, ką pasakyti... g.gif Teoriškai turėtų tikti ir jos... unsure.gif

O šiaip labai jums visoms ačiū 4u.gif Džiaugiuosi, kad mano įdėti receptai jums praverčia wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Katu @ 2007 08 06, 11:40)
O kepi iš viso normos? Aš darau iš pusės, tik miltų gerokai daugiau dedu, tačiau ir ta puse duonkepėj kilnoja dangtį...

visus produktus sumazinau per pus, o miltu siam kiekiui dejau 850 ml, ir reiks kita kart dar biski pamazinti, nes is tikruju tikrai kilnojo dangti ax.gif bet issikepe puikiai thumbup.gif thumbup.gif

QUOTE(Sonatina @ 2007 08 06, 14:45)
Mama_Tania, cukraus reikia 30 ml (jau pataisiau ir recepte) 4u.gif Beje, tau tikrai dar galima valgyti ir valgyti, atrodai super thumbup.gif

aciuks.gif nemaciau atsakymu, bet pati is ryto radau, kad tesla beveik tokia pat, kaip pyragui su persikais ir uogomis (cia miltu 400 ml, o su kriausemis 300 ml), tai biski dadejau produktu ax.gif

aciu aciuks.gif labai skanus pyragas, tik vaisiu kitu dejau ax.gif

o rytoj keksa su vysniomis bandysiu kept, labai vilioja tas naujas receptas blush2.gif ax.gif bigsmile.gif


Papildyta:
QUOTE(rimuze @ 2007 08 06, 14:46)
As dejau 50ml.

aciuks.gif

QUOTE(Sonatina @ 2007 08 06, 14:45)
Mama_Tania,

O štai taip atrodo saulėje džiovinti pomidorai:

user posted image

aciuks.gif rytoj eisiu ieskoti 4u.gif

QUOTE(Sonatina @ 2007 08 06, 14:45)
Mama_Tania,Beje, tau tikrai dar galima valgyti ir valgyti, atrodai super thumbup.gif

blush2.gif blush2.gif blush2.gif blush2.gif aciuks.gif
Papildyta:
QUOTE(Sonatina @ 2007 08 06, 14:47)
O šiaip labai jums visoms ačiū 4u.gif Džiaugiuosi, kad mano įdėti receptai jums praverčia wub.gif

aciu tau aciuks.gif nes su tavimi - buti virtuveje ir gaminti tavo pateiktus receptus - svente 4u.gif blush2.gif
Atsakyti
SONATINA,ACIU tau,kad tu buni su mumis ir dalinies savo kulinariniais sugebejimais. 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Sveiki noreciau jusu paklausti del "krepseliu is vistienos krutineles" jus raset kad ja reiktu pamarinuoti kad ji butu ne tokai sausa, o gal galit pasakyti kaip, labai skania atrodo ir noriu toki patiekala pasigaminti, bet tik nelabai ismanau kaip ja padaryti kad butu ne sausa smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Indre_ @ 2007 08 07, 11:46)
Sveiki noreciau jusu paklausti del "krepseliu is vistienos krutineles" jus raset kad ja reiktu pamarinuoti kad ji butu ne tokai sausa, o gal galit pasakyti kaip, labai skania atrodo ir noriu toki patiekala pasigaminti, bet tik nelabai ismanau kaip ja padaryti kad butu ne sausa smile.gif

Krūtinėlė greitai iškepa, jei per ilgai kepsi, bus sausa 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(laurindre @ 2007 08 07, 12:26)
Krūtinėlė greitai iškepa, jei per ilgai kepsi, bus sausa 4u.gif

na tai kaip kepi ja keptuveja tai ji nebuna tokia sausa zinau, bet orakaiteja kiek kepiau ji visada man buna sausa g.gif
Atsakyti
QUOTE(Indre_ @ 2007 08 07, 11:46)
Sveiki noreciau jusu paklausti del "krepseliu is vistienos krutineles" jus raset kad ja reiktu pamarinuoti kad ji butu ne tokai sausa, o gal galit pasakyti kaip, labai skania atrodo ir noriu toki patiekala pasigaminti, bet tik nelabai ismanau kaip ja padaryti kad butu ne sausa smile.gif

aš šitą patiekalą dariau. Laaabai skanu. pirkau krūtinėlę be kaulo, ją perpjoviau išilgai (per plokštumą). tada išplakiau, su prieskoniais ir majonezu pamarinavau. tada dėjau į formales, o įdarui naudojau kumpeli, lyd suri, graikinius riesutus ir majoneza.
nesausa gavosi tikrai...
Atsakyti
"Marmurinis keksas" - rolleyes.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif labai labai skanus, keksa kepiau 1 val. ir 5 min., vietoj vysniu degtines naudojau - spanguoliu.
Atsakyti
QUOTE(Mama_Tania @ 2007 08 08, 11:54)
"Marmurinis keksas"rolleyes.gif  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif labai labai skanus, keksa kepiau 1 val. ir 5 min., vietoj vysniu degtines naudojau - spanguoliu.



bigsmile.gif bigsmile.gif kaip zaviai skamba net seile tysta kaip noreciau kokio gardesio reiks pasidaryt kada wub.gif
Papildyta:
QUOTE(sinta @ 2007 08 08, 11:48)
o koks cia skanestas? mmm... kaip sexualiai atrodo

user posted image



jau zinau koks cia smile.gif Trupininis pyragas su varške ir rabarbarais
Atsakyti